Appwise Software House

Custom

Hasta La Vista – system rezerwacyjny i dedykowany szablon

Stworzyliśmy dedykowany system rezerwacji pod wymagania klienta. System zintegrowany z Wordpress, systemem ksiegowym i płatnościami.

Zobacz więcej

Home Land – system ogłoszeń i CMS

Dla Home Land stworzyliśmy system ogłoszeń oparty o Wordrpess oraz wykonalismy kodowanie szablonu do pełnego CMS

Zobacz więcej

Dedykowane oprogramowanie dla Trans.eu

Nasz dedykowany do tego projektu zespół stworzył moduł systemu w już działającym, skomplikowanym systemie Klienta. Dzięki naszej pracy, gotowa aplikacja może funkcjonować jako samodzielny system lub element systemu.

Zobacz więcej

System zarządzania transportem

Swoją wiedzę i doświadczenie z branży Transportu i Logistyki wykorzystaliśmy w pracy dla jednego z największych przewoźników w Polsce.

Naszym zadaniem była kompleksowa obsługa technologiczna firmy i stworzenie dla niej dedykowanego systemu TMS (Transport Management System).

Zobacz więcej

Porównywarka wynagrodzeń Salary Index

Kompleksowa obsługa technologiczna startupu. Zajęliśmy się tworzeniem aplikacji dla Salary Index – od pomysłu po wszystkie etapy generowania oprogramowania i wdrożenie produktu na rynek.

Zobacz więcej

Oprogramowanie dla Citronex

Stworzyliśmy dedykowany do tego projektu zespół, który specjalizuje się w PHP Development i Front-endzie, a utworzone oprogramowanie spełnia wszystkie wymogi klienta.

Zobacz więcej

Aplikacja i system online dla InOneCar

Stworzenie zespołu, który składał się ze specjalistów od PHP Development i Android Development. Zastosowany w aplikacji mechanizm mechanizmie wyszukiwania tras jest oparty o geolokalizację.

Zobacz więcej

Partnerstwo technologiczne dla InTheSky

InTheSky dzieki współpracy z appwise | software house może skupić się tym, czym naprawdę się zna – tworzeniem kompleksowego wizerunku marki. My jako ich partner technologiczny wspieramy ich wszystkim co jest z tym związane. Dzieki temu ITSA nie musi zatrudniać programistów, czy opierać swoich projektów się na nieterminowanych i niepewnych freelancerach. Jako appwise gwarantujemy terminowość, jakość, a także dużą dozę bezpieczeństwa. […]

Zobacz więcej

Serwis ogłoszeniowy dla Youngtimer Market

Nasz zespół zajął się tworzeniem serwisu ogłoszeniowego według specyfikacji Klienta, jak i designem projektu.

Zobacz więcej

Porozmawiajmy o Twoim projekcie