Giganci Programowania - frontend systemu e-learningowego

Informacje

  • Cel: Budowa frontendu systemu e-learningowego
  • Branża: Edukacja
  • Technologie: Angular
  • Czas trwania projektu: 3 miesiące do MVP aplikacji i ciągły rozwój

Platforma edukacyjna do nauki programowania dla dzieci.

Giganci Programowania to lider w dziedzinie edukacji dzieci i młodzieży w zakresie programowania i rozwoju technologicznego. Aby poszerzyć swoją ofertę i zwiększyć zasięgi firma postanowiła stworzyć własną platformę edukacyjną. Głównym celem tworzenia platformy było stworzenie nowoczesnej, interaktywnej platformy online, która oferowałaby kursy programowania dla dzieci i młodzieży połączone z elementami zabawy oraz zdobywania wiedzy w dziedzinie nowych technologii.

Co zrobiliśmy?

Platforma edukacyjna dla dzieci Giganci Programowania

TECHNOLOGIE

Wykorzystane w projekcie

Platforma edukacyjna Giganci Programowania

Dedykowany panel dla rodziców

Panel rodzica umożliwia rodzicom lub opiekunom na bieżące monitorowanie postępów swojego dziecka w nauce programowania, dzięki czemu mogą oni lepiej zrozumieć, jakie umiejętności zdobywa dziecko i w jaki sposób może im pomóc w dalszej nauce. Panel rodzica umożliwia również zarządzanie płatnościami i przeglądanie historii transakcji, co czyni go kluczowym narzędziem do zarządzania kontem ucznia. Dzięki panelowi, rodzice lub opiekunowie mogą na bieżąco śledzić postępy dziecka, a także ułatwić mu naukę i rozwój w dziedzinie programowania.

Kalendarz zajęć Twojego dziecka

Kalendarz zajęć dziecka w panelu rodzica pozwala na łatwe planowanie i zarządzanie harmonogramem lekcji dziecka. Dzięki temu narzędziu można w prosty sposób przeglądać zaplanowane zajęcia, godziny rozpoczęcia i zakończenia, tematy kursów oraz nauczycieli prowadzących.

Kalendarz umożliwia również dokonywanie zmian w harmonogramie, jak np. rezygnację z lekcji lub zmianę terminu zajęć. Dodatkowo, dzięki powiadomieniom na e-mail lub SMS, rodzice lub opiekunowie są informowani o nadchodzących zajęciach, co pozwala na łatwe planowanie czasu i organizację dnia dziecka.

Platforma edukacyjna dla uczniów - Giganci Programowania
Platforma e-learnigowa Giganci Programowania

Opcje płatności

Na platformie Giganci Programowania dostępne są różne opcje płatności, aby umożliwić klientom wybór najwygodniejszej i najbezpieczniejszej metody opłacania kursów programowania dla dzieci i młodzieży. Jedną z dostępnych opcji jest płatność kartą kredytową lub debetową. W tym przypadku, po wybraniu kursu programowania, klient zostaje przekierowany na stronę płatności, gdzie może dokonać transakcji za pomocą swojej karty. Inną opcją jest płatność przelewem bankowym, gdzie klient otrzymuje informację o numerze konta, na które należy dokonać przelewu w celu opłacenia kursu programowania. Dla osób poszukujących wygody i szybkości płatności, Giganci Programowania udostępnia również płatności przez system PayPal lub inne popularne platform płatnicze.

W panelu płatności widnieje również historia wykupionych kursów z odpowiednimi oznaczeniami dotyczącymi statusu płatności.

Panel ucznia

Panel ucznia umożliwia dostęp do lekcji programowania oraz materiałów edukacyjnych, a także pozwala na monitorowanie postępów w nauce. Uczeń może również zobaczyć swój harmonogram lekcji i skontaktować się z nauczycielem w razie pytań lub potrzeby uzyskania pomocy. Panel ucznia zawiera także dostęp do materiałów dydaktycznych, takich jak prezentacje, ćwiczenia, pliki PDF i wideo, które pomagają w nauce i rozwijaniu umiejętności programowania. W panelu dostępne są również narzędzia programistyczne, które pomagają uczniom w praktycznym stosowaniu zdobytej wiedzy.

Platforma learningowa Giganci Programowania
"Współpraca z Appwise to czysta przyjemność. Nasz projekt niewątpliwie nie należał do prostych, ale zespół Appwise świetnie sobie z nim poradził. Na szczególną pochwałę zasługuje czysty i wydajny kod oraz świetnie przemyślany projekt graficzny."
Giganci Oprogramowania
CEO, Giganci programowania
Copyright © 2023 Appwise