Revolet

Informacje

  • Cel: Stworzenie dwóch aplikacji mobilnych składających się na system rezerwacji toalet
  • Branża: Nieruchomości
  • Technologie: JavaSript, Java, React
  • Czas trwania projektu: 6 miesięcy od rozpoczęcia prac do gotowego produktu

Kompletny działający system

Naszym zadniem było storzenie kompleksowego działającego systemu, specyfikacji funkcjonalnej, makiet ekranów, projektu graficznego, dwóch aplikacji mobilnych (użytkownik / właściciel) i systemu administracyjnego.

Co zrobiliśmy?

Wybór toalety w systemie rezerwacyjnym Revolet

TECHNOLOGIE

Wykorzystane w projekcie

Lokalizacja klienta i wyświetlenie najbliższych toalet do wynajęcia

Widok strony głównej z ułatwioną nawigacją (kontrastowe kolory, układ treści) dla użytkownika.

Revolet – dedykowany system rezerwacji toalet
Rezerwacja w systemie Revolet

Wyznaczenie trasy do wybranej toalety

Jednym z największych atutów tej usługi jest możliwość wyznaczenia trasy do wybranej toalety. Ta usługa pozwala Ci w łatwy sposób znaleźć toalety w okolicy i zapewnia wygodne i szybkie nawigowanie do celu.

Możliwość zobaczenia profilu toalety, zdjęć i opinii klientów

Dzięki tej opcji, możesz poznać szczegółowe informacje na temat danej toalety, takie jak jej lokalizacja, dostępność, wyposażenie, a także stan czystości. Ponadto, możesz obejrzeć zdjęcia, aby uzyskać jeszcze lepszy wgląd w to, jak wygląda toaleta i czy spełnia Twoje oczekiwania. Niezwykle ważnym elementem są również opinie klientów o danym miejscu, które mogą pomóc Ci podjąć decyzję.

Wybór toalety w systemie rezerwacyjnym Revolet
Skanowanie kodu QA w systemie rezerwacji Revolet

Możliwość otwarcia drzwi toalety za pomocą skanowania kodu QR

Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownicy Airbnb Toalet REVOLET nie muszą już martwić się o poszukiwanie klucza lub zgłaszanie problemów z zamkiem. Wystarczy, że zeskanują kod QR, który znajduje się na drzwiach toalety, a drzwi same się otworzą. Ten nowoczesny sposób otwierania drzwi toalety za pomocą kodu QR jest bardzo wygodny i łatwy w użyciu. 

Aplikacja wynajmującego toalety i aktualnym saldem zarobków

Aplikacja umożliwia wynajmującemu łatwe zarządzanie swoimi toaletami. Dzięki aplikacji, można administrować dostępnością i cenami wynajmu, przeglądać rezerwacje oraz zarządzać swoim kontem i płatnościami. Dodatkowo, aplikacja pozwala na monitorowanie aktualnego salda zarobków z wynajmu toalet.

Burger menu w systemie rezerwacji Revolet
Płatność kartą w systemie rezerwacji Revolet

Integracja z systemem płatności

Integracja z systemem płatności w Airbnb Toalet REVOLET odbywa się poprzez aplikację, która umożliwia wybór odpowiedniej metody płatności, takiej jak karta kredytowa czy system PayPal. Dzięki temu, zarówno użytkownicy, jak i wynajmujący toalety, mają pewność, że ich transakcje są bezpieczne i dokonywane w terminie. 

Lista powiadomień w aplikacji

Lista powiadomień w aplikacji Airbnb Toalet REVOLET to funkcja, która oferuje użytkownikom łatwe i szybkie powiadomienia o ważnych informacjach związanych z wynajmem toalety. Dzięki temu narzędziu, użytkownicy mają pełną kontrolę nad procesem wynajmu, a także mogą szybko reagować na ewentualne problemy lub zmiany.

Lista powiadomień wyświetla informacje na temat rezerwacji, płatności, zmiany statusu toalety oraz innych istotnych informacji związanych z korzystaniem z usługi Airbnb Toalet REVOLET. W momencie, gdy użytkownik otrzyma nowe powiadomienie, zostanie ono wyświetlone na ekranie głównym aplikacji, a także w formie powiadomienia na urządzeniu mobilnym.

Wiadomości w systemie rezerwacji Revolet
Płatność w systemie rezerwacji Revolet

Podanie danych karty kredytowej

Aby ułatwić proces płatności i usprawnić korzystanie z tej usługi, aplikacja Airbnb Toalet REVOLET oferuje możliwość dodania danych karty kredytowej do konta. 

Dodanie danych karty kredytowej do konta Airbnb Toalet REVOLET pozwala na szybkie i łatwe dokonywanie płatności za wynajem toalety. Użytkownicy nie muszą za każdym razem wprowadzać danych swojej karty kredytowej podczas rezerwacji, co przyspiesza i ułatwia proces płatności.  Dołączenie karty kredytowej do konta REVOLET nie jest obowiązkowe, jednak może znacznie ułatwić dokonywanie rezerwacji.

Logowanie do systemu na wybrany typ użytkownika

Aby korzystać z Airbnb Toalet REVOLET, użytkownicy muszą się zalogować do systemu. Istnieją dwa typy użytkowników, którzy mogą korzystać z aplikacji REVOLET – wynajmujący i właściciel toalety. W zależności od typu użytkownika, proces logowania i funkcjonalności aplikacji mogą się różnić. 

 

Logowanie w systemie rezerwacji Revolet
Copyright © 2023 Appwise