Trans.eu

Informacje

  • Cel: Seria projektów dla firmy z branży TSL
  • Branża: TSL
  • Technologie: Java, React, AWS, SQL
  • Czas trwania projektu: 4 lata - współpraca nadal trwa

Realizacja serii projektów dla dla największej giełdy ładunków w Europie

Trans.EU to największa giełda ładunków w Europie, posiadająca platformę logistyczną dla załadowców, spedytorów i przewoźników. Współpracując z Trans.eu, mieliśmy okazję realizować serię projektów związaną z branżą TSL. Nasze partnerstwo skupiało się nie tylko na konkretnych projektach, ale również na zapewnieniu wsparcia technicznego dla zespołu programistycznego Trans.eu oraz długoterminowego partnerstwa technologicznego w rozwoju oprogramowania.

 

Wyzwanie:

Podczas długoterminowej współpracy mierzyliśmy się z wyzwaniami, które dotyczyły spełnienia wszystkich wymagań technologicznych i jakościowych stawianych przez Trans.EU. Naszym głównym celem było dostarczenie oprogramowania, które nie tylko spełniałoby  oczekiwania klienta, ale także działałoby w pełnej integracji z istniejącą platformą, zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Dodatkowym wyzwaniem było spełnienie wszystkich wymagań jakościowych i procesowych dostarczania oprogramowania zgodnie z instniejącym procesem wytwarzania oprogramowania po stronie Trans.eu.

Strategia:

Nasza strategia skupiała się na kompleksowej realizacji każdego projektu oraz skutecznym wsparciu Trans.EU we wdrożeniu oprogramowania. Już na samym początku postawiliśmy sobie za cel dokładne zrozumienie oczekiwań klienta oraz ich strategicznych punktów. Naszym priorytetem było nie tylko dostarczenie oprogramowania, ale także przyczynienie się do wzrostu efektywności i rozwoju platformy logistycznej Trans.eu.

Działania:

W pierwszej kolejności przeprowadziliśmy analizę wymagań klienta oraz funkcjonalności, które powinien spełniać dany projekt. Następnie byliśmy odpowiedzialni za opracowanie architektury, projektowanie, implementację  aplikacji i dostarczenie działającego rozwiązania. Współpracowaliśmy z wyznaczonym zespołem programistów Trans.EU, uczestnicząc w regularnych spotkaniach, na których omawialiśmy bieżące problemy i wyzwania związane z projektami. Dzięki temu, byliśmy w stanie szybko dostosować się do pojawiających się zmian  oraz przyspieszyć proces wdrażania produktu.

Wnioski:

Realizacja projektów dla Trans.EU była dla nas niezwykle wartościowym doświadczeniem, które pozwoliło na rozwijanie naszych umiejętności i doświadczeń w branży TSL. 

Dzięki właściwemu podejściu do projektów i efektywnej kooperacji, udało nam się osiągnąć wyznaczone cele. Trans.EU doceniło nasze podejście oparte na transparentności i nastawieniu „yes we can” od samego początku współpracy. Cieszymy się z tego, że zespół naszego klienta zaufał nam na tyle, by przejść z kontraktu fixed price na model agile i zdecydował się na zakontraktowanie z nami kolejnych projektów.

Co zrobiliśmy?

Trans.eu - realizacja projektu

TECHNOLOGIE

Wykorzystane w projekcie

“The solution is robust enough to function as an independent product or remain an invaluable part of the platform. appwise's solid performance has built trust in their skills, and they've expanded their involvement with two additional teams. They bring a can-do attitude to their projects.”
TRANS.EU
PM, Trans.eu
Copyright © 2023 Appwise