Appwise Software House nawiązało współpracę w ramach partnerstwa technologicznego z PTV Logistics – logistyczną jednostką biznesową, funkcjonującą jako spółka niezależna w ramach PTV Group. Firma ta stanowi kwintesencję kompleksowego dostawcy rozwiązań logistycznych, od planowania po realizację. Dzięki partnerstwu z PTV Logistics jesteśmy w stanie wciąż rozwijać nasze produkty i oferować naszym Klientom najlepsze rozwiązania.

Czym zajmuje się PTV Logistics?

PTV Logistics łączy wiodące marki logistyczne. Dostarcza nowoczesnych rozwiązań wysokiej jakości w dziedzinie oprogramowania do wyznaczania i optymalizacji tras. Jej oparte na zaawansowanych algorytmach produkty sprzyjają wdrażaniu pozytywnych zmian w zakresie widoczności transportu i umożliwiają nadzór w czasie rzeczywistym oraz kompleksową analizę wydajności procesu spedycyjnego.

Misją PTV Logistics jest napędzanie efektywnego i zrównoważonego transportu towarów. Firma na każdym kroku stara się wzmocnić pozycję swoich partnerów na rynku, obniżyć koszty i zminimalizować wpływ ich działalności na środowisko. Dąży do zrewolucjonizowania planowania i optymalizacji tras, a także usprawnienia współpracy w branży transportowej.

Współpraca między Appwise a PTV Logistics – na czym polega?

Współpraca między Appwise a PTV Logistics polega na wdrażaniu nowych rozwiązań w obszarze optymalizacji i planowania tras dla samochodów transportowych, w tym ciężarówek elektrycznych, a także zielonej logistyki i dostaw na ostatniej mili. Dzięki partnerstwu otrzymujemy dostęp do specjalistycznej wiedzy, usprawniamy swoje działania, jesteśmy w stanie skutecznie integrować komponenty rozwojowe i otrzymujemy nowe możliwości rozwoju w zakresie tworzenia dedykowanych oprogramowań dla transportu.

W ramach współpracy wdrażamy zarówno rozwiązania opracowane przez PTV Logistics, jak i projekty własne. W efekcie nasi Klienci mają dostęp do produktów najwyższej jakości, które przesuwają dotychczas ustalone granice, równocześnie dbając o ekologię w transporcie i przyczyniając się do ochrony planety.

Działasz w branży TSL i potrzebujesz oprogramowania, które spełni Twoje wymagania?

Uzyskaj bezpłatną wycenę projektu w 48 godzin!

Jak współpraca z PTV Logistics wpłynie na pozycję Appwise na rynku?

Współpraca z PTV Logistics pozwala w znacznym stopniu wzbogacić doświadczenie Appwise w zakresie dostarczania dedykowanego oprogramowania dla transportu. Partnerstwo sprawia, że jesteśmy w stanie poszerzyć nasze portfolio, ulepszyć tworzone przez nas produkty i lepiej realizować potrzeby naszych Klientów.

PTV Logistics wspiera nas na każdym kroku, od wyboru odpowiedniego rozwiązania, po wdrożenie i aktywację. Dzięki współpracy w ramach partnerstwa technologicznego oferowane przez Appwise produkty są bardziej skuteczne w upraszczaniu logistyki, obniżaniu kosztów prowadzonej działalności i zwiększaniu zrównoważonego rozwoju.

Copyright © 2023 Appwise