Appwise - software development

Appwise Twój partner w rozwoju oprogramowania

W Appwise software house, od blisko 6 lat wspieramy klientów z całego świata, dostarczając im najwyższej jakości rozwiązania IT, w oparciu o nowoczesne technologie i sprawdzone procesy.

Jako zespół specjalistów, pomagamy firmom w rozwoju poprzez tworzenie dedykowanego oprogramowania, takiego jak aplikacje webowe, programy dla firm transportowych, systemy ERP, platformy edukacyjne, systemy rezerwacyjne czy budowa MVP produktów. Oferujemy pełen wachlarz usług, od wsparcia w zakresie UX/UI designu, przez development oprogramowania kończąc na szczegółowych testach. Specjalizujemy się również w prowadzeniu autorskich warsztatów produktowych, na których pomożemy Ci doprecyzować kwestie związane z projektem oraz wybrać odpowiednią technologię do jego realizacji. 

Przy tworzeniu oprogramowania, korzystamy z najnowszych technologii takich jak: Java, PHP, React, Angular, Vue.js. Współpracowaliśmy z klientami z sektorów m.in: transportu, spedycji i logistyki, automotive, produkcji, finansów, edukacji oraz e-commerce.

Szukasz partnera, który zajmie się budową oprogramowania dla Twojej firmy? Trafiłeś we właściwe miejsce.

Nasze usługi

Dedykowane oprogramowanie

Aplikacje desktopowe, Budowa MVP, Custom development

Web development

Strony www, E-commerce, Platformy edukacyjne, Systemy rezerwacyjne, WordPress, WooCommerce

Nasze technologie

Java, React, Angular, Vue i inne

Appwise team

Appwise w liczbach

45
osób w zespole
210
zrealizowanych projektów
81 %
zadowolonych klientów
90 %
projektów zakończonych w czasie

Proces wytwarzania oprogramowania w Appwise

Zarządzanie projektem

Scrum master / Project Manager jest odpowiedzialny za prawidłowe zaplanowanie prac projektowych zbudowanie zakresu sprintu oraz dostarczenie odpowiednich materiałów i narzędzi, aby zespół mógł skutecznie realizować zadania w danym sprincie. Ponadto, Project Manager pełni rolę SPOC (Single Point of Contact) dla klienta, który może przekazywać zadania bezpośrednio do niego, bez potrzeby poznawania całego zespołu.

Design

UX designerzy przygotowują User stories oraz informacje dla deweloperów i testerów do zrealizowania zadań w sprintach. Działają oni “o krok do przodu” tzn. w trakcie sprintu nr 1. Muszą przygotować komplet informacji dla deweloperów do realizacji w sprincie nr 2. Takie podejście sprawia, że czas pracy jest wykorzystywany najbardziej efektywnie. UX Designerzy projektują ekrany według specyfikacji funkcjonalnej, co ułatwia zrozumienie oczekiwań klienta. Projekty graficzne realizowane są zgodnie z zatwierdzonym projektem bazowym i najlepszymi praktykami UX.

Development

Zespół programistów pracuje w dwu-tygodniowych sprintach. Na początku każdego sprintu wyznaczamy cele i ustalamy, które elementy platformy będą gotowe pod jego koniec. Każdy sprint kończy się testami funkcjonalności i testami regresyjnymi. Pracując z klientami, prezentujemy elementy projektu na cyklicznych spotkaniach „demo” i udostępniamy narzędzie do monitorowania czasu pracy i zadań.

Testy

Wszystkie zadania, które zakończone są przez programistów muszą przejść testy. Dopiero takie zadania uznajemy za w pełni skończone i gotowe do oddania klientowi. W ramach naszego procesu realizujemy testy funkcjonalne, regresyjne, wydajnościowe i bezpieczeństwa.

Wdrożenie produkcyjne

Deployment to etap, w którym wdrażamy projekt na serwer wskazany przez klienta, w celu umożliwienia użytkownikom końcowym dostępu do niego i korzystania z jego funkcjonalności.

Obsługa gwarancyjna

Oferujemy kompleksową obsługę gwarancyjną dla naszych rozwiązań. Nasi specjaliści są w pełni zaangażowani w zapewnienie ciągłej optymalizacji i aktualizacji systemów, aby sprostać wymaganiom rynkowym i technologicznym. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że Twój system będzie działał bez zakłóceń i z pełną wydajnością.

Wsparcie po wdrożeniowe

Oferujemy opcjonalną usługę rozwoju produktu, która umożliwia pełne wsparcie w procesie wzbogacania Twojego projektu o nowe funkcjonalności i moduły. Dzięki temu będzie on stale rozwijany i dostosowywany do zmieniających się potrzeb rynku i użytkowników.

Nasze standardy

Przez lata na rynku zdobyliśmy doświadczenie, które pozwoliło nam wypracować szereg zasad, którymi kierujemy się we współpracy z partnerami. Wierzymy, że dzięki naszym wartością, jasnej i szczerej komunikacji, zaangażowaniu i kompleksowemu podejściu do projektów, jesteśmy w stanie dostarczyć produkty, które osiągają sukces i są w pełni dostosowane do potrzeb naszych klientów.


People

Partnerskie relacje

Stawiamy na partnerskie relacje z naszymi kontrahentami. Praktykujemy transparentną i szczerą komunikację, dzięki której jesteśmy w stanie budować długotrwałe współpracę oparte na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Klienci polegają na naszej wiedzy i doświadczeniu w doborze najlepszych rozwiązań.

Checkmark

Rzetelna i dokładna wycena

Zapewniamy bardzo dokładną wycenę projektu, która jest szczegółowo podzielona na poszczególne moduły, zadania oraz godziny pracy specjalistów. Dzięki temu nasi klienci otrzymują przejrzysty i rzetelny kosztorys, który pozwala na dokładne oszacowanie kosztów przed przystąpieniem do pracy nad projektem.

Cup

Doświadczenie w pracy

Jesteśmy software housem działającym na rynku od ponad 5 lat. W swoim portfolio posiadamy ponad 250 zrealizowanych projektów. Naszym priorytetem jest dostarczanie dedykowanego oprogramowania, wysokiej jakości, dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie skutecznie zarządzać projektami oraz stosować najnowsze technologie i narzędzia, co przekłada się na jakość naszych realizacji.

Text

Cykliczny przegląd prac

Realizację projektu dzielimy na określoną liczbę modułów, aby zapewnić pełną transparentność i kontrolę nad projektem. Każdy moduł musi zostać zaakceptowany przez naszego kontrahenta, aby móc przejść do kolejnych etapów realizacji projektu. Dzięki temu cały proces przebiega w sposób transparentny, uporządkowany i skuteczny.

Medal

Gwarancja wysokiej jakości

Nasz proces wytwarzania oprogramowania gwarantuje Ci pełną transparentność i kontrolę nad realizacją projektu.Regularne raportowanie postępów i aktywne zaangażowanie klienta w proces tworzenia oprogramowania to kluczowe elementy naszej pracy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że projekt zostanie zrealizowany zgodnie z oczekiwaniami, a także że będziesz miał pełen wgląd w każdy etap jego realizacji.

Hat

Partnerstwo merytoryczne

Dążymy do bycia nie tylko dostawcą usług IT, ale również partnerem merytorycznym dla naszych klientów. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem oferując autorskie warsztaty produktowe. Prowadzimy je, aby pomóc partnerom w lepszym zrozumieniu rozwiązań jakie proponujemy oraz szczegółowo omówić i wytłumaczyć procesy działania produktu.

Appwise team

Założyciele

Piotr Tabor i Kamil Klebaniuk poznali się przy realizacji wspólnych projektów. Od razu wiedzieli, że mają podobne podejście do pracy i biznesu. Podczas współpracy zauważyli, że ich doświadczenie i umiejętności pozwalają na tworzenie bardziej kompleksowych rozwiązań. Dlatego postanowili połączyć siły, by stworzyć Appwise! Piotr w firmie zajmuje się aspektami biznesowymi, zarządzaniem projektami i jakością, natomiast Kamil koncentruje się na zarządzeniu wytwarzaniem oprogramowania, rozwijaniu nowych technologii i kierowaniu wizją produktu.

Od ponad 5 lat wspólnie rozbudowują zespół, w którym obecnie działa już ponad 50 osób.

Poznaj nasz zespół!

Zespół Appwise to grupa doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności, aby realizować projekty dla klientów z różnych stron świata.

Nasz team składa się z Java Developerów, React Developerów, Angular Developerów, PHP Developerów, Fullstack Developerów, Front-end Developerów, Mobile Developerów, UX/UI Designerów, Testerów i Project Managerów. Każdy specjalista posiada bogate doświadczenie w swojej dziedzinie co pozwala nam tworzyć rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i stale poszerzamy swoje umiejętności, aby dostarczać produkty na najwyższym poziomie.

Poza zamiłowaniem do nowych technologii, wszystkich nas łączy profesjonalizm, dokładność, szczerość i poczucie humoru. W takim zespole linijki kodu pisze się z przyjemnością!

Alina Berg

Alina

Head of Project Management
Maciej Bill

Maciej

Head of Design & Quality
Sebastian Rudnik

Sebastian

Web Tech Leader
Michał Kazula

Michał

App Tech Leader
Daniel Troskon

Daniel

Java Tech Leader
Radosław

Radosław

UX/UI Designer
Bartosz Lewicki

Bartosz

Head of Sales
Adrianna Karwas

Adrianna

HR Partner
Zespół Appwise - software house Polska
Clutch Top Developers 2020

Appwise wśród najlepszych developerów

Zostaliśmy wyróżnieni nagrodą przyznawaną przez Clutch.co  dla najlepszych software house’ów w 2020 roku. 

To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie naszego zaangażowania w realizowane projekty oraz wysoką jakość świadczonych usług. Cieszymy się, że klienci doceniają naszą pracę. Stanowi to dla nas ogromną motywację do dalszego rozwoju i doskonalenia umiejętności

Clutch.co

Co mówią o nas nasi partnerzy

Potrzebujesz partnera w dziedzinie oprogramowania? Porozmawiajmy!

Skontaktuj się z nami i wspólnie stwórzmy unikalny projekt!

Tworzenie stron internetowych
Copyright © 2023 Appwise