Jeśli potrzebujesz ocenić stopień złożoności aplikacji, przeanalizować jej funkcjonalność, zweryfikować swoją koncepcję i otrzymać bardziej szczegółową wycenę projektu, zachęcamy do udziału w naszych dedykowanych warsztatach produktowych. To profesjonalnie zaprojektowane sesje prowadzone przez naszych ekspertów, które dostarczą Ci niezbędnych informacji na temat produktu oraz pozwolą na szybki i skuteczny start projektu.

Co oferujemy na warsztatach produktowych?

Wykwalifikowany zespół

Nasz przeszkolony zespół posiada szeroką wiedzę w zakresie prowadzenia warsztatów produktowych i stale rozwija swoje umiejętności poprzez udział w dedykowanych szkoleniach. Będziesz współpracować z doświadczonymi ludźmi, którzy skrupulatnie przeanalizują Twój produkt i poprowadzią Cię przez cały proces.

Bogate doświadczenie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu warsztatów produktowych, zdobyliśmy szeroką wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przeprowadziliśmy już wiele sesji dla kontrahentów z różnych branż i krajów, co pozwala nam na efektywną analizę projektu.

Realne korzyści

W trakcie warsztatu nie tylko zdobędziesz wiedzę na temat działania Twojego produktu, ale także otrzymasz praktyczne narzędzia i materiały, które pomogą Ci w dalszym rozwoju projektu. Współpraca z naszymi specjalistami przyniesie Ci wiele korzyści, w tym przyspieszenie projektu i dokładną estymację kosztów.

Warsztaty produktowe w Appwise Software House

W Appwise oferujemy dedykowane warsztaty produktowe, które pozwalają naszym klientom na pełne zrozumienie procesów zachodzących w ich produkcie. Dzięki temu mogą zyskać wiedzę na temat szczegółowego działania swojego systemu oraz zaprojektować indywidualną strategię rozwoju. Dbamy o jakość naszych usług, dlatego regularnie uczestniczymy w szkoleniach z najlepszymi praktykami technik, które wykorzystujemy na naszych spotkaniach. Każdy warsztat składa się z czterech części i jest indywidualnie dostosowany do potrzeb klienta. W trakcie każdej sesji uczestniczą doświadczeni prowadzący oraz eksperci techniczni i biznesowi.

Warsztaty produktowe Appwise
Bartosz Lewicki

Umów się na darmową wycenę Twojego projektu.

Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów i dowiedz się jak może wyglądać nasza współpraca.

Jak wyglądają warsztaty produktowe?

Cel warsztatów

Celem naszych warsztatów produktowych jest zapoznanie uczestników z koncepcją projektu oraz dokładnymi założeniami biznesowymi. W trakcie warsztatów zostanie również omówiona lista funkcjonalności i przedstawiona estymacja pracochłonności projektu. 

 • Zapoznanie z koncepcją projektu
 • Omówienie funkcjonalności i założeń biznesowych
 • Przedstawienie estymacji pracochłonności projektu

1. Wprowadzenie

Warsztaty składają się z czterech części. Pierwsza część to wprowadzenie, w czasie którego zostaną przedstawione cele biznesowe projektu oraz omówiona lista funkcjonalności. Zostaną również przedstawione makiet systemu, opracowane flow użytkownika oraz procesy biznesowe.

 • Przedstawienie koncepcji nowego projektu
 • Analiza celów biznesowych projektu
 • Przegląd listy funkcjonalności
 • Prezentacja i omówienie makiet systemu
 • Opracowanie flow użytkownika i procesów biznesowych

2. Technologia

Druga część warsztatów to technologia. W czasie tej części zostanie omówiona architektura systemu oraz aktualne elementy projektu. Zostanie również przeprowadzona rozmowa na temat sposobów realizacji projektu oraz możliwych rozwiązań informatycznych i technologii.

 • Omówienie architektury i aktualnych elementów systemu
 • Dyskusja na temat sposób realizacji i możliwych rozwiązań informatycznych i technologii
 • Wstępna koncepcja rozwiązania informatycznego

3. Analiza

Trzecia część warsztatów to analiza, która będzie przeprowadzona offline i potrwa około 4 godzin. W czasie tej części zostanie przeprowadzona analiza zebranego materiału oraz przygotowane zostaną makiety funkcjonalne lo-fi (jeśli wymagane). Projekt zostanie również podzielony na bloki funkcjonalne i moduły do realizacji. Zostanie przygotowany dokument analizy projektu oraz koncepcja realizacji projektu. Wybór proponowanej technologii oraz estymacja założeń funkcjonalnych również zostaną dokonane w czasie tej części

 • Analiza zebranego materiału
 • Przygotowanie makiet funkcjonalnych lo-fi (jeśli wymagane)
 • Podział projektu na bloki funkcjonalne i moduły do realizacji
 • Przygotowanie dokumentu analizy projektu
 • Przygotowanie koncepcji realizacji projektu 
 • Wybór proponowanej technologii
 • Estymacja założeń funkcjonalnych, przygotowanie oferty realizacji systemu

4. Podsumowanie

Czwarta i ostatnia część warsztatów to podsumowanie. W czasie tej części zostanie dokonane podsumowanie prac oraz ogólnej wizji projektu. Zostaną również omówione wypracowane materiały, takie jak moduły funkcjonalne, zakres i technologia. Przedstawiona zostanie również estymacja pracochłonności każdego z modułów oraz proponowana architektura rozwiązania.

 • Podsumowanie prac i ogólnej wizji projektu
 • Omówienie wypracowanego materiału – modułów funkcjonalnych, zakresu i technologii
 • Przedstawienie pracochłonności każdego z modułów
 • Omówienie proponowanej architektury rozwiązania

Wynik warsztatu

Wynikiem warsztatów będzie analiza funkcjonalna projektu, analiza procesów, makiety lo-fi (jeśli wymagane) oraz estymacja pracochłonności projektu.

Jakie są korzyści z warsztatów produktowych?

Specyfika

Poznasz działanie swojego produktu

W trakcie naszych autorskich warsztatów produktowych poznasz wnikliwie działanie Twojego produktu. Razem z doświadczonymi specjalistami przeanalizujesz kluczowe procesy, dzięki czemu zgłębisz jego funkcjonalność i zdobędziesz cenne wnioski.

Modernizacja

Zweryfikujesz swój pomysł

Podczas warsztatów dokładnie przeanalizujesz swój pomysł na produkt i zweryfikujesz jego potencjał na rynku. Wspólnie z naszym zespołem specjalistów przejrzysz pomysł z różnych perspektyw i wytypujesz najważniejsze funkcjonalności, które przyciągną uwagę użytkowników i pozwolą na osiągnięcie sukcesu biznesowego.

Optymalizacja

Przyspieszysz start projektu

Na warsztatach produktowych zbierzesz najważniejsze informacje dotyczące Twojego produktu. Dzięki temu w łatwiejszy sposób przygotujesz dokładną specyfikację IT, co pozwoli zespołowi developerów na szybsze zrozumienie Twoich potrzeb i efektywne działania. To skuteczne narzędzie, które pozwoli Ci przyspieszyć start projektu i zwiększyć szanse na jego powodzenie.

Szybkość ładowania

Zaoszczędzisz dziesiątki godzin pracy

Podczas naszych warsztatów produktowych nie tylko zdobędziesz cenne wskazówki, ale również oszczędzisz dziesiątki godzin pracy dzięki temu, że od samego początku projekt będzie dobrze zaplanowany. W rezultacie unikniesz zbędnych poprawek i przyspieszysz realizację swojego pomysłu. 

Personalizacja

Zdobędziesz precyzyjną wycenę projektu

Dzięki zebraniu istotnych informacji na warsztatach, możliwe będzie dokładniejsze oszacowanie kosztów projektu i określenie realnego czasu jego realizacji. Precyzyjna estymacja kosztów pozwoli na lepsze zarządzanie budżetem i zminimalizowanie ryzyka przekroczenia zakładanych kosztów.

Integracja

Otrzymasz kompleksowy pakiet materiałów

Po ukończonych warsztatach otrzymasz od nas kompleksowy pakiet materiałów, które będą dla Ciebie dostępne na stałe. W skład pakietu wchodzą m.in. dokumentacja procesu opracowana podczas warsztatów, szczegółowa estymacja kosztów projektu oraz dedykowana propozycja technologiczna.

Warsztaty projektowe będą pomocne

w szczególności gdy…

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Rozpocznij swój projekt z Appwise!

Wypełnij formularz i opowiedz nam więcej o swoich celach biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę projektu w 48h.

  Szczegóły projektu

  Copyright © 2023 Appwise