Tworzymy dedykowane aplikacje mobilne

Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych aplikacji mobilnych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Z wieloletnim doświadczeniem projektujemy i rozwijamy aplikacje mobilne dla klientów z całego świata. Oferujemy pełen zakres usług w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych, od projektowania, przez budowę i wdrożenie, aż po rozwój i wsparcie powdrożeniowe. W naszej pracy kładziemy szczególny nacisk na analizę projektu. Na początku każdego procesu badamy dokładnie specyfikę projektu, zakres prac, cele biznesowe i oczekiwania klienta. Dzięki temu projektowanie aplikacji staje się bardziej efektywne i pozwala uniknąć kosztownych poprawek i zmian w trakcie trwania projektu. Precyzyjna analiza przedwdrożeniowa to klucz do sukcesu każdego projektu. Dzięki temu można uniknąć kosztownych poprawek i zmian w trakcie trwania procesu, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy.

Zacznijmy współpracę

Z jakimi branżami współpracujemy?

Transport, spedycja i logistyka

Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania dla TSL.

Automotive

Realizujemy kompleksowe oprogramowania dla branży motoryzacyjnej.

Healthcare

Wdrażamy nowatorskie rozwiązania software dla branży medycznej.

Finanse

Projektujemy i rozwijamy skuteczne oprogramowania dla branży finansowej.

Edukacja

Budujemy dedykowane oprogramowania i platformy edukacyjne dla dzieci i dorosłych.

E-commerce

Tworzymy dedykowane sklepy internetowe wspierające rozwój firm e-Commerce.

Formy współpracy

Nowy projekt

Model współpracy w którym wspieramy Twój projekt od A-Z. Od specyfikacji technicznej oraz makiet graficznych przez development kończąc na wdrożeniu.

Rozwój i utrzymanie

Oferujemy kompleksowe usługi związane z rozwojem i utrzymaniem projektów ongoing, w tym refaktoryzacja kodu, rozbudowa o nowe moduły i funkcjonalności.

Outsourcing

Oferujemy body leasing developerów, zapewniając elastyczny, dobrze wykwalifikowany i wysoce wydajny zespół programistów do Twojego projektu.

Dlaczego warto wybrać nasz software house?

Działamy w sposób konkretnie nastawiony na cel, a nasze usługi są oparte na najlepszych praktykach branżowych. Wszystkie etapy projektu są dokładnie przemyślane i realizowane zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz budżetem. Dzięki naszemu partnerskiemu podejściu i ciągłym dialogu z klientem, projekty realizujemy kompleksowo i zgodnie z planem, co pozwala na osiągnięcie wyznaczonych celów biznesowych. 

W Appwise stawiamy na ciągły rozwój i podnoszenie jakości naszych usług, poprzez regularne szkolenia i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, aby zapewnić klientom pełną satysfakcję z współpracy.

0

osób

Tyle osób aktualnie pracuje w zespole Appwise.

0

zrealizowanych projektów

Zrealizowanych projektów w naszej firmie, sprawia, że mamy naprawdę spore doświadczenie w dowożeniu.

bl

Umów się na darmową wycenę Twojego projektu.

Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów i dowiedz się jak może wyglądać nasza współpraca.

Kiedy warto stworzyć aplikację mobilną dla firmy?

Targetyzacja

Gdy firma potrzebuje lepszego sposobu na dotarcie do swoich klientów, szczególnie do tej grupy, która korzysta głównie z urządzeń mobilnych.

Zakupy

Gdy firma oferuje produkty lub usługi, które można wygodnie i łatwo kupić lub zamówić za pomocą aplikacji mobilnej.

Multichannel

Gdy firma potrzebuje dodatkowego kanału sprzedaży, który może zwiększyć jej dochody.

Stały kontakt z użytkownikiem

Gdy firma chce zwiększyć poziom zaangażowania klientów poprzez dostarczanie im wartościowych treści, ofert i powiadomień w aplikacji mobilnej.

Budowanie marki

Gdy firma chce zwiększyć swoją widoczność i rozpoznawalność wśród klientów poprzez obecność w sklepie z aplikacjami mobilnymi.

Konkurencja

Gdy firma chce poprawić swoją konkurencyjność na rynku poprzez zaoferowanie bardziej innowacyjnych i wygodnych rozwiązań dla klientów niż jej konkurenci.

O czym warto pamiętać tworząc aplikacje mobilne?

Przede wszystkim zwróć uwagę na…

Jak przebiega współpraca?

Analiza projektu

Pierwszym krokiem w procesie jest rozmowa z Sales Managerem, która pozwoli nam na zapoznanie się z Twoimi potrzebami. Prowadzimy również opcjonalne warsztaty, na których pomożemy Ci doprecyzować kwestie związane z projektem oraz doborem odpowiedniej technologii.

Wycena

W kolejnym etapie zespół programistów oszacuje wartość Twojego projektu. Wycena będzie rozbita na poszczególne moduły składające się na projekt wraz z godzinami przeznaczonymi na konkretne zadania. Dzięki temu będziesz w stanie swobodnie zredukować lub rozszerzyć zakres realizowanego projektu.

Projekt kick-off

Od tego momentu współpracę przejmuje Project Manager. Na tym etapie poznasz cały zespół, który zajmie się realizacją Twojego projektu. Otrzymasz również szczegółowy zakres i harmonogram działań, tak abyś mógł łatwo kontrolować cały proces.

Design

Jeśli nie posiadasz projektu graficznego, nasz specjalista UX/UI stworzy go dla Ciebie w oparciu o Twoje oczekiwania. Pierwszym etapem będzie przygotowanie makiet Lo-Fi, a po ich akceptacji, stworzenie szczegółowych widoków.

Development

Rozpoczynamy kodowanie Twojego projektu. Oprogramowanie jest rozwijane w oparciu o metodologię Agile. Każdy projekt jest podzielony na szereg tygodniowych lub dwutygodniowych sprintów. Po każdym sprincie konieczna jest akceptacja aby przejść do dalszych działań. Każdy sprint zakończy się spotkaniem, w ramach którego zaprezentujemy wyniki dotychczasowej pracy.

Testy

Następnym krokiem w procesie są testy. Nasi testerzy są odpowiedzialni za zapewnienie wysokiej jakości i niezawodności oprogramowania. Wykonują oni testy manualne i automatyczne, aby upewnić się, że rozwiązanie jest spójne z Twoja wizją.

Wdrożenie produkcyjne

Deployment to faza, w której projekt jest wdrażany na serwer określony przez klienta, aby był dostępny i widoczny dla użytkowników końcowych.

Obsługa gwarancyjna

Świadczymy kompleksową obsługę gwarancyjną naszych rozwiązań. Dzięki temu, możesz być pewien, że Twój system będzie działać sprawnie i bezproblemowo.

Rozwój projektu

W Appwise oferujemy opcjonalną usługę rozwoju produktu. Jeśli będziesz chciał w przyszłości wzbogacić swój projekt o dodatkowe funkcje i moduły, wesprzemy Cię w tym procesie kompleksowo.

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Case study

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Zobacz Portfolio naszych klientów i sprawdź historię ich sukcesu

Wyceńmy Twój projekt

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise