Dedykowane oprogramowanie FitAnka

Tworzymy dedykowane aplikacje mobilne

Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych aplikacji mobilnych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Z wieloletnim doświadczeniem projektujemy i rozwijamy aplikacje mobilne dla klientów z całego świata. Oferujemy pełen zakres usług w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych, od projektowania, przez budowę i wdrożenie, aż po rozwój i wsparcie powdrożeniowe. W naszej pracy kładziemy szczególny nacisk na analizę projektu. Na początku każdego procesu badamy dokładnie specyfikę projektu, zakres prac, cele biznesowe i oczekiwania klienta. Dzięki temu projektowanie aplikacji staje się bardziej efektywne i pozwala uniknąć kosztownych poprawek i zmian w trakcie trwania projektu. Precyzyjna analiza przedwdrożeniowa to klucz do sukcesu każdego projektu. Dzięki temu można uniknąć kosztownych poprawek i zmian w trakcie trwania procesu, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy.

Zacznijmy współpracę

Z jakimi branżami współpracujemy?

Tworzenie dedykowanego oprogramowania dla firm

Transport, spedycja i logistyka

Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania dla TSL.
Unsere Fahrzeuge

Automotive

Realizujemy kompleksowe oprogramowania dla branży motoryzacyjnej.
Notiomi - dedykowany system e-learning

Healthcare

Wdrażamy nowatorskie rozwiązania software dla branży medycznej.
Projects in 2022

Finanse

Projektujemy i rozwijamy skuteczne oprogramowania dla branży finansowej.
Giganci Oprogramowania - profil użytkownika

Edukacja

Budujemy dedykowane oprogramowania i platformy edukacyjne dla dzieci i dorosłych.
Gepetto widok produktu

E-commerce

Tworzymy dedykowane sklepy internetowe wspierające rozwój firm e-Commerce.
Bartosz Lewicki

Umów się na darmową wycenę Twojego projektu.

Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów i dowiedz się jak może wyglądać nasza współpraca.

Formy współpracy

Nowy projekt

Model współpracy w którym wspieramy Twój projekt od A-Z. Od specyfikacji technicznej oraz makiet graficznych przez development kończąc na wdrożeniu.

Rozwój i utrzymanie

Oferujemy kompleksowe usługi związane z rozwojem i utrzymaniem projektów ongoing, w tym refaktoryzacja kodu, rozbudowa o nowe moduły i funkcjonalności.

Outsourcing

Oferujemy body leasing developerów, zapewniając elastyczny, dobrze wykwalifikowany i wysoce wydajny zespół programistów do Twojego projektu.

Dlaczego warto wybrać nasz software house?

Działamy w sposób konkretnie nastawiony na cel, a nasze usługi są oparte na najlepszych praktykach branżowych. Wszystkie etapy projektu są dokładnie przemyślane i realizowane zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz budżetem. Dzięki naszemu partnerskiemu podejściu i ciągłym dialogu z klientem, projekty realizujemy kompleksowo i zgodnie z planem, co pozwala na osiągnięcie wyznaczonych celów biznesowych. 

W Appwise stawiamy na ciągły rozwój i podnoszenie jakości naszych usług, poprzez regularne szkolenia i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, aby zapewnić klientom pełną satysfakcję z współpracy.

0

osób

Tyle osób aktualnie pracuje w zespole Appwise.

0

zrealizowanych projektów

Zrealizowanych projektów w naszej firmie, sprawia, że mamy naprawdę spore doświadczenie w dowożeniu.

Kiedy warto stworzyć aplikację mobilną dla firmy?

Target

Targetyzacja

Gdy firma potrzebuje lepszego sposobu na dotarcie do swoich klientów, szczególnie do tej grupy, która korzysta głównie z urządzeń mobilnych.

Zakup

Zakupy

Gdy firma oferuje produkty lub usługi, które można wygodnie i łatwo kupić lub zamówić za pomocą aplikacji mobilnej.

Multichannel

Multichannel

Gdy firma potrzebuje dodatkowego kanału sprzedaży, który może zwiększyć jej dochody.

Stały kontakt

Stały kontakt z użytkownikiem

Gdy firma chce zwiększyć poziom zaangażowania klientów poprzez dostarczanie im wartościowych treści, ofert i powiadomień w aplikacji mobilnej.

Budowanie marki

Budowanie marki

Gdy firma chce zwiększyć swoją widoczność i rozpoznawalność wśród klientów poprzez obecność w sklepie z aplikacjami mobilnymi.

Konkurencja

Konkurencja

Gdy firma chce poprawić swoją konkurencyjność na rynku poprzez zaoferowanie bardziej innowacyjnych i wygodnych rozwiązań dla klientów niż jej konkurenci.

O czym warto pamiętać tworząc aplikacje mobilne?

Przede wszystkim zwróć uwagę na…

Jak przebiega współpraca?

Analiza projektu

Pierwszym krokiem w procesie jest rozmowa z Sales Managerem, która pozwoli nam na zapoznanie się z Twoimi potrzebami. Prowadzimy również opcjonalne warsztaty, na których pomożemy Ci doprecyzować kwestie związane z projektem oraz doborem odpowiedniej technologii.

Wycena

W kolejnym etapie zespół programistów oszacuje wartość Twojego projektu. Wycena będzie rozbita na poszczególne moduły składające się na projekt wraz z godzinami przeznaczonymi na konkretne zadania. Dzięki temu będziesz w stanie swobodnie zredukować lub rozszerzyć zakres realizowanego projektu.

Projekt kick-off

Od tego momentu współpracę przejmuje Project Manager. Na tym etapie poznasz cały zespół, który zajmie się realizacją Twojego projektu. Otrzymasz również szczegółowy zakres i harmonogram działań, tak abyś mógł łatwo kontrolować cały proces.

Design

Jeśli nie posiadasz projektu graficznego, nasz specjalista UX/UI stworzy go dla Ciebie w oparciu o Twoje oczekiwania. Pierwszym etapem będzie przygotowanie makiet Lo-Fi, a po ich akceptacji, stworzenie szczegółowych widoków.

Development

Rozpoczynamy kodowanie Twojego projektu. Oprogramowanie jest rozwijane w oparciu o metodologię Agile. Każdy projekt jest podzielony na szereg tygodniowych lub dwutygodniowych sprintów. Po każdym sprincie konieczna jest akceptacja aby przejść do dalszych działań. Każdy sprint zakończy się spotkaniem, w ramach którego zaprezentujemy wyniki dotychczasowej pracy.

Testy

Następnym krokiem w procesie są testy. Nasi testerzy są odpowiedzialni za zapewnienie wysokiej jakości i niezawodności oprogramowania. Wykonują oni testy manualne i automatyczne, aby upewnić się, że rozwiązanie jest spójne z Twoja wizją.

Wdrożenie produkcyjne

Deployment to faza, w której projekt jest wdrażany na serwer określony przez klienta, aby był dostępny i widoczny dla użytkowników końcowych.

Obsługa gwarancyjna

Świadczymy kompleksową obsługę gwarancyjną naszych rozwiązań. Dzięki temu, możesz być pewien, że Twój system będzie działać sprawnie i bezproblemowo.

Rozwój projektu

W Appwise oferujemy opcjonalną usługę rozwoju produktu. Jeśli będziesz chciał w przyszłości wzbogacić swój projekt o dodatkowe funkcje i moduły, wesprzemy Cię w tym procesie kompleksowo.

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Case study

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Zobacz Portfolio naszych klientów i sprawdź historię ich sukcesu

Rozpocznij swój projekt z Appwise!

Wypełnij formularz i opowiedz nam więcej o swoich celach biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę projektu w 48h.

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise