Aplikacja webowa Giganci Oprogramowania

Tworzymy dedykowane aplikacje webowe

W Appwise software house, rozumiemy, że każdy biznes jest inny i wymaga szytych na miarę rozwiązań IT, które wspierają procesy Twojej firmy. Dlatego głównym obszarem naszej specjalizacji jest tworzenie customowego oprogramowania w formie aplikacji webowych. W przeciwieństwie do aplikacji desktopowych, aplikacje webowe działają w przeglądarce internetowej i nie wymagają instalacji na urządzeniu użytkownika. Wysoki stopień dostępności oraz łatwość wdrażania to największe zalety tego rodzaju rozwiązań. Jeżeli potrzebujesz zbudować system do zarządzania procesami wewnętrznymi lub platformę B2B/B2C dedykowaną dla potrzeb Twojej firmy, na pewno będziemy w stanie pomóc!

Zacznijmy współpracę

Dla jakich branż projektujemy aplikacje internetowe?

Tworzenie dedykowanego oprogramowania dla firm

Transport, spedycja i logistyka

Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania dla TSL.
Unsere Fahrzeuge

Automotive

Realizujemy kompleksowe oprogramowania dla branży motoryzacyjnej.
Notiomi - dedykowany system e-learning

Healthcare

Wdrażamy nowatorskie rozwiązania software dla branży medycznej.
Projects in 2022

Finanse

Projektujemy i rozwijamy skuteczne oprogramowania dla branży finansowej.
Giganci Oprogramowania - profil użytkownika

Edukacja

Budujemy dedykowane oprogramowania i platformy edukacyjne dla dzieci i dorosłych.
Gepetto widok produktu

E-commerce

Tworzymy dedykowane sklepy internetowe wspierające rozwój firm e-Commerce.
Bartosz Lewicki

Umów się na darmową wycenę Twojej aplikacji internetowej

Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów od projektowania aplikacji webowych, poznaj koszt projektu i dowiedz się więcej o tym, jak może wyglądać nasza współpraca:

Programowanie aplikacji internetowych – formy współpracy

Nowy projekt

Model obejmujący kompleksowe wsparcie dla Twojego projektu, od samego początku do końca. W jego ramach przygotowujemy specyfikację techniczną, tworzymy makiety graficzne, programujemy aplikację webową, a następnie ją wdrażamy.

Rozwój i utrzymanie

Świadczymy wszechstronne usługi związane z rozwojem i utrzymaniem już istniejących projektów, proponując refaktoryzację kodu oraz rozszerzanie danej aplikacji o nowe moduły i funkcjonalności.

Outsourcing

Zapewniamy body leasing programistów, dostarczając do Twojego projektu elastyczny, wysoko wykwalifikowany oraz efektywny zespół deweloperów.

Dlaczego warto zlecić stworzenie dedykowanej aplikacji internetowej naszemu software housowi?

W Appwise Software House rozumiemy, że każdy biznes jest inny i wymaga szytych na miarę rozwiązań wspierających procesy firmy. Jesteśmy grupą specjalistów, którzy sprawdzają się w każdym projekcie IT i sprawiają, że Twój pomysł staje się rzeczywistością.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu dedykowanych aplikacji internetowych. Nasz proces tworzenia oprogramowania pozwala w łatwy sposób przeprowadzić Klientów przez projekt i szybko zobaczyć jego efekty.

W Appwise Software House stawiamy na partnerskie podejście i zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb i problemów. Cenimy szczerą komunikację, dlatego nigdy nie owijamy w bawełnę, a wszystkie projekty realizujemy kompleksowo i zgodnie z planem. Z nami tworzenie aplikacji webowych we Wrocławiu (i nie tylko) to sama przyjemność!

0

osób

Tyle osób aktualnie pracuje w zespole Appwise.

0

zrealizowanych projektów

Zrealizowanych projektów w naszej firmie, sprawia, że mamy naprawdę spore doświadczenie w dowożeniu.

Na co zwracamy uwagę przy tworzeniu aplikacji webowej?

Responsywność

Projektowanie responsywności

Upewniamy się, że interfejs użytkownika jest responsywny i dopasowany do różnych rozmiarów ekranów, aby użytkownicy mogli korzystać z aplikacji na różnych urządzeniach.

Kompatybilność

Kompatybilność z różnymi przeglądarkami

Sprawdzamy, czy aplikacja działa poprawnie na różnych przeglądarkach internetowych, takich jak Chrome, Firefox, Safari czy Edge.

Optymalizacja

Optymalizacja wydajności

Weryfikujemy szybkość działania aplikacji webowej, aby użytkownicy nie musieli długo czekać na jej ładowanie lub wykonanie określonych działań.

Ochrona danych

Bezpieczeństwo danych

Dajemy gwarancję, że aplikacja jest bezpieczna, a dane użytkowników są chronione przed atakami hakerskimi i innymi zagrożeniami.

Testowanie

Testowanie

Przeprowadzamy szereg testów, aby upewnić się, że aplikacja działa poprawnie i jest wolna od błędów, zarówno na różnych przeglądarkach, jak i urządzeniach.

Skalowalność

Łatwość skalowalności

Przygotowujemy wszystko tak, aby aplikacja była  łatwa w skalowaniu i można ją było rozwijać, z czasem dodając nowe funkcje.

Kiedy warto stworzyć aplikację internetową?

Dzięki zastosowaniu nowych technologii możliwe jest projektowanie aplikacji internetowych, które są niezwykle wydajne, proste w obsłudze i ekonomiczne, niezależnie od wielkości i złożoności pomysłu. 

Kiedy warto się na nie zdecydować? Z pewnością wtedy, gdy liczą się dla Ciebie:

Jak przebiega współpraca?
Etapy tworzenia aplikacji internetowych

Analiza projektu

Pierwszym krokiem w procesie programowania aplikacji internetowych jest rozmowa z Klientem. Dzięki niej jesteśmy w stanie zapoznać się z Twoimi potrzebami. Prowadzimy również opcjonalne warsztaty produktowe, na których pomożemy Ci doprecyzować kwestie związane z projektem i doborem odpowiedniej technologii.

Wycena

Na kolejnym etapie prac zespół programistów szacuje wartość projektu. Wycena jest rozbita na poszczególne składające się na projekt moduły wraz z godzinami przeznaczonymi na konkretne zadania. Pozwala to naszym Klientom swobodnie redukować lub rozszerzać zakres realizowanego projektu.

Projekt kick-off

Od tego momentu współpracę przejmuje Project Manager wraz z zarządzanym przez niego zespołem. Jako Klient otrzymujesz od nas szczegółowy zakres i harmonogram działań, tak abyś mógł łatwo kontrolować cały proces tworzenia aplikacji webowej.

Design

Jeśli nie posiadasz projektu graficznego swojej aplikacji web, nasz specjalista UX/UI stworzy go w oparciu o Twoje oczekiwania. Pierwszym etapem jest przygotowanie makiet Lo-Fi, a po ich akceptacji, stworzenie szczegółowych widoków.

Development

Następnym krokiem w tworzeniu aplikacji internetowych jest kodowanie. Oprogramowanie jest rozwijane w oparciu o metodologię Agile. Projekt jest podzielony na szereg tygodniowych lub dwutygodniowych sprintów. Każdy z nich kończy się spotkaniem, w ramach którego prezentujemy Klientowi wyniki dotychczasowej pracy.

Testy

Kolejny etap budowania aplikacji webowych to testy manualne i automatyczne, które pozwalają ustalić, czy zastosowane rozwiązanie jest spójne z Twoją wizją.

Wdrożenie produkcyjne

W fazie deployment gotowy projekt wdrażany jest na określony przez Klienta serwer, aby był widoczny i dostępny dla użytkowników końcowych.

Obsługa gwarancyjna

W Appwise Software House świadczymy kompleksową obsługę gwarancyjną gotowych projektów, zapewniając ich sprawne, bezproblemowe działanie.

Rozwój projektu

Nasi Klienci mogą ponadto skorzystać z opcjonalnej usługi rozwoju produktu. Oferujemy kompleksowe wsparcie w przyszłym wzbogacaniu projektu o dodatkowe funkcje i moduły.

Wycena aplikacji webowych dla firm

Wycena aplikacji webowej sporządzana jest na podstawie:
Koszt aplikacji webowej zależy ponadto od wyspecjalizowania jej funkcjonalności i zakresu integracji z zewnętrznymi systemami. W Appwise Software House przedstawiamy Klientom wycenę aplikacji www w ciągu 48 godzin od otrzymania zlecenia.

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Case study

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Zobacz Portfolio naszych klientów i sprawdź historię ich sukcesu

Rozpocznij swój projekt z Appwise!

Wypełnij formularz i opowiedz nam więcej o swoich celach biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę projektu w 48h.

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise