Tworzymy dedykowane aplikacje webowe

W Appwise software house, rozumiemy, że każdy biznes jest inny i wymaga szytych na miarę rozwiązań IT, które wspierają procesy Twojej firmy. Dlatego głównym obszarem naszej specjalizacji jest tworzenie customowego oprogramowania, w formie aplikacji webowych. W przeciwieństwie do aplikacji desktopowych, aplikacje webowe działają w przeglądarce internetowej i nie wymagają instalacji na urządzeniu użytkownika. Wysoki stopień dostępności oraz łatwość wdrażania to największe zalety tego rodzaju rozwiązań. Jeżeli potrzebujesz zbudować system do zarządzania procesami wewnętrznymi lub platformę B2B/B2C dedykowaną dla potrzeb Twojej firmy, na pewno będziemy w stanie pomóc!

Zacznijmy współpracę

Z jakimi branżami współpracujemy?

Transport, spedycja i logistyka

Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania dla TSL.

Automotive

Realizujemy kompleksowe oprogramowania dla branży motoryzacyjnej.

Healthcare

Wdrażamy nowatorskie rozwiązania software dla branży medycznej.

Finanse

Projektujemy i rozwijamy skuteczne oprogramowania dla branży finansowej.

Edukacja

Budujemy dedykowane oprogramowania i platformy edukacyjne dla dzieci i dorosłych.

E-commerce

Tworzymy dedykowane sklepy internetowe wspierające rozwój firm e-Commerce.
bl

Umów się na darmową wycenę Twojego projektu.

Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów i dowiedz się jak może wyglądać nasza współpraca.

Formy współpracy

Nowy projekt

Model współpracy w którym wspieramy Twój projekt od A-Z. Od specyfikacji technicznej oraz makiet graficznych przez development kończąc na wdrożeniu.

Rozwój i utrzymanie

Oferujemy kompleksowe usługi związane z rozwojem i utrzymaniem projektów ongoing, w tym refaktoryzacja kodu, rozbudowa o nowe moduły i funkcjonalności.

Outsourcing

Oferujemy body leasing developerów, zapewniając elastyczny, dobrze wykwalifikowany i wysoce wydajny zespół programistów do Twojego projektu.

Dlaczego warto wybrać nasz software house?

Appwise Software House to grupa specjalistów, którzy sprawdzą się w każdym projekcie IT. W naszym zespole znajdziesz wszystkich, którzy sprawią, że Twój pomysł stanie się rzeczywistością. 

Na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia w tworzeniu dedykowanych systemów i aplikacji webowych opracowaliśmy proces tworzenia oprogramowania, który pozwoli w łatwy sposób przeprowadzić Cię przez projekt i szybko zobaczyć jego efekty w postaci aplikacji, której potrzebujesz. 

Dzięki partnerskiemu podejściu, które jest naszą główną wartością, zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb i problemów. Nigdy nie owijamy w bawełnę, nasza podstawa to szczera komunikacja. To wszystko sprawia, że projekty realizujemy kompleksowo i zgodnie z planem.

0

osób

Tyle osób aktualnie pracuje w zespole Appwise.

0

zrealizowanych projektów

Zrealizowanych projektów w naszej firmie, sprawia, że mamy naprawdę spore doświadczenie w dowożeniu.

O czym warto pamiętać tworząc aplikacje?

Projektowanie responsywności

Upewnij się, że interfejs użytkownika jest responsywny i dopasowany do różnych rozmiarów ekranów, aby użytkownicy mogli korzystać z aplikacji na różnych urządzeniach.

Kompatybilność z różnymi przeglądarkami

Upewnij się, że aplikacja działa poprawnie na różnych przeglądarkach internetowych, takich jak Chrome, Firefox, Safari czy Edge.

Optymalizacja wydajności

Upewnij się, że aplikacja działa sprawnie i szybko, aby użytkownicy nie musieli długo czekać na ładowanie lub wykonanie określonych działań.

Bezpieczeństwo danych

Upewnij się, że aplikacja jest bezpieczna i że dane użytkowników są chronione przed atakami hakerskimi i innymi zagrożeniami.

Testowanie

Należy przeprowadzić szereg testów, aby upewnić się, że aplikacja działa poprawnie i jest wolna od błędów, zarówno na różnych przeglądarkach, jak i urządzeniach.

Łatwość skalowalności

Upewnij się, że aplikacja jest łatwa w skalowaniu, aby można ją było rozwijać i dodawać nowe funkcje z czasem.

Kiedy warto stworzyć aplikację internetową?

Jeśli chcesz, aby aplikacja posiadała…

Jak przebiega współpraca?

Analiza projektu

Pierwszym krokiem w procesie jest rozmowa z Sales Managerem, która pozwoli nam na zapoznanie się z Twoimi potrzebami. Prowadzimy również opcjonalne warsztaty, na których pomożemy Ci doprecyzować kwestie związane z projektem oraz doborem odpowiedniej technologii.

Wycena

W kolejnym etapie zespół programistów oszacuje wartość Twojego projektu. Wycena będzie rozbita na poszczególne moduły składające się na projekt wraz z godzinami przeznaczonymi na konkretne zadania. Dzięki temu będziesz w stanie swobodnie zredukować lub rozszerzyć zakres realizowanego projektu.

Projekt kick-off

Od tego momentu współpracę przejmuje Project Manager. Na tym etapie poznasz cały zespół, który zajmie się realizacją Twojego projektu. Otrzymasz również szczegółowy zakres i harmonogram działań, tak abyś mógł łatwo kontrolować cały proces.

Design

Jeśli nie posiadasz projektu graficznego, nasz specjalista UX/UI stworzy go dla Ciebie w oparciu o Twoje oczekiwania. Pierwszym etapem będzie przygotowanie makiet Lo-Fi, a po ich akceptacji, stworzenie szczegółowych widoków.

Development

Rozpoczynamy kodowanie Twojego projektu. Oprogramowanie jest rozwijane w oparciu o metodologię Agile. Każdy projekt jest podzielony na szereg tygodniowych lub dwutygodniowych sprintów. Po każdym sprincie konieczna jest akceptacja aby przejść do dalszych działań. Każdy sprint zakończy się spotkaniem, w ramach którego zaprezentujemy wyniki dotychczasowej pracy.

Testy

Następnym krokiem w procesie są testy. Nasi testerzy są odpowiedzialni za zapewnienie wysokiej jakości i niezawodności oprogramowania. Wykonują oni testy manualne i automatyczne, aby upewnić się, że rozwiązanie jest spójne z Twoja wizją.

Wdrożenie produkcyjne

Deployment to faza, w której projekt jest wdrażany na serwer określony przez klienta, aby był dostępny i widoczny dla użytkowników końcowych.

Obsługa gwarancyjna

Świadczymy kompleksową obsługę gwarancyjną naszych rozwiązań. Dzięki temu, możesz być pewien, że Twój system będzie działać sprawnie i bezproblemowo.

Rozwój projektu

W Appwise oferujemy opcjonalną usługę rozwoju produktu. Jeśli będziesz chciał w przyszłości wzbogacić swój projekt o dodatkowe funkcje i moduły, wesprzemy Cię w tym procesie kompleksowo.

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Case study

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Zobacz Portfolio naszych klientów i sprawdź historię ich sukcesu

Rozpocznij swój projekt z Appwise!

Wypełnij formularz i opowiedz nam więcej o swoich celach biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę projektu w 48h.

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise