Dedykowane oprogramowanie FitAnka

Tworzymy dedykowane oprogramowania, dopasowane do potrzeb Twojej firmy

Oprogramowanie dedykowane to system informatyczny stworzony w oparciu o indywidualne potrzeby Klienta, w przypadku których gotowe aplikacje i narzędzia nie spełniają wszystkich oczekiwań. Projektujemy je tak, by jak najlepiej odpowiadało specyficznemu profilowi działalności danej organizacji. Możemy je zintegrować z aktualnie wykorzystywanymi systemami i narzędziami informatycznymi w celu zapewnienia większej efektywności pracy. Dedykowane oprogramowanie daje możliwość idealnego dopasowania funkcjonalności oraz późniejszej rozbudowy pod kątem zróżnicowania działalności.

Zacznijmy współpracę

Oprogramowanie dla firm – branże, z którymi współpracujemy

Tworzenie dedykowanego oprogramowania dla firm

Transport, spedycja i logistyka

Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania dla TSL.
Unsere Fahrzeuge

Automotive

Realizujemy kompleksowe oprogramowania dla branży motoryzacyjnej.
Notiomi - dedykowany system e-learning

Healthcare

Wdrażamy nowatorskie rozwiązania software dla branży medycznej.
Projects in 2022

Finanse

Projektujemy i rozwijamy skuteczne oprogramowania dla branży finansowej.
Giganci Oprogramowania - profil użytkownika

Edukacja

Budujemy dedykowane oprogramowania i platformy edukacyjne dla dzieci i dorosłych.
Gepetto widok produktu

E-commerce

Tworzymy dedykowane sklepy internetowe wspierające rozwój firm e-Commerce.
Bartosz Lewicki

Umów się na darmową wycenę Twojego nowego, dedykowane oprogramowania

Potrzebujesz oprogramowania, które w końcu sprosta Twoim wymaganiom, zwiększy wydajność procesów, zaoszczędzi czas i koszty oraz wpłynie na poprawę relacji z klientami? Nawiążmy współpracę!

Warianty współpracy przy dedykowanym oprogramowaniu dla firm

Nowy projekt

Ta forma współpracy obejmuje kompleksowe wsparcie na każdym etapie Twojego projektu. Rozpoczynamy od określenia specyfikacji technicznej i tworzenia makiet graficznych, a następnie kontynuujemy proces developmentu, aż wdrożymy dedykowane oprogramowanie w Twojej firmie.

Rozwój i utrzymanie

Nasze usługi obejmują pełne wsparcie w zakresie rozwoju i utrzymania projektów już trwających, co zawiera m.in. optymalizację kodu, rozszerzanie oprogramowania o nowe moduły oraz funkcjonalności.

Outsourcing

Zapewniamy możliwość wynajmu naszych doświadczonych programistów, stanowiących wysoce wykwalifikowany i efektywny zespół deweloperów.

Dlaczego warto wybrać współpracę z Appwise?

W Appwise Software House pomagamy Klientom w realizacji projektów, wspierając ich w transformacji cyfrowej, integracji systemów i budowaniu aplikacji IoT. Naszą specjalnością jest tworzenie dedykowanego oprogramowania, które spełnia wszystkie Twoje potrzeby i wymagania. 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia w budowie frontendu, czy backendu aplikacji, będziemy w stanie Ci pomóc. Zajmujemy się realizacją nowych projektów od specyfikacji technicznej i makiet graficznych przez development, na wdrożeniu kończąc. Oferujemy także kompleksowe usługi związane z rozwojem i utrzymaniem projektów ongoing, w tym refaktoryzację kodu czy rozbudowę o nowe moduły i funkcjonalności. 

W Appwise Software House wiemy, że tworzenie dedykowanego oprogramowania dla firm stanowi duże wyzwanie. Bazując na zdobytym doświadczeniu, proponujemy Ci więc podejście, dzięki któremu znacznie łatwiej i szybciej zbudujesz system, jakiego potrzebujesz. 

0

osób

Tyle osób aktualnie pracuje w zespole Appwise.

0

zrealizowanych projektów

Zrealizowanych projektów w naszej firmie, sprawia, że mamy naprawdę spore doświadczenie w dowożeniu.

Kiedy warto zainwestować w dedykowane oprogramowanie?

Personalizacja

Personalizacja rozwiązań

Gdy standardowe rozwiązania nie spełniają wymagań lub potrzeb firmy.

Specyfika

Specyfika branży

Gdy istnieją specyficzne procesy lub potrzeby, których nie zaspokoją standardowe oprogramowanie.

Niepowtarzalność

Niepowtarzalność

Gdy istnieje potrzeba stworzenia rozwiązania, które jest unikalne i niepowtarzalne.

Modernizacja

Modernizacja

Gdy chce uzyskać wsparcie w rozwijaniu i modernizacji swojego oprogramowania.

Co oferujemy firmom powierzającym nam zaprojektowanie dedykowanego oprogamowania?

Proces produkcji dedykowanego oprogramowania

Analiza projektu

Prace nad dedykowanym oprogramowaniem rozpoczynają się od rozmowy, która pozwoli naszemu Sales Managerowi dokładnie zapoznać się z Twoimi potrzebami. Prowadzimy również opcjonalne warsztaty produktowe, w trakcie których pomożemy Ci doprecyzować kwestie związane z projektem oraz doborem odpowiedniej technologii.

Wycena

Na kolejnym etapie prac nasz zespół przygotowuje wstępną wycenę Twojego projektu. Jest ona rozbita na poszczególne moduły składające się na projekt wraz z godzinami przeznaczonymi na konkretne zadania. Umożliwia Ci to swobodne redukowanie i rozszerzanie zakresu realizowanego projektu.

Projekt kick-off

Project kick-off wyznacza początek właściwych prac nad tworzeniem oprogramowania dedykowanego. Od tego momentu współpracę przejmuje Project Manager. Jako Klient poznajesz cały zespół zajmujący się realizacją Twojego projektu i otrzymujesz szczegółowy zakres oraz harmonogram działań, dzięki którym możesz łatwo kontrolować przebieg prowadzonych prac.

Design

Jeśli nie posiadasz gotowego projektu graficznego, nasz specjalista UX/UI opracowuje go dla Ciebie w oparciu o Twoje oczekiwania. W pierwszej kolejności przygotowuje on makiety Lo-Fi, a po ich akceptacji stwarza szczegółowe widoki.

Development

W fazie developmentu rozpoczyna się kodowanie Twojego projektu. Wytwarzanie oprogramowania dedykowanego przebiega w oparciu o metodologię Agile. Projekt jest podzielony na szereg tygodniowych lub dwutygodniowych sprintów. Każdy z nich kończy się spotkaniem, w ramach którego prezentowane są wyniki dotychczasowej pracy.

Testy

Na tym etapie dedykowane oprogramowanie poddawane jest testom manualnym i automatycznym, których celem jest upewnienie się, że zastosowane rozwiązania są spójne z Twoją wizją.

Wdrożenie produkcyjne

Wdrożenie produkcyjne to etap polegający na zamieszczeniu dedykowanego oprogramowania na określonym przez klienta serwerze, by był widoczny i dostępny dla użytkowników końcowych.

Obsługa gwarancyjna

Po wdrożeniu dedykowanego oprogramowania Appwise Software House oferuje kompleksową obsługę gwarancyjną zastosowanych rozwiązań. Dzięki temu jako nasz Klient masz pewność, że Twój system będzie działał sprawnie i bezproblemowo.

Rozwój projektu

Zapewniamy również opcjonalną usługę rozwoju produktu, która pozwala Ci w przyszłości wzbogacić projekt o dodatkowe funkcje i moduły.

Wycena dedykowanego oprogramowania dla firm

W przeciwieństwie do oprogramowania seryjnego, oprogramowanie dedykowane nie jest dostępne „od ręki”, nie ma więc gotowej nazwy, przypisanej kategorii, funkcjonalności, ani ceny. 

Ostateczny koszt oprogramowania na zamówienie zależy przede wszystkim od zakresu i złożoności zlecenia. W Appwise Software House przygotowujemy wycenę projektu w ciągu 48 godzin od otrzymania zlecenia.

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Case study

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Zobacz Portfolio naszych klientów i sprawdź historię ich sukcesu

Rozpocznij swój projekt z Appwise!

Wypełnij formularz i opowiedz nam więcej o swoich celach biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę projektu w 48h.

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise