Tworzymy rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojej firmy

W Appwise software house specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań dla naszych klientów. Proces ten polega na projektowaniu i programowaniu rozwiązań zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami danego klienta. Warto zdecydować się na stworzenie dedykowanego systemu, gdy gotowe aplikacje lub narzędzia nie spełniają oczekiwań i potrzeb Twojej firmy. Oprogramowanie stworzone pod personalne wymagania można znacznie wpłynąć na efektywność pracowników, zwiększenie wydajności procesów, oszczędność czasu i kosztów oraz poprawę relacji z klientami.Nasz software house pomaga klientom w realizacji projektów, wspierając ich w transformacji cyfrowej, integracji systemów oraz budowaniu aplikacji IoT.

Zacznijmy współpracę

Z jakimi branżami współpracujemy?

Transport, spedycja i logistyka

Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania dla TSL.

Automotive

Realizujemy kompleksowe oprogramowania dla branży motoryzacyjnej.

Healthcare

Wdrażamy nowatorskie rozwiązania software dla branży medycznej.

Finanse

Projektujemy i rozwijamy skuteczne oprogramowania dla branży finansowej.

Edukacja

Budujemy dedykowane oprogramowania i platformy edukacyjne dla dzieci i dorosłych.

E-commerce

Tworzymy dedykowane sklepy internetowe wspierające rozwój firm e-Commerce.

Formy współpracy

Nowy projekt

Model współpracy w którym wspieramy Twój projekt od A-Z. Od specyfikacji technicznej oraz makiet graficznych przez development kończąc na wdrożeniu.

Rozwój i utrzymanie

Oferujemy kompleksowe usługi związane z rozwojem i utrzymaniem projektów ongoing, w tym refaktoryzacja kodu, rozbudowa o nowe moduły i funkcjonalności.

Outsourcing

Oferujemy body leasing developerów, zapewniając elastyczny, dobrze wykwalifikowany i wysoce wydajny zespół programistów do Twojego projektu.

Dlaczego warto wybrać nasz software house?

Z doświadczenia wiemy, że stworzenie dedykowanego systemu dla firmy to duże wyzwanie. Bazując na naszej praktyce proponujemy podejście, które sprawi, że znacznie łatwiej i szybciej zbudujesz z nami system, którego potrzebujesz. Tworzymy spersonalizowane oprogramowanie, które spełni wszystkie Twoje potrzeby i wymagania. Niezależnie czy potrzebujesz wsparcia w budowie frontendu czy backendu aplikacji, będziemy w stanie pomóc.
Relizujemy projekty na każdym etapie zaawansowania. Jeśli posiadasz jedynie koncepcję, szczegółowo ją omówimy i wspólnie przekształcimy w projekt. Natomiast jeśli masz gotową specyfikację techniczną – napiszemy i wdrożymy ją dla Ciebie.
Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji projektów z różnych dziedzin między innymi transportu i logistyki, edukacji, healthcare, finansów i automotive. 

0

osób

Tyle osób aktualnie pracuje w zespole Appwise.

0

zrealizowanych projektów

Zrealizowanych projektów w naszej firmie, sprawia, że mamy naprawdę spore doświadczenie w dowożeniu.

bl

Umów się na darmową wycenę Twojego projektu.

Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów i dowiedz się jak może wyglądać nasza współpraca.

Kiedy warto stworzyć dedykowane oprogramowanie?

Personalizacja rozwiązań

Gdy standardowe rozwiązania nie spełniają wymagań lub potrzeb firmy.

Specyfika branży

Gdy istnieją specyficzne procesy lub potrzeby, których nie zaspokoją standardowe oprogramowanie.

Niepowtarzalność

Gdy istnieje potrzeba stworzenia rozwiązania, które jest unikalne i niepowtarzalne.

Modernizacja

Gdy chce uzyskać wsparcie w rozwijaniu i modernizacji swojego oprogramowania.

Czym jest dedykowane oprogramowanie?

Dedykowane oprogramowanie to …

Jak przebiega współpraca?

Analiza projektu

Pierwszym krokiem w procesie jest rozmowa z Sales Managerem, która pozwoli nam na zapoznanie się z Twoimi potrzebami. Prowadzimy również opcjonalne warsztaty, na których pomożemy Ci doprecyzować kwestie związane z projektem oraz doborem odpowiedniej technologii.

Wycena

W kolejnym etapie zespół programistów oszacuje wartość Twojego projektu. Wycena będzie rozbita na poszczególne moduły składające się na projekt wraz z godzinami przeznaczonymi na konkretne zadania. Dzięki temu będziesz w stanie swobodnie zredukować lub rozszerzyć zakres realizowanego projektu.

Projekt kick-off

Od tego momentu współpracę przejmuje Project Manager. Na tym etapie poznasz cały zespół, który zajmie się realizacją Twojego projektu. Otrzymasz również szczegółowy zakres i harmonogram działań, tak abyś mógł łatwo kontrolować cały proces.

Design

Jeśli nie posiadasz projektu graficznego, nasz specjalista UX/UI stworzy go dla Ciebie w oparciu o Twoje oczekiwania. Pierwszym etapem będzie przygotowanie makiet Lo-Fi, a po ich akceptacji, stworzenie szczegółowych widoków.

Development

Rozpoczynamy kodowanie Twojego projektu. Oprogramowanie jest rozwijane w oparciu o metodologię Agile. Każdy projekt jest podzielony na szereg tygodniowych lub dwutygodniowych sprintów. Po każdym sprincie konieczna jest akceptacja aby przejść do dalszych działań. Każdy sprint zakończy się spotkaniem, w ramach którego zaprezentujemy wyniki dotychczasowej pracy.

Testy

Następnym krokiem w procesie są testy. Nasi testerzy są odpowiedzialni za zapewnienie wysokiej jakości i niezawodności oprogramowania. Wykonują oni testy manualne i automatyczne, aby upewnić się, że rozwiązanie jest spójne z Twoja wizją.

Wdrożenie produkcyjne

Deployment to faza, w której projekt jest wdrażany na serwer określony przez klienta, aby był dostępny i widoczny dla użytkowników końcowych.

Obsługa gwarancyjna

Świadczymy kompleksową obsługę gwarancyjną naszych rozwiązań. Dzięki temu, możesz być pewien, że Twój system będzie działać sprawnie i bezproblemowo.

Rozwój projektu

W Appwise oferujemy opcjonalną usługę rozwoju produktu. Jeśli będziesz chciał w przyszłości wzbogacić swój projekt o dodatkowe funkcje i moduły, wesprzemy Cię w tym procesie kompleksowo.

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Case study

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Zobacz Portfolio naszych klientów i sprawdź historię ich sukcesu

Wyceńmy Twój projekt

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise