Projektujemy dedykowane oprogramowanie transportowe

Branża transportowa i logistyczna staje przed coraz większymi wyzwaniami związanymi z optymalizacją procesów oraz zapewnieniem jak najwyższej jakości świadczonych usług. Aby sprostać tym wyzwaniom, niezbędne jest wykorzystanie odpowiedniego oprogramowania, które umożliwi ciągłe monitorowanie i kontrolę nad transportem oraz zapewni szybkie i efektywne reagowanie na zmieniające się warunki. Nasze rozwiązania są specjalnie zaprojektowane z myślą o branżach TSL, aby pomóc w zarządzaniu każdym aspektem procesu transportowego i osiągnięciu sukcesu biznesowego.

Programy dla firm transportowych – jakie usługi oferujemy?

Systemy TMS

Dedykowane kompleksowe systemy TMS, z funkcjami, których nie ma dostępnych w gotowych rozwiązaniach.

Wytyczenie tras

Algorytmy wspomagające spedytorów w planowaniu, mogące automatycznie wyliczyć najlepszą trasę dla pojazdu.

Integracje systemów

Łączymy dane z wielu z systemów w jeden. SAP, GPSy, ERP.

TIMOCOM i TRANS

Dedykowane kompleksowe systemy TMS, z funkcjami, których nie ma dostępnych w gotowych rozwiązaniach.

Optymalizację kosztów

Dzięki algorytmom możemy zaproponować rozwiązania, które zoptymalizują koszty transportu.

Mapy dla transportu

Znamy najlepsze rozwiązania mapowe dla profesjonalnego transportu. Jestesmy oficjalnym partnerem PTV.

Kiedy zdecydować się na dedykowane oprogramowanie dla firmy transportowej od Appwise Software House?

W Appwise Software House specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania dla branży TSL, które pomaga w zarządzaniu każdym aspektem procesu transportowego i osiągnięciu sukcesu biznesowego.

Nasze kompleksowe systemy TMS (Transport Management System) są projektowane i tworzone pod kątem indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Idealnie dopasowują się do specyfiki Twojego biznesu, usprawniając procesy związane z transportem, logistyką i spedycją.

Indywidualne podejście do projektu pozwala nam dostarczyć narzędzia, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas i zwiększyć efektywność Twojej firmy. Decydując się na współpracę z Appwise Software House, otrzymujesz nie tylko niezawodne oprogramowanie, lecz także kompleksową obsługę gwarancyjną, dzięki której masz pewność, że Twój system będzie działał sprawnie i bezproblemowo. Możesz również w każdej chwili skorzystać z usługi rozwoju produktu, która pozwala Ci wzbogacić Twój projekt o dodatkowe funkcje i moduły.

Rozwiązania dla TSL

Co wyróżnia nas spośród konkurencji?

Specyfika

Doświadczenie w branży TSL

Posiadamy duże doświadczenie w realizacji projektów związanych z transportem, spedycją i logistyką. Jeśli jest jakiś problem, bez wątpienia znajdziemy rozwiązanie.
Niskie koszty

Szczegółowa wycena projektu

Przeprowadzamy szczegółową analizę projektu, starannie planując każdy etap i dokładnie opisując niezbędne zadania

Duża społeczność

Partnerskie relacje

Naszym priorytetem jest zrozumienie Twoich potrzeb i dostarczenie Ci najlepszego rozwiązania. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i fachową poradę.

Bezpieczeństwo

Niezwodne oprogramowanie

Dzięki naszemu oprogramowaniu, każdego dnia tysiące ciężarówek dociera do celu, a spedytorzy z powodzeniem organizują i optymalizują swoje trasy, minimalizując przestoje.

Budowanie marki

Gwarancja jakości

Wykonujemy testy funkcjonalne, regresyjne, cykliczne przeglądy kodu oraz prezentujemy jasne raporty dotyczące wykrytych problemów.

Niepowtarzalność

Wsparcie powdrożeniowe

Zapewniamy wsparcie powdrożeniowe, aby pomóc Ci w pełnym zastosowaniu naszych rozwiązań i osiągnięciu maksymalnej efektywności.

Jak wybrać system do zarządzania transportem?

Wybór odpowiedniego systemu zarządzania transportem jest kluczowy dla każdej firmy z branży TSL. Przed podjęciem decyzji warto dokładnie przeanalizować swoje potrzeby i oczekiwania. Ważne jest, aby wybrać rozwiązanie, które będzie łatwo integrować się z innymi systemami, zapewni odpowiednią funkcjonalność, a także wsparcie techniczne.

Dedykowane oprogramowanie to coraz częściej wybierane rozwiązanie, które pozwala na pełne dostosowanie do specyfiki działalności oraz zapewnia kompleksowe funkcjonalności. Dzięki temu firma może łatwo zarządzać przesyłkami, śledzić ich status oraz kontrolować koszty.

Kiedy warto wybrać dedykowane oprogramowanie dla transportu?

Postaw na to rozwiązanie, gdy szukasz programu do obługi transportu i…

Proces tworzenia oprogramowania dla transportu

Analiza projektu

Na pierwszym etapie prac nad stworzeniem programu do obsługi transportu nasz Sales Manager odbywa z Tobą rozmowę, by lepiej zapoznać się z Twoimi potrzebami.

Wycena

Następnym krokiem jest wstępna wycena Twojego projektu. Jest ona rozbita na poszczególne moduły składające się na projekt wraz z godzinami przeznaczonymi na konkretne zadania. Dzięki temu jesteś w stanie swobodnie redukować lub rozszerzać zakres realizowanego projektu.

Projekt kick-off

Na etapie project kick-off prace nad Twoim programem transportowym przejmuje Project Manager. Jako Klient poznajesz cały zespół zajmujący się realizacją Twojego projektu i otrzymujesz szczegółowy zakres oraz harmonogram działań. Pozwala Ci to łatwo kontrolować przebieg prowadzonych prac.

Design

Następnym krokiem jest przygotowanie projektu graficznego programu przez naszego specjalistę UX/UI.

Development

W tej fazie prac rozpoczyna się kodowanie programu dla transportu. Projekt jest podzielony na szereg tygodniowych lub dwutygodniowych sprintów. Każdy z nich kończy się spotkaniem, w trakcie którego możesz zapoznać się z wynikami dotychczas przeprowadzonych prac.

Testy

Kolejnym etapem tworzenia programu dla firm transportowych jest poddanie go testom manualnym i automatycznym. Mają one na celu upewnienie się, że zastosowane rozwiązania są spójne z Twoją wizją.

Wdrożenie produkcyjne

Po pomyślnie przeprowadzonych testach oprogramowanie zostaje zamieszczone na wskazanym przez Ciebie serwerze. Program staje się tym samym widoczny i dostępny dla wszystkich użytkowników końcowych.

Wycena oprogramowania dla firmy transportowej

Koszt programów dla firm transportowych jest zależny od zakresu i złożoności zlecenia. W Appwise Software House przygotowujemy darmową wycenę Twojego projektu w ciągu 48 godzin od otrzymania zlecenia.

Dlaczego warto nam zaufać?

Sprawdź opinie naszych klientów

Case study

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Zobacz Portfolio naszych klientów i sprawdź historię ich sukcesu

Rozpocznij swój projekt z Appwise!

Wypełnij formularz i opowiedz nam więcej o swoich celach biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę projektu w 48h.

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise