Dedykowane oprogramowania dla transportu i logistyki

Projektujemy systemy z myślą o branżach TSL, aby pomóc osiągnięciu sukcesu biznesowego, dzięki sprawnemu zarządzaniu każdym aspektem procesu transportowego.

GO
MobiGO
CEO MOBILGO

5/5

„Appwise zrobiło niesamowitą robotę. Odrazu zrozumieli idee, zaproponowali rozwiązania i rozpoczęli natychmiast pracę. Projekty ekranów nie wymagały praktycznie żadnych uwag, a ten algorytm robi jakąś magię!”.

TRANS.EUTrans Group S.A.
Project Management Leader Trans Group S.A.

5/5

„They meet our standards as if they were our internal team.”

Każda firma transportowa może poprawić swoje wyniki dzięki programowi, dopasowanemu do jej potrzeb

Branża transportowa i logistyczna staje przed coraz większymi wyzwaniami, związanymi z optymalizacją procesów oraz zapewnieniem jak najwyższej jakości świadczonych usług. Aby im sprostać, niezbędne jest wykorzystanie dedykowanego oprogramowania dla branży TSL, które umożliwi ciągłe monitorowanie oraz kontrolę nad transportem, a także zapewni szybkie i efektywne reagowanie na zmieniające się warunki.

Programy dla firm transportowych – jakie usługi oferujemy?

Systemy TMS

Dedykowane kompleksowe systemy TMS, z funkcjami, których nie ma dostępnych w gotowych rozwiązaniach.

Wytyczanie tras

Algorytmy wspomagające spedytorów w planowaniu, mogące automatycznie wyliczyć najlepszą trasę dla pojazdu.

Integracje systemów

Łączymy dane z wielu z systemów w jeden. SAP, GPSy, ERP.

TIMCOM i TRANS

Dedykowane kompleksowe systemy TMS, z funkcjami, których nie ma dostępnych w gotowych rozwiązaniach.

Mapy dla transportu

Znamy najlepsze rozwiązania mapowe dla profesjonalnego transportu. Jesteśmy oficjalnym partnerem PTV.

Aplikacje webowe dla transportu

Dzięki algorytmom możemy zaproponować rozwiązania, które zoptymalizują koszty transportu.

Aplikacje geolokalizacyjne

Systemy geolokalizacyjne, umożliwiające śledzenie i monitorowanie pojazdów.

Wykorzystanie AI w logistyce

Wykorzystanie najnowszych możliwości sztucznej inteligencji w branży logistycznej.

Zoptymalizuj koszty prowadzenia firmy transportowej, wybierając oprogramowanie idealnie dopasowane do specyfiki Twojego biznesu

Indywidualne podejście do projektu sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczyć narzędzia, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas i zwiększyć efektywność Twojej firmy.

Decydując się na współpracę z Appwise Software House, otrzymujesz nie tylko niezawodne oprogramowanie dla transportu, lecz także kompleksową obsługę gwarancyjną, dzięki której masz pewność, że Twój system będzie działał sprawnie i bezproblemowo.

Jak tworzymy programy dla firm transportowych?

Dedykowane oprogramowanie dla transportu to coraz częściej wybierane rozwiązanie, które pozwala na pełne dostosowanie do specyfiki działalności oraz zapewnia kompleksowe funkcjonalności. Dzięki temu firma może łatwo monitorować cały proces logistyczny, zarządzać przesyłkami, śledzić ich status oraz kontrolować koszty.

Analiza projektu podczas warsztatów produktowych

Na pierwszym etapie prac nad stworzeniem programu do obsługi transportu nasz Sales Manager odbywa z Tobą rozmowę, by lepiej zapoznać się z Twoimi potrzebami.

Szczegółowa wycena projektu

Następnym krokiem jest wstępna wycena Twojego projektu. Jest ona rozbita na poszczególne moduły składające się na projekt wraz z godzinami przeznaczonymi na konkretne zadania. Dzięki temu jesteś w stanie swobodnie redukować lub rozszerzać zakres realizowanego projektu.

Projekt kick-off

Na etapie project kick-off prace nad Twoim programem transportowym przejmuje Project Manager. Jako Klient poznajesz cały zespół zajmujący się realizacją Twojego projektu i otrzymujesz szczegółowy zakres oraz harmonogram działań. Pozwala Ci to łatwo kontrolować przebieg prowadzonych prac.

Design

Następnym krokiem jest przygotowanie projektu graficznego programu przez naszego specjalistę UX/UI.

Development

W tej fazie prac rozpoczyna się kodowanie programu dla transportu. Projekt jest podzielony na szereg tygodniowych lub dwutygodniowych sprintów. Każdy z nich kończy się spotkaniem, w trakcie którego możesz zapoznać się z wynikami dotychczas przeprowadzonych prac.

Testy

Kolejnym etapem tworzenia programu dla firm transportowych jest poddanie go testom manualnym i automatycznym. Mają one na celu upewnienie się, że zastosowane rozwiązania są spójne z Twoją wizją.

Wdrożenie produkcyjne

Po pomyślnie przeprowadzonych testach oprogramowanie zostaje zamieszczone na wskazanym przez Ciebie serwerze. Program staje się tym samym widoczny i dostępny dla wszystkich użytkowników końcowych.

Co gwarantuje współpraca z Appwise przy dedykowanym programie dla spedycji i transportu?

W Appwise Software House specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania dla branży TSL, które pomaga w zarządzaniu każdym aspektem procesu transportowego i osiągnięciu sukcesu biznesowego.

Nasze kompleksowe systemy TMS (Transport Management System) są projektowane i tworzone pod kątem indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Idealnie dopasowują się do specyfiki Twojego biznesu, usprawniając procesy związane z transportem, logistyką i spedycją.

Optymalizacja tras i czasu przejazdu

Dedykowane oprogramowanie transportowe może pomóc w optymalizacji tras dostaw, co przekłada się na oszczędność czasu i paliwa. Systemy te wykorzystują zaawansowane algorytmy, aby znaleźć najkrótsze i najbardziej efektywne trasy.

Monitorowanie
pojazdów

W ramach systemu do zarządzania transportem możemy uwzględnić funkcjonalność, pozwalającą na śledzenie floty w czasie rzeczywistym. To umożliwia lepszą kontrolę nad pojazdami, zapobieganie opóźnieniom i szybsze reagowanie na nieprzewidziane sytuacje.

Śledzenie i zarządzanie ładunkiem

Tworzone przez nas programy mogą umożliwiać monitorowanie warunków transportu (np. temperatury, wilgotności) oraz pomagać w zarządzaniu ładunkiem, co jest istotne zwłaszcza w przypadku towarów wymagających specjalnych warunków przechowywania.

Lepsze
zarządzanie kosztami

Dedykowane oprogramowanie dla transportu pozwala na lepsze monitorowanie kosztów, co umożliwia podejmowanie bardziej świadomych decyzji mających na celu optymalizację wydatków.

Automatyzacja
procesów

Oprogramowanie dla firmy transportowej może pomóc w automatyzacji wielu procesów, takich jak generowanie dokumentów, zarządzanie zamówieniami czy rozliczanie płatności. To może skrócić czas potrzebny na te zadania i zmniejszyć ryzyko ludzkich błędów.

Poprawa
komunikacji

Oprogramowanie transportowe może poprawić komunikację wewnątrz firmy oraz z partnerami zewnętrznymi. Dzięki temu zespoły mogą lepiej koordynować swoje działania, a ważne informacje są dostępne w czasie rzeczywistym.

Dostosowanie do indywidualnych potrzeb

Dedykowane oprogramowanie może być dostosowane do konkretnych potrzeb firmy transportowej, co sprawia, że jest bardziej efektywne niż ogólne rozwiązania dostępne na rynku.

Co wyróżnia nas spośród konkurencji?

Partnerskie relacje

Naszym priorytetem jest zrozumienie Twoich potrzeb i dostarczenie Ci najlepszego rozwiązania. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i fachową poradę.

Niezwodne oprogramowanie

Dzięki naszemu oprogramowaniu, każdego dnia tysiące ciężarówek dociera do celu, a spedytorzy z powodzeniem organizują i optymalizują swoje trasy, minimalizując przestoje.

Gwarancja jakości

Wykonujemy testy funkcjonalne, regresyjne, cykliczne przeglądy kodu oraz prezentujemy jasne raporty dotyczące wykrytych problemów.

Wsparcie powdrożeniowe

Zapewniamy wsparcie powdrożeniowe, aby pomóc Ci w pełnym zastosowaniu naszych rozwiązań i osiągnięciu maksymalnej efektywności.

Ile kosztuje oprogramowanie dla transportu?

Koszt programów dla firm transportowych jest zależny od zakresu i złożoności zlecenia. W Appwise Software House przygotowujemy darmową wycenę Twojego projektu w ciągu 48 godzin od otrzymania zlecenia.

Dołącz do grona zaufanych firm!

Zobacz Portfolio naszych klientów i sprawdź historię ich sukcesu

Rozpocznij swój projekt z Appwise!

Wypełnij formularz i opowiedz nam więcej o swoich celach biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę projektu w 48h.

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise