Tworzenie stron internetowych

Tworzymy dedykowane rozwiązania w technologii Angular

Appwise software house, oferuje profesjonalne rozwiązania IT oparte na technologii Angular. Jest to framework wybierany zarówno przy tworzeniu prostych stron internetowych jak i rozbudowanych aplikacji. Wieloletnie doświadczenie naszych Angular developerów, pozwalają nam tworzyć unikatowe rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów. Niezawodność, efektywność i innowacyjność to nasze priorytety. Gwarantujemy również kompleksową obsługę i indywidualne podejście do każdego projektu.

Zacznijmy współpracę

Z jakimi branżami współpracujemy?

Tworzenie dedykowanego oprogramowania dla firm

Transport, spedycja i logistyka

Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania dla TSL.
Tworzenie sklepów internetowych

Automotive

Realizujemy kompleksowe oprogramowania dla branży motoryzacyjnej.
Platformy edukacyjne

Healthcare

Wdrażamy nowatorskie rozwiązania software dla branży medycznej.
Projects in 2022

Finanse

Projektujemy i rozwijamy skuteczne oprogramowania dla branży finansowej.
Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Edukacja

Budujemy dedykowane oprogramowania i platformy edukacyjne dla dzieci i dorosłych.
Aplikacje internetowe - projektowanie i modernizacja

E-commerce

Tworzymy dedykowane sklepy internetowe wspierające rozwój firm e-Commerce.
Bartosz Lewicki

Umów się na darmową wycenę Twojego projektu.

Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów i dowiedz się jak może wyglądać nasza współpraca.

Formy współpracy

Nowy projekt

Model współpracy w którym wspieramy Twój projekt od A-Z. Od specyfikacji technicznej oraz makiet graficznych przez development kończąc na wdrożeniu.

Rozwój i utrzymanie

Oferujemy kompleksowe usługi związane z rozwojem i utrzymaniem projektów ongoing, w tym refaktoryzacja kodu, rozbudowa o nowe moduły i funkcjonalności.

Outsourcing

Oferujemy body leasing developerów, zapewniając elastyczny, dobrze wykwalifikowany i wysoce wydajny zespół programistów do Twojego projektu.

Dlaczego warto wybrać nasz software house?

Jeśli poszukujesz doświadczonego i profesjonalnego software house, który może zapewnić Ci najlepsze rozwiązania IT oparte na Angular, to Appwise jest idealnym wyborem dla Ciebie! Zespół naszych developerów to doświadczeni specjaliści w dziedzinie Angular development, którzy stworzyli wiele udanych projektów dla klientów na całym świecie. Zaufaj nam, a zapewnimy Ci nie tylko wydajne oraz kreatywne rozwiązania, ale również wsparcie i doradztwo w trakcie trwania projektu.

0

osób

Tyle osób aktualnie pracuje w zespole Appwise.

0

zrealizowanych projektów

Zrealizowanych projektów w naszej firmie, sprawia, że mamy naprawdę spore doświadczenie w dowożeniu.

Zalety korzystania z Angular development

Modułowość

Modułowość

Angular umożliwia rozdzielenie aplikacji na mniejsze, niezależne moduły, co ułatwia jej rozwijanie i utrzymanie.

Struktura

Struktura

Angular jest zorientowany na komponenty i posiada wbudowaną strukturę, która ułatwia projektowanie aplikacji.

Dynamiczne dane

Dynamiczne dane

Angular umożliwia dynamiczne aktualizowanie danych na stronie bez konieczności przeładowywania całej strony.

Wieloplatformowość

Wsparcie dla różnych platform

Angular może być używany do tworzenia aplikacji webowych, mobilnych i desktopowych.

Współpraca

Współpraca z innymi bibliotekami

Angular jest otwarty na współpracę z innymi bibliotekami i narzędziami, co umożliwia jego dostosowywanie do indywidualnych potrzeb.

Wzorzec

Wzorzec MVC

Angular wykorzystuje wzorzec Model-View-Controller (MVC), co ułatwia tworzenie aplikacji, a także umożliwia lepsze oddzielenie warstwy widoku od logiki biznesowej.

Kiedy warto korzystać z Angular?

Zwróć uwagę na główne zalecenia korzystania z Angulara.

Jak przebiega współpraca?

Analiza projektu

Pierwszym krokiem w procesie jest rozmowa z Sales Managerem, która pozwoli nam na zapoznanie się z Twoimi potrzebami. Prowadzimy również opcjonalne warsztaty, na których pomożemy Ci doprecyzować kwestie związane z projektem oraz doborem odpowiedniej technologii.

Wycena

W kolejnym etapie zespół programistów oszacuje wartość Twojego projektu. Wycena będzie rozbita na poszczególne moduły składające się na projekt wraz z godzinami przeznaczonymi na konkretne zadania. Dzięki temu będziesz w stanie swobodnie zredukować lub rozszerzyć zakres realizowanego projektu.

Projekt kick-off

Od tego momentu współpracę przejmuje Project Manager. Na tym etapie poznasz cały zespół, który zajmie się realizacją Twojego projektu. Otrzymasz również szczegółowy zakres i harmonogram działań, tak abyś mógł łatwo kontrolować cały proces.

Design

Jeśli nie posiadasz projektu graficznego, nasz specjalista UX/UI stworzy go dla Ciebie w oparciu o Twoje oczekiwania. Pierwszym etapem będzie przygotowanie makiet Lo-Fi, a po ich akceptacji, stworzenie szczegółowych widoków.

Development

Rozpoczynamy kodowanie Twojego projektu. Oprogramowanie jest rozwijane w oparciu o metodologię Agile. Każdy projekt jest podzielony na szereg tygodniowych lub dwutygodniowych sprintów. Po każdym sprincie konieczna jest akceptacja aby przejść do dalszych działań. Każdy sprint zakończy się spotkaniem, w ramach którego zaprezentujemy wyniki dotychczasowej pracy.

Testy

Następnym krokiem w procesie są testy. Nasi testerzy są odpowiedzialni za zapewnienie wysokiej jakości i niezawodności oprogramowania. Wykonują oni testy manualne i automatyczne, aby upewnić się, że rozwiązanie jest spójne z Twoja wizją.

Wdrożenie produkcyjne

Deployment to faza, w której projekt jest wdrażany na serwer określony przez klienta, aby był dostępny i widoczny dla użytkowników końcowych.

Obsługa gwarancyjna

Świadczymy kompleksową obsługę gwarancyjną naszych rozwiązań. Dzięki temu, możesz być pewien, że Twój system będzie działać sprawnie i bezproblemowo.

Rozwój projektu

W Appwise oferujemy opcjonalną usługę rozwoju produktu. Jeśli będziesz chciał w przyszłości wzbogacić swój projekt o dodatkowe funkcje i moduły, wesprzemy Cię w tym procesie kompleksowo.

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Case study

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Zobacz Portfolio naszych klientów i sprawdź historię ich sukcesu

Rozpocznij swój projekt z Appwise!

Wypełnij formularz i opowiedz nam więcej o swoich celach biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę projektu w 48h.

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise