Tworzenie stron internetowych

Tworzymy dedykowane rozwiązania w zakresie Java Development

W Appwise software house opieramy nasze projekty o Java, aby dostarczać solidne i skalowalne systemy klientom, ceniącym sobie stabilność i przede wszystkim jakość. Dzięki Javie możemy tworzyć również aplikacje natywne na zewnętrznych serwerach w chmurze, zapewniając im większe bezpieczeństwo. Jest to doskonały wybór dla szerokiej gamy projektów. Nasz zespół profesjonalnych programistów zapewni Ci najwyższy poziom usług i zaprojektuje, zbuduje oraz wdroży rozwiązania z zakresu programowania JAVA.

Zacznijmy współpracę

Z jakimi branżami współpracujemy?

Tworzenie dedykowanego oprogramowania dla firm

Transport, spedycja i logistyka

Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania dla TSL.
Tworzenie sklepów internetowych

Automotive

Realizujemy kompleksowe oprogramowania dla branży motoryzacyjnej.
Platformy edukacyjne

Healthcare

Wdrażamy nowatorskie rozwiązania software dla branży medycznej.

Finanse

Projektujemy i rozwijamy skuteczne oprogramowania dla branży finansowej.
Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Edukacja

Budujemy dedykowane oprogramowania i platformy edukacyjne dla dzieci i dorosłych.
Aplikacje internetowe - projektowanie i modernizacja

E-commerce

Tworzymy dedykowane sklepy internetowe wspierające rozwój firm e-Commerce.
Bartosz Lewicki

Umów się na darmową wycenę Twojego projektu.

Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów i dowiedz się jak może wyglądać nasza współpraca.

Formy współpracy

Nowy projekt

Model współpracy w którym wspieramy Twój projekt od A-Z. Od specyfikacji technicznej oraz makiet graficznych przez development kończąc na wdrożeniu.

Rozwój i utrzymanie

Oferujemy kompleksowe usługi związane z rozwojem i utrzymaniem projektów ongoing, w tym refaktoryzacja kodu, rozbudowa o nowe moduły i funkcjonalności.

Outsourcing

Oferujemy body leasing developerów, zapewniając elastyczny, dobrze wykwalifikowany i wysoce wydajny zespół programistów do Twojego projektu.

Dlaczego warto wybrać nasz software house?

Appwise to software house z Wrocławia który oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w języku Java. Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę programistów, którzy są w stanie dostarczyć wysokiej jakości, bezpieczne i sprawdzone rozwiązania. Nasza firma świadczy także szybkie i elastyczne usługi konsultingowe, które pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie w zakresie Java Developmentu dla Twojej firmy. Wspieramy w tworzeniu skalowalnych aplikacji i usprawnianiu istniejących. Gwarantujemy również szybki czas wykonania oraz terminowe wdrożenie.

0

osób

Tyle osób aktualnie pracuje w zespole Appwise.

0

zrealizowanych projektów

Zrealizowanych projektów w naszej firmie, sprawia, że mamy naprawdę spore doświadczenie w dowożeniu.

Zalety stosowania Java Development

Elastyczność

Elastyczność

Java jest językiem, który może być stosowany w wielu różnych sytuacjach, w tym w tworzeniu aplikacji internetowych, aplikacji mobilnych i aplikacji desktopowych.

Zgodność

Zgodność platformowa

Java jest językiem programowania, który cechuje się pełną zgodnością platformową. Oznacza to, że aplikacje napisane w Javie są łatwo dostępne i mogą być bezproblemowo integrowane z różnymi systemami.

Łatwość obsługi

Łatwa obsługa i konserwacja

Java jest zorientowana obiektowo. Dzięki temu można w niej tworzyć programy modułowe, a raz napisany kod można użyć ponownie.

Wieloplatformowość

Wieloplatformowe aplikacje

Java może być używana do tworzenia aplikacji, które można uruchamiać na różnych platformach.

Kiedy warto korzystać z javy?

Java posiada wiele zalet. Upewnij się, że to dobre rozwiązanie dla Ciebie.

Jak przebiega współpraca?

Analiza projektu

Pierwszym krokiem w procesie jest rozmowa z Sales Managerem, która pozwoli nam na zapoznanie się z Twoimi potrzebami. Prowadzimy również opcjonalne warsztaty, na których pomożemy Ci doprecyzować kwestie związane z projektem oraz doborem odpowiedniej technologii.

Wycena

W kolejnym etapie zespół programistów oszacuje wartość Twojego projektu. Wycena będzie rozbita na poszczególne moduły składające się na projekt wraz z godzinami przeznaczonymi na konkretne zadania. Dzięki temu będziesz w stanie swobodnie zredukować lub rozszerzyć zakres realizowanego projektu.

Projekt kick-off

Od tego momentu współpracę przejmuje Project Manager. Na tym etapie poznasz cały zespół, który zajmie się realizacją Twojego projektu. Otrzymasz również szczegółowy zakres i harmonogram działań, tak abyś mógł łatwo kontrolować cały proces.

Design

Jeśli nie posiadasz projektu graficznego, nasz specjalista UX/UI stworzy go dla Ciebie w oparciu o Twoje oczekiwania. Pierwszym etapem będzie przygotowanie makiet Lo-Fi, a po ich akceptacji, stworzenie szczegółowych widoków.

Development

Rozpoczynamy kodowanie Twojego projektu. Oprogramowanie jest rozwijane w oparciu o metodologię Agile. Każdy projekt jest podzielony na szereg tygodniowych lub dwutygodniowych sprintów. Po każdym sprincie konieczna jest akceptacja aby przejść do dalszych działań. Każdy sprint zakończy się spotkaniem, w ramach którego zaprezentujemy wyniki dotychczasowej pracy.

Testy

Następnym krokiem w procesie są testy. Nasi testerzy są odpowiedzialni za zapewnienie wysokiej jakości i niezawodności oprogramowania. Wykonują oni testy manualne i automatyczne, aby upewnić się, że rozwiązanie jest spójne z Twoja wizją.

Wdrożenie produkcyjne

Deployment to faza, w której projekt jest wdrażany na serwer określony przez klienta, aby był dostępny i widoczny dla użytkowników końcowych.

Obsługa gwarancyjna

Świadczymy kompleksową obsługę gwarancyjną naszych rozwiązań. Dzięki temu, możesz być pewien, że Twój system będzie działać sprawnie i bezproblemowo.

Rozwój projektu

W Appwise oferujemy opcjonalną usługę rozwoju produktu. Jeśli będziesz chciał w przyszłości wzbogacić swój projekt o dodatkowe funkcje i moduły, wesprzemy Cię w tym procesie kompleksowo.

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Case study

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Zobacz Portfolio naszych klientów i sprawdź historię ich sukcesu

Rozpocznij swój projekt z Appwise!

Wypełnij formularz i opowiedz nam więcej o swoich celach biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę projektu w 48h.

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise