Tworzenie stron internetowych

Tworzymy dedykowane rozwiązania w zakresie Java Development

Projekty tworzone w Appwise software house opieramy na Javie, co pozwala dostarczać naszym klientom wyłącznie sprawdzone aplikacje webowe i inne formy oprogramowania z wykorzystaniem tej technologii. Są one idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje produktów wyróżniających się najwyższą jakością. Java pozwala tworzyć aplikacje natywne działające w zewnętrznych chmurach, dzięki czemu ich zawartość jest jeszcze lepiej chroniona przed atakami hakerskimi. Zespół Appwise to wykwalifikowani oraz doświadczeni specjaliści, którzy zapewniają najwyższą jakość oferowanych usług. Zbudujemy dla Ciebie oraz wdrożymy sprawdzone rozwiązania z zakresu programowania w Javie.

Zacznijmy współpracę

Tworzenie aplikacji Java dla firm z różnych branż

Tworzenie dedykowanego oprogramowania dla firm

Transport, spedycja i logistyka

Tworzymy zaawansowane oprogramowanie dla firm TSL, które ułatwia zarządzenia flotą oraz planowanie przewozu ładunków.

Tworzenie sklepów internetowych

Automotive

Projektujemy oraz wdrażamy oprogramowanie dla branży motoryzacyjnej w Polsce oraz za granicą.

Platformy edukacyjne

Healthcare

Nowatorskie rozwiązania z zakresu dedykowanych aplikacji stworzonych w Javie ułatwiają pracę personelowi medycznemu, a także podnoszą komfort obsługi pacjentów.

Projects in 2022

Finanse

Projektujemy i rozwijamy skuteczne oprogramowania dla branży finansowej.
Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Edukacja

Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych platform e-learningowych przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Aplikacje internetowe - projektowanie i modernizacja

E-commerce

Nasze innowacyjne sklepy internetowe pozwalają dotrzeć do nowych klientów oraz zdobyć przewagę nad konkurencją.

Bartosz Lewicki

Ile kosztuje aplikacja webowa Java? Umów się na darmową wycenę!

Koszt tworzenia aplikacji webowych w Javie zależy od wielu czynników, dlatego dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną wycenę, w oparciu o jego oczekiwania wobec danego oprogramowania. Skontaktuj się z nami, a w ciągu 48 godzin skontaktuje się z Tobą doradca Appwise, który przedstawi propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb.

Tworzenie aplikacji webowych i na Androida w Javie — zaufaj Appwise

Jesteśmy firmą z Wrocławia, która specjalizuje się w nowoczesnych rozwiązaniach tworzonych w języku Java. Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę programistów, którzy są w stanie dostarczyć wysokiej jakości, bezpieczne i sprawdzone rozwiązania.

Nasza firma świadczy także szybkie i elastyczne usługi konsultingowe, które pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie w zakresie Java Developmentu dla Twojej firmy. Wspieramy w tworzeniu skalowalnych aplikacji i usprawnianiu tych już istniejących. Gwarantujemy szybki czas wykonania oraz terminowe wdrożenie projektu do użytku.

 

0

osób

Tyle osób aktualnie pracuje w zespole Appwise.

0

zrealizowanych projektów

Zrealizowanych projektów w naszej firmie, sprawia, że mamy naprawdę spore doświadczenie w dowożeniu.

Zalety stosowania Java Development​

Elastyczność

Elastyczność

Java jest językiem, który może być stosowany w wielu różnych sytuacjach, w tym w tworzeniu aplikacji internetowych, aplikacji mobilnych i aplikacji desktopowych.

Zgodność

Zgodność platformowa

Java cechuje się pełną zgodnością platformową. Oznacza to, że aplikacje napisane w tym języku są łatwo dostępne i mogą być bezproblemowo integrowane z różnymi systemami.

Łatwość obsługi

Łatwa obsługa i konserwacja

Java jest zorientowana obiektowo. Dzięki temu można w niej tworzyć programy modułowe, a raz napisany kod można użyć ponownie.

Wieloplatformowość

Wieloplatformowe aplikacje

Java może być używana do tworzenia aplikacji, które można uruchamiać na różnych platformach.

Kiedy warto korzystać z Javy?

Java posiada wiele zalet. To dobre rozwiązanie dla Ciebie, jeśli…

Jak przebiega proces tworzenia aplikacji (webowych i na Androida) w Javie?​

Analiza projektu

Pierwszy etap to rozmowa z Sales Managerem, który pozna Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Dla zainteresowanych klientów przeprowadzamy warsztaty produktowe, które pozwalają doprecyzować wszelkie kwestie związane z doborem odpowiedniej technologii.

Wycena

Po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami przygotujemy wycenę, uwzględniającą koszty poszczególnych modułów. Na podstawie tej podstawie zdecydujesz, czy chcesz zredukować, czy rozszerzyć zakres działań. Wszystko zależy od Twoich potrzeb oraz budżetu, którym dysponujesz.

Projekt kick-off

Poznasz zespół oraz Project Managera, który będzie zajmował się Twoim projektem. Otrzymasz szczegółowy harmonogram działań, co pozwoli Ci kontrolować cały proces tworzenia aplikacji w Javie.

Design

Nasz specjalista UX/UI przygotuje dla Ciebie projekt graficzny. Na samym początku otrzymasz wgląd do makiet Lo-Fi, a gdy znajdą Twoje uznanie, to opracujemy szczegółowy widok strony.

Development

Rozpoczynamy kodowanie, które realizujemy w formule dwutygodniowych sprintów. Po każdym etapie organizujemy spotkanie, na którym będziesz mieć wgląd do aktualnych wyników naszej pracy.

Testy

Nasi testerzy przeprowadzą szereg prób, które potwierdzą najwyższą jakość aplikacji. Dzięki testom manualnym i automatycznym będziesz mieć pewność, że otrzymasz niezawodny produkt.

Wdrożenie produkcyjne

To faza polegająca m.in. na wgraniu programu na serwer, dzięki czemu jest widoczny on dla końcowych użytkowników.

Obsługa gwarancyjna

Zapewniamy kompleksową obsługę gwarancyjną dla naszych aplikacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój system będzie funkcjonować efektywnie i bez żadnych problemów.

Rozwój projektu

W ramach tej opcjonalnej usługi dodamy do programu kolejne funkcjonalności, co pozwoli sprostać zmieniającym się oczekiwaniom rynku i dostosować się do jego dynamicznych zmian.

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Case study

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Zobacz Portfolio naszych klientów i sprawdź historię ich sukcesu

Rozpocznij swój projekt z Appwise!

Wypełnij formularz i opowiedz nam więcej o swoich celach biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę projektu w 48h.

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise