React

Tworzymy dedykowane rozwiązania w zakresie React Development

Jeśli szukasz profesjonalnego i doświadczonego partnera w dziedzinie programowania w React, to Appwise jest firmą, której potrzebujesz. Jako software house specjalizujemy się w tworzeniu innowacyjnych i skutecznych rozwiązań dla naszych klientów, a nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie w pracy z technologią React pozwala nam zapewnić wysokiej jakości usługi programistyczne. Zawsze dążymy do osiągnięcia najlepszych wyników dla naszych klientów i jesteśmy gotowi do współpracy na każdym etapie projektu.

Zacznijmy współpracę

Z jakimi branżami współpracujemy?

Tworzenie dedykowanego oprogramowania dla firm

Transport, spedycja i logistyka

Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania dla TSL.
Tworzenie sklepów internetowych

Automotive

Realizujemy kompleksowe oprogramowania dla branży motoryzacyjnej.
Platformy edukacyjne

Healthcare

Wdrażamy nowatorskie rozwiązania software dla branży medycznej.
Projects in 2022

Finanse

Projektujemy i rozwijamy skuteczne oprogramowania dla branży finansowej.
Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Edukacja

Budujemy dedykowane oprogramowania i platformy edukacyjne dla dzieci i dorosłych.
Aplikacje internetowe - projektowanie i modernizacja

E-commerce

Tworzymy dedykowane sklepy internetowe wspierające rozwój firm e-Commerce.
Bartosz Lewicki

Umów się na darmową wycenę Twojego projektu.

Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów i dowiedz się jak może wyglądać nasza współpraca.

Formy współpracy

Nowy projekt

Model współpracy w którym wspieramy Twój projekt od A-Z. Od specyfikacji technicznej oraz makiet graficznych przez development kończąc na wdrożeniu.

Rozwój i utrzymanie

Oferujemy kompleksowe usługi związane z rozwojem i utrzymaniem projektów ongoing, w tym refaktoryzacja kodu, rozbudowa o nowe moduły i funkcjonalności.

Outsourcing

Oferujemy body leasing developerów, zapewniając elastyczny, dobrze wykwalifikowany i wysoce wydajny zespół programistów do Twojego projektu.

Dlaczego warto wybrać nasz software house?

Jeśli poszukujesz rzetelnego partnera technologicznego, to Appwise jest idealnym wyborem. Jako software house specjalizujemy się w programowaniu w React, jednym z najbardziej popularnych i nowoczesnych frameworków do tworzenia aplikacji webowych. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi, od tworzenia specyfikacji technicznych, poprzez projektowanie, testowanie, wsparcie i utrzymanie aplikacji, integrację, migrację, aż po optymalizację wydajności.

0

osób

Tyle osób aktualnie pracuje w zespole Appwise.

0

zrealizowanych projektów

Zrealizowanych projektów w naszej firmie, sprawia, że mamy naprawdę spore doświadczenie w dowożeniu.

Zalety korzystania z React

Optymalizacja

Szybkość i wydajność

Dzięki Virtual DOM strona szybko się renderuje i aktualizuje, co poprawia doświadczenie i wydajność użytkownika.

Elastyczność

Elastyczność i łatwość użycia

Łatwe dostosowywanie aplikacji do potrzeb biznesowych.

Skalowalność

Skalowalność i integracja z innymi narzędziami

Aplikacja gotowa na przyszły rozwój i wymagania.

Aktywny rozwój

Aktywny rozwój i popularność

REACT to jeden z najpopularniejszych frameworków front-end, z dużą społecznością i biblioteką komponentów.

Kiedy warto korzystać z React Development?

Dowiedz się czy React to najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb.

Jak przebiega współpraca?

Analiza projektu

Pierwszym krokiem w procesie jest rozmowa z Sales Managerem, która pozwoli nam na zapoznanie się z Twoimi potrzebami. Prowadzimy również opcjonalne warsztaty, na których pomożemy Ci doprecyzować kwestie związane z projektem oraz doborem odpowiedniej technologii.

Wycena

W kolejnym etapie zespół programistów oszacuje wartość Twojego projektu. Wycena będzie rozbita na poszczególne moduły składające się na projekt wraz z godzinami przeznaczonymi na konkretne zadania. Dzięki temu będziesz w stanie swobodnie zredukować lub rozszerzyć zakres realizowanego projektu.

Projekt kick-off

Od tego momentu współpracę przejmuje Project Manager. Na tym etapie poznasz cały zespół, który zajmie się realizacją Twojego projektu. Otrzymasz również szczegółowy zakres i harmonogram działań, tak abyś mógł łatwo kontrolować cały proces.

Design

Jeśli nie posiadasz projektu graficznego, nasz specjalista UX/UI stworzy go dla Ciebie w oparciu o Twoje oczekiwania. Pierwszym etapem będzie przygotowanie makiet Lo-Fi, a po ich akceptacji, stworzenie szczegółowych widoków.

Development

Rozpoczynamy kodowanie Twojego projektu. Oprogramowanie jest rozwijane w oparciu o metodologię Agile. Każdy projekt jest podzielony na szereg tygodniowych lub dwutygodniowych sprintów. Po każdym sprincie konieczna jest akceptacja aby przejść do dalszych działań. Każdy sprint zakończy się spotkaniem, w ramach którego zaprezentujemy wyniki dotychczasowej pracy.

Testy

Następnym krokiem w procesie są testy. Nasi testerzy są odpowiedzialni za zapewnienie wysokiej jakości i niezawodności oprogramowania. Wykonują oni testy manualne i automatyczne, aby upewnić się, że rozwiązanie jest spójne z Twoja wizją.

Wdrożenie produkcyjne

Deployment to faza, w której projekt jest wdrażany na serwer określony przez klienta, aby był dostępny i widoczny dla użytkowników końcowych.

Obsługa gwarancyjna

Świadczymy kompleksową obsługę gwarancyjną naszych rozwiązań. Dzięki temu, możesz być pewien, że Twój system będzie działać sprawnie i bezproblemowo.

Rozwój projektu

W Appwise oferujemy opcjonalną usługę rozwoju produktu. Jeśli będziesz chciał w przyszłości wzbogacić swój projekt o dodatkowe funkcje i moduły, wesprzemy Cię w tym procesie kompleksowo.

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Rozpocznij swój projekt z Appwise!

Wypełnij formularz i opowiedz nam więcej o swoich celach biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę projektu w 48h.

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise