Tworzenie stron internetowych

Tworzymy dedykowane rozwiązania w technologii Vue.js.

W Appwise software house, posiadamy wyjątkowo doświadczonych specjalistów z zakresu Vue Development. Jesteśmy w pełni zaangażowani w tworzenie najbardziej wydajnych rozwiązań dla naszych partnerów korzystając z wiedzy i doświadczenia w dziedzinie Vue. Korzystanie z technologii Vue.js pozwala na szybsze i bardziej efektywne tworzenie aplikacji, a także oferuje elastyczną i łatwą w użyciu strukturę. Dzięki gotowym komponentom i modułom, Vue.js pozwala na szybką i rzetelną realizację projektów.

Zacznijmy współpracę

Z jakimi branżami współpracujemy?

Tworzenie dedykowanego oprogramowania dla firm

Transport, spedycja i logistyka

Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania dla TSL.
Tworzenie sklepów internetowych

Automotive

Realizujemy kompleksowe oprogramowania dla branży motoryzacyjnej.
Notiomi - dedykowany system e-learning

Healthcare

Wdrażamy nowatorskie rozwiązania software dla branży medycznej.
Projects in 2022

Finanse

Projektujemy i rozwijamy skuteczne oprogramowania dla branży finansowej.
Giganci Oprogramowania - profil użytkownika

Edukacja

Budujemy dedykowane oprogramowania i platformy edukacyjne dla dzieci i dorosłych.
Gepetto widok produktu

E-commerce

Tworzymy dedykowane sklepy internetowe wspierające rozwój firm e-Commerce.
Bartosz Lewicki

Umów się na darmową wycenę Twojego projektu.

Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów i dowiedz się jak może wyglądać nasza współpraca.

Formy współpracy

Nowy projekt

Model współpracy w którym wspieramy Twój projekt od A-Z. Od specyfikacji technicznej oraz makiet graficznych przez development kończąc na wdrożeniu.

Rozwój i utrzymanie

Oferujemy kompleksowe usługi związane z rozwojem i utrzymaniem projektów ongoing, w tym refaktoryzacja kodu, rozbudowa o nowe moduły i funkcjonalności.

Outsourcing

Oferujemy body leasing developerów, zapewniając elastyczny, dobrze wykwalifikowany i wysoce wydajny zespół programistów do Twojego projektu.

Dlaczego warto wybrać nasz software house?

Wybierz Appwise do realizacji swoich projektów w technologii Vue. To co nas wyróżnia to wieloletnie doświadczenie i wiedza z zakresu Vue.js poparta bogatym portfolio. Pozytywne rekomendacje i opinie klientów napędzają nas do działania i potwierdzają, że jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne i skuteczne rozwiązania dla naszych partnerów.  Wysoka jakość i zaangażowanie są dla nas priorytetem.

0

osób

Tyle osób aktualnie pracuje w zespole Appwise.

0

zrealizowanych projektów

Zrealizowanych projektów w naszej firmie, sprawia, że mamy naprawdę spore doświadczenie w dowożeniu.

Zalety korzystania z Vue.js

Szybkość ładowania

Szybkość i sprawność

Aplikacje napisane w Vue są płynne i reagują natychmiast na zmiany danych.

Wieloplatformowość

Wieloplatformowość

Vue jest kompatybilne z wieloma platformami, takimi jak web, mobile i desktop, co pozwala na tworzenie wieloplatformowych aplikacji bez konieczności pisania specjalnego kodu dla każdej platformy.

Funkcje

Plastyczność i modularność

Model konstrukcyjny Vue pozwala na łatwą implementację interakcji i animacji.

Kiedy warto skorzystać z Vue.js development?

Warto rozważyć Vue.js z kilku powodów.

Jak przebiega współpraca?

Analiza projektu

Pierwszym krokiem w procesie jest rozmowa z Sales Managerem, która pozwoli nam na zapoznanie się z Twoimi potrzebami. Prowadzimy również opcjonalne warsztaty, na których pomożemy Ci doprecyzować kwestie związane z projektem oraz doborem odpowiedniej technologii.

Wycena

W kolejnym etapie zespół programistów oszacuje wartość Twojego projektu. Wycena będzie rozbita na poszczególne moduły składające się na projekt wraz z godzinami przeznaczonymi na konkretne zadania. Dzięki temu będziesz w stanie swobodnie zredukować lub rozszerzyć zakres realizowanego projektu.

Projekt kick-off

Od tego momentu współpracę przejmuje Project Manager. Na tym etapie poznasz cały zespół, który zajmie się realizacją Twojego projektu. Otrzymasz również szczegółowy zakres i harmonogram działań, tak abyś mógł łatwo kontrolować cały proces.

Design

Jeśli nie posiadasz projektu graficznego, nasz specjalista UX/UI stworzy go dla Ciebie w oparciu o Twoje oczekiwania. Pierwszym etapem będzie przygotowanie makiet Lo-Fi, a po ich akceptacji, stworzenie szczegółowych widoków.

Development

Rozpoczynamy kodowanie Twojego projektu. Oprogramowanie jest rozwijane w oparciu o metodologię Agile. Każdy projekt jest podzielony na szereg tygodniowych lub dwutygodniowych sprintów. Po każdym sprincie konieczna jest akceptacja aby przejść do dalszych działań. Każdy sprint zakończy się spotkaniem, w ramach którego zaprezentujemy wyniki dotychczasowej pracy.

Testy

Następnym krokiem w procesie są testy. Nasi testerzy są odpowiedzialni za zapewnienie wysokiej jakości i niezawodności oprogramowania. Wykonują oni testy manualne i automatyczne, aby upewnić się, że rozwiązanie jest spójne z Twoja wizją.

Wdrożenie produkcyjne

Deployment to faza, w której projekt jest wdrażany na serwer określony przez klienta, aby był dostępny i widoczny dla użytkowników końcowych.

Obsługa gwarancyjna

Świadczymy kompleksową obsługę gwarancyjną naszych rozwiązań. Dzięki temu, możesz być pewien, że Twój system będzie działać sprawnie i bezproblemowo.

Rozwój projektu

W Appwise oferujemy opcjonalną usługę rozwoju produktu. Jeśli będziesz chciał w przyszłości wzbogacić swój projekt o dodatkowe funkcje i moduły, wesprzemy Cię w tym procesie kompleksowo.

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Case study

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Zobacz Portfolio naszych klientów i sprawdź historię ich sukcesu

Rozpocznij swój projekt z Appwise!

Wypełnij formularz i opowiedz nam więcej o swoich celach biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę projektu w 48h.

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise