Gepetto - projekt e-commerce

Tworzymy dedykowane rozwiązania w zakresie e-commerce

W Appwise tworzymy, projektujemy i wdrażamy rozwiązania dla sektora e-commerce, zgodnie z przyjętą przez Ciebie strategią. Dbamy o wszystkie aspekty techniczne, utrzymanie oraz obsługę Twojego sklepu internetowego, w tym jego kompleksową integrację z zewnętrznymi platformami: finansowymi, magazynowymi czy też księgowymi. Doradzimy Ci najskuteczniejsze opcje, dzięki którym będziesz w stanie rozszerzyć działalność i dotrzeć do nowych rynków.

Zacznijmy współpracę

Nasze usługi e-commerce

lekko

Sklepy internetowe oparte na Woocommerce

Dedykowane rozwiązania oparte o jedną z najlepszych platform, czyli WooCommerce. Gdy rozwiązania SaaS nie spełniają Twoich potrzeb – pomożemy stworzyć coś idealnie dopasowanego do Twojej marki.

Tworzenie sklepów internetowych

Platformy B2B

Tworzymy dedykowane platformy B2B dla klientów, którzy wymagają wysoce skalowalnych i elastycznych rozwiązań do sprzedaży hurtowej.

Gepetto widok produktu

Konfiguratory produktów

Asortyment w Twoim sklepie ma wiele wariantów lub składa się z różnych elementów? Zbudujemy konfigurator produktów dostosowany do Twoich potrzeb.

Projects in 2022

Audyty UX/UI

Potrzebujesz wsparcia w poprawie konwersji? Przeprowadzimy kompleksowy audyt sklepu internetowego i wdrożymy niezbędne zmiany, które poprawią sprzedaż w Twoim e-commerce.

Adapter

Integracje sklepów z zewnętrznymi systemami

Oferujemy kompleksową integrację sklepów internetowych z zewnętrznymi platformami (finansowymi, magazynowymi, księgowymi itd.)

Szybki dostęp

Wsparcie techniczne

Zapewniamy pomoc i wsparcie techniczne przy obsłudze systemów e-commerce dla komfortowego prowadzenia sprzedaży internetowej.

Bartosz Lewicki

Projektowanie sklepu WWW w Appwise – wycena w 48 godzin!

Zastanawiasz się, ile będzie kosztowała budowa sklepu internetowego od zera? Chcesz powierzyć nam rozwój swojego projektu z branży e-commerce? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy w oparciu o Twoje indywidualne potrzeby przygotują szczegółową wycenę.

Formy współpracy przy projektowaniu sklepów internetowych

Dedykowane oprogramowanie e-commerce

Przygotowujemy sklepy internetowe o funkcjonalnościach i designie dostosowanych do indywidualnych celów oraz strategii biznesowych. Zapewniamy wykorzystanie najlepszych praktyk projektowania.

Rozwój i utrzymanie sklepu internetowego

Wraz z rozwojem biznesu i rozszerzaniem zasięgu prowadzonej działalności konieczne jest zainwestowanie w sklep online o dużej elastyczności. Dlatego podejmujemy się optymalizacji istniejących projektów, dla zwiększenia ich konwersji i sprzedaży.

Outsourcing projektu sklepu WWW

Nasi programiści mogą stanowić wsparcie przy tworzeniu oprogramowania dowolnego sklepu internetowego. W ramach outsourcingu gwarantujemy także obsługę techniczną i utrzymanie systemu.

Dlaczego warto wybrać specjalistów Appwise do stworzenia platformy e-commerce?

Decydując się na nawiązanie współpracy z Appwise, otrzymujesz elastyczny, funkcjonalny i przyjazny dla użytkowników sklep internetowy, który pozwoli na dotarcie do szerszego grona odbiorców. Nasze dedykowane oprogramowanie usprawni zarządzanie stanami magazynowymi i ułatwi zarządzanie drop shippingiem. Dzięki temu zwiększysz wydajność prowadzonej działalności i lepiej dopasujesz doświadczenia zakupowe do potrzeb swoich klientów.
0

osób

Tyle osób aktualnie pracuje w zespole Appwise.

0

zrealizowanych projektów

Zrealizowanych projektów w naszej firmie, sprawia, że mamy naprawdę spore doświadczenie w dowożeniu.

Co zapewnia inwestycja w dedykowane rozwiązania e-commerce?

Dostosowanie

Dostosowanie do potrzeb Twojego biznesu

Dedykowane sklepy online są projektowane z myślą o specyficznych wymaganiach Twojej firmy, a także branży w jakiej działasz.

Profesjonalny

Profesjonalny wizerunek

Dobrze przygotowany sklep internetowy pozwala na stworzenie profesjonalnego wizerunku Twojego biznesu, co przekłada się na zaufanie klientów i większe szanse na zwiększenie sprzedaży.

Elastyczność

Elastyczność i skalowalność

Tworzone przez nas sklepy WWW możesz łatwo modyfikować wraz ze wzrostem biznesu i rozszerzaniem zasięgu swojej działalności, poprzez dodanie nowych funkcjonalności.

Zwiększenie

Zwiększenie konwersji

Przy tworzeniu projektów e-commerce postępujemy zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi oraz nowymi trendami. Stosujemy przy tym zasady optymalizacji sklepów internetowych.

Obsługa

Obsługa techniczna i utrzymanie

Korzystając z naszych dedykowanych rozwiązań e-commerce, masz zapewnioną obsługę techniczną oraz utrzymanie sklepu internetowego, co pozwala Ci skoncentrować się na prowadzeniu biznesu.

Dostępność

Dostępność na różnych urządzeniach

Nasze sklepy internetowe cechują się responsywnością, co pozwala na ich łatwą i przyjemną obsługę na różnego typu urządzeniach.

O czym zawsze pamiętamy tworząc sklepy internetowe?

Zwracamy uwagę na kilka istotnych czynników:

Proces tworzenia projektów e-commerce w Appwise

Analiza projektu

Pierwszym krokiem w procesie tworzenia sklepu internetowego, jest rozmowa z Sales Managerem, która pozwoli nam zapoznać się z Twoimi potrzebami i doprecyzować najważniejsze kwestie związane z projektem.

Wycena

Po wykonaniu analizy projektu e-commerce nasz zespół programistów oszacuje jego wartość i sporządzi wstępną wycenę.

Projekt kick-off

Od tego momentu współpracę przejmuje Project Manager, a Ty poznajesz zespół, który zajmie się stworzeniem sklepu internetowego. Otrzymujesz również szczegółowy zakres i harmonogram wszystkich działań, dzięki któremu będziesz mógł z łatwością kontrolować cały proces.

Design

Sklep e-commerce może powstać na podstawie dostarczonego przez Ciebie projektu graficznego. Jeżeli go jednak nie posiadasz, w oparciu o Twoje oczekiwania stworzy go nasz specjalista.

Development

Na etapie developmentu budowa sklepu internetowego wchodzi w fazę zasadniczą. Rozpoczynamy kodowanie Twojego projektu, dzieląc go na mniejsze moduły. Po zakończeniu każdego z nich prezentujemy Ci wyniki dotychczasowej pracy. Uzyskawszy Twoją akceptację, przechodzimy do dalszych działań.

Testy

Ukończone oprogramowanie sklepu internetowego poddawane jest testom manualnym i automatycznym. Dzięki temu upewniamy się, że działa ono bez zarzutów, a platforma e-commerce jest spójna z Twoją wizją.

Wdrożenie produkcyjne

Wdrożenie produkcyjne, czyli deployment, to faza kończąca prace nad sklepem internetowym. Zostaje on oddany do użytku i staje się dostępny dla kupujących.

Obsługa gwarancyjna

Świadczymy kompleksową obsługę gwarancyjną naszych rozwiązań, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój sklep internetowy będzie działać sprawnie i bezproblemowo.

Rozwój projektu

Oferujemy opcjonalną usługę rozwoju produktu – jeżeli w przyszłości zechcesz wzbogacić swoją platformę e-commerce o nowe funkcjonalności, wesprzemy Cię w tym procesie.

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Case study

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Zobacz Portfolio naszych klientów i sprawdź historię ich sukcesu

Rozpocznij swój projekt z Appwise!

Wypełnij formularz i opowiedz nam więcej o swoich celach biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę projektu w 48h.

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise