Gepetto - projekt e-commerce

Tworzymy dedykowane rozwiązania w zakresie e-commerce

Appwise oferuje rozwiązania e-commerce szyte na miarę dla każdego klienta. Jako software house nie tylko tworzymy, ale również projektujemy, wdrażamy i integrujemy rozwiązania dla sektora e-commerce, zgodnie z Twoją strategią. Sprzedaż w Internecie to obecnie jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków zarówno w Polsce jak i na świecie. Wybór odpowiedniej technologii i rozwiązań jest kluczowy dla sukcesu Twojego sklepu internetowego. Zdaj się na nasze doświadczenie a my doradzimy Ci jak zbudować dobrze zoptymalizowany i generujący zyski e-commerce.

Zacznijmy współpracę

W czym możemy Ci pomóc?

lekko

Sklepy internetowe oparte na Woocommerce

Dedykowane rozwiązania e-commerce oparte o jedną z najlepszych platform. Gdy rozwiązania SaaS nie spełniają Twoich potrzeb – pomożemy.

Tworzenie sklepów internetowych

Platformy B2B

Tworzymy dedykowane platformy B2B dla klientów , którzy wymagają wysoce skalowalnych i elastycznych rozwiązań do sprzedaży hurtowej.

Gepetto widok produktu

Konfiguratory produktów

Produkty w Twoim sklepie mają wiele wariantów lub składają się z wielu elementów? Zbudujemy konfigurator dostosowany do Twoich potrzeb.

Projects in 2022

Audyty UX/UI

Potrzebujesz wsparcia w poprawie konwersji Twojego sklepu? Zapewnimy kompleksowy audyt i wdrożymy zmiany w Twoim e-commerce.

Adapter

Integracje sklepów z zewnętrznymi systemami

Oferujemy kompleksową integrację sklepów internetowych z zewnętrznymi platformami (finansowymi, magazynowymi, księgowymi itd.)

Szybki dostęp

Wsparcie techniczne

Oferujemy pomoc i wsparcie techniczne dla komfortowego prowadzenia sprzedaży internetowej.

Bartosz Lewicki

Umów się na darmową wycenę Twojego projektu.

Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów i dowiedz się jak może wyglądać nasza współpraca.

Formy współpracy

Nowy projekt

Model współpracy w którym wspieramy Twój projekt od A-Z. Od specyfikacji technicznej oraz makiet graficznych przez development kończąc na wdrożeniu.

Rozwój i utrzymanie

Oferujemy kompleksowe usługi związane z rozwojem i utrzymaniem projektów ongoing, w tym refaktoryzacja kodu, rozbudowa o nowe moduły i funkcjonalności.

Outsourcing

Oferujemy body leasing developerów, zapewniając elastyczny, dobrze wykwalifikowany i wysoce wydajny zespół programistów do Twojego projektu.

Dlaczego warto wybrać nasz software house?

W Appwise specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań dla e-commerce. Zadbamy o wszystkie aspekty techniczne, utrzymanie i obsługę Twojego sklepu internetowego. Doradzimy Ci najskuteczniejsze rozwiązania, które będą dostosowane do Twojego biznesu i pozwolą na rozszerzenie działalności oraz dotarcie do nowych rynków, bez względu na ich położenie. Projektujemy elastyczne, funkcjonalne i przyjazne dla użytkowników sklepy internetowe, które pozwolą na zwiększenie konwersji i zadowolenie klientów.

0

osób

Tyle osób aktualnie pracuje w zespole Appwise.

0

zrealizowanych projektów

Zrealizowanych projektów w naszej firmie, sprawia, że mamy naprawdę spore doświadczenie w dowożeniu.

Dlaczego warto inwestować w dedykowane rozwiązania e-commerce?

Dostosowanie

Dostosowanie do potrzeb Twojego biznesu

Dedykowane rozwiązania e-commerce są projektowane z myślą o specyficznych potrzebach i wymaganiach Twojego biznesu, co pozwala na dostosowanie funkcjonalności i designu sklepu do Twoich celów i strategii biznesowej.

Profesjonalny

Profesjonalny wizerunek

Sklep internetowy zbudowany w oparciu o dedykowane rozwiązania e-commerce pozwala na stworzenie profesjonalnego wizerunku Twojego biznesu, co przekłada się na zaufanie klientów i większe szanse na zwiększenie sprzedaży.

Elastyczność

Elastyczność i skalowalność

Dedykowane rozwiązania e-commerce są projektowane z myślą o elastyczności i skalowalności, co oznacza, że możesz łatwo modyfikować sklep wraz ze wzrostem biznesu, dodając nowe funkcjonalności i rozszerzając zasięg działalności.

Zwiększenie

Zwiększenie konwersji

Dedykowane rozwiązania e-commerce zapewniają najlepsze praktyki projektowania i optymalizacji sklepów internetowych, co pozwala na zwiększenie konwersji i sprzedaży.

Obsługa

Obsługa techniczna i utrzymanie

Korzystając z dedykowanych rozwiązań e-commerce, masz zapewnioną obsługę techniczną oraz utrzymanie sklepu internetowego, co pozwala Ci skoncentrować się na prowadzeniu biznesu.

Dostępność

Dostępność na różnych urządzeniach

Dedykowane rozwiązania e-commerce zapewniają responsywność czyli dostępność na różnych urządzeniach, co pozwala na zwiększenie zasięgu i dotarcie do większej liczby klientów.

O czym warto pamiętać budując e-commerce?

Zwróć uwagę na kilka czynników.

Jak przebiega współpraca?

Analiza projektu

Pierwszym krokiem w procesie jest rozmowa z Sales Managerem, która pozwoli nam na zapoznanie się z Twoimi potrzebami. Prowadzimy również opcjonalne warsztaty, na których pomożemy Ci doprecyzować kwestie związane z projektem oraz doborem odpowiedniej technologii.

Wycena

W kolejnym etapie zespół programistów oszacuje wartość Twojego projektu. Wycena będzie rozbita na poszczególne moduły składające się na projekt wraz z godzinami przeznaczonymi na konkretne zadania. Dzięki temu będziesz w stanie swobodnie zredukować lub rozszerzyć zakres realizowanego projektu.

Projekt kick-off

Od tego momentu współpracę przejmuje Project Manager. Na tym etapie poznasz cały zespół, który zajmie się realizacją Twojego projektu. Otrzymasz również szczegółowy zakres i harmonogram działań, tak abyś mógł łatwo kontrolować cały proces.

Design

Jeśli nie posiadasz projektu graficznego, nasz specjalista UX/UI stworzy go dla Ciebie w oparciu o Twoje oczekiwania. Pierwszym etapem będzie przygotowanie makiet Lo-Fi, a po ich akceptacji, stworzenie szczegółowych widoków.

Development

Rozpoczynamy kodowanie Twojego projektu. Oprogramowanie jest rozwijane w oparciu o metodologię Agile. Każdy projekt jest podzielony na szereg tygodniowych lub dwutygodniowych sprintów. Po każdym sprincie konieczna jest akceptacja aby przejść do dalszych działań. Każdy sprint zakończy się spotkaniem, w ramach którego zaprezentujemy wyniki dotychczasowej pracy.

Testy

Następnym krokiem w procesie są testy. Nasi testerzy są odpowiedzialni za zapewnienie wysokiej jakości i niezawodności oprogramowania. Wykonują oni testy manualne i automatyczne, aby upewnić się, że rozwiązanie jest spójne z Twoja wizją.

Wdrożenie produkcyjne

Deployment to faza, w której projekt jest wdrażany na serwer określony przez klienta, aby był dostępny i widoczny dla użytkowników końcowych.

Obsługa gwarancyjna

Świadczymy kompleksową obsługę gwarancyjną naszych rozwiązań. Dzięki temu, możesz być pewien, że Twój system będzie działać sprawnie i bezproblemowo.

Rozwój projektu

W Appwise oferujemy opcjonalną usługę rozwoju produktu. Jeśli będziesz chciał w przyszłości wzbogacić swój projekt o dodatkowe funkcje i moduły, wesprzemy Cię w tym procesie kompleksowo.

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Case study

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Zobacz Portfolio naszych klientów i sprawdź historię ich sukcesu

Rozpocznij swój projekt z Appwise!

Wypełnij formularz i opowiedz nam więcej o swoich celach biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę projektu w 48h.

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise