Giganci Oprogramowania interfejs użytkownika

Tworzymy dedykowane platformy e-learningowe

Jedną z dziedzin naszej specjalizacji w Appwise software house jest realizacja platform edukacyjnych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi platform e-learningowych, masz okazję, aby zarabiać na udostępnianiu swojej wiedzy i umiejętności szerokiemu gronu użytkowników. Tworzone przez nas projekty są przyjazne dla odbiorców, co zapewnia łatwy i przyjemny proces uczenia się. Specjalizujemy się zarówno w realizacji dedykowanych platform e-learningowych skrojonych pod wymagania klienta, jak i budowaniu rozwiązań opartych o gotowe komponenty jak np. LearnDash. Niezależnie od tego czy chcesz stworzyć małą platformę bazującą na zewnętrznych rozwiązaniach czy customową witrynę dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu, zrealizujemy je dla Ciebie.

Zacznijmy współpracę

W czym możemy Ci pomóc?

Giganci Oprogramowania - profil użytkownika

Dedykowane platformy e-learningowe

Potrzebujesz kompleksowego rozwiązania do sprzedaży kursów online? Doskonale trafiłeś, znamy się na tym i wiemy jak Ci pomóc.

Platformy edukacyjne

Platformy edukacyjne oparte o LearnDash i WordPress

LearnDash to jedna z najpopularniejszych platform e-learningowych, na podstawie tego silnika stworzyliśmy już wiele projektów, odnoszących sukcesy.

Tworzenie dedykowanego oprogramowania dla firm

Integracja z zewnętrznymi systemami

Nasz zespół pomoże Ci zintegrować Twoją platformę edukacyjną z wieloma różnymi systemami zewnętrznymi.

Tworzenie sklepów internetowych

Rozwój i utrzymanie istniejących rozwiązań

Zajmujemy się tworzeniem dedykowanych funkcjonalności dopasowanych do Twoich wymagań. Jeśli potrzebujesz dodatkowych funkcji, których nie ma w gotowych rozwiązaniach stworzymy je dla Ciebie.

Bartosz Lewicki

Umów się na darmową wycenę Twojego projektu.

Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów i dowiedz się jak może wyglądać nasza współpraca.

Formy współpracy

Nowy projekt

Model współpracy w którym wspieramy Twój projekt od A-Z. Od specyfikacji technicznej oraz makiet graficznych przez development kończąc na wdrożeniu.

Rozwój i utrzymanie

Oferujemy kompleksowe usługi związane z rozwojem i utrzymaniem projektów ongoing, w tym refaktoryzacja kodu, rozbudowa o nowe moduły i funkcjonalności.

Outsourcing

Oferujemy body leasing developerów, zapewniając elastyczny, dobrze wykwalifikowany i wysoce wydajny zespół programistów do Twojego projektu.

Dlaczego warto wybrać nasz software house?

Tworzymy dedykowane moduły, pozwalające dopasować się do Twojego stylu działania, a także umożliwiające zwiększenie zadowolenia klientów i przychodów generowanych przez platformy e-learningowe. Stworzyliśmy już dziesiątki systemów do nauki zdalnej. Dzięki temu, wiemy dokładnie jakie rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Projektujemy platformy od podstaw, a także modyfikujemy istniejące rozwiązania pod customowe wymagania klientów. Potrafimy zaproponować koncept, który spełni Twoje oczekiwania i zmieści się w budżecie.

0

osób

Tyle osób aktualnie pracuje w zespole Appwise.

0

zrealizowanych projektów

Zrealizowanych projektów w naszej firmie, sprawia, że mamy naprawdę spore doświadczenie w dowożeniu.

O czym warto pamiętać tworząc platformę edukacyjną?

Szybkość ładowania

Szybkość ładowania

Platforma powinna być szybka i zapewniać płynne doświadczenie użytkownikom.

Przyjazna

Przyjazna dla użytkownika

Platforma powinna być łatwa w użyciu, intuicyjna i przyjemna dla oka.

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Platforma powinna zawierać niezbędne funkcjonalności takie jak testy, quizy, zarządzanie kursem i zawartością.

Skalowalność

Skalowalność

Platforma powinna być w stanie rozwijać się i rosnąć razem z rosnącymi potrzebami użytkowników.

Integracja

Integracja z innymi narzędziami

Platforma powinna być zintegrowana z innymi narzędziami, takimi jak poczta e-mail, komunikatory i kalendarze, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z niej.

Responsywność

Responsywny projekt

Platforma powinna być dostępna i łatwa w użyciu na różnych urządzeniach, takich jak komputery, tablety i telefony komórkowe.

Jaką technologię wybrać przy tworzeniu platform e-learningowych?

Platforma edukacyjna powinna być…

Jak przebiega współpraca?

Analiza projektu

Pierwszym krokiem w procesie jest rozmowa z Sales Managerem, która pozwoli nam na zapoznanie się z Twoimi potrzebami. Prowadzimy również opcjonalne warsztaty, na których pomożemy Ci doprecyzować kwestie związane z projektem oraz doborem odpowiedniej technologii.

Wycena

W kolejnym etapie zespół programistów oszacuje wartość Twojego projektu. Wycena będzie rozbita na poszczególne moduły składające się na projekt wraz z godzinami przeznaczonymi na konkretne zadania. Dzięki temu będziesz w stanie swobodnie zredukować lub rozszerzyć zakres realizowanego projektu.

Projekt kick-off

Od tego momentu współpracę przejmuje Project Manager. Na tym etapie poznasz cały zespół, który zajmie się realizacją Twojego projektu. Otrzymasz również szczegółowy zakres i harmonogram działań, tak abyś mógł łatwo kontrolować cały proces.

Design

Jeśli nie posiadasz projektu graficznego, nasz specjalista UX/UI stworzy go dla Ciebie w oparciu o Twoje oczekiwania. Pierwszym etapem będzie przygotowanie makiet Lo-Fi, a po ich akceptacji, stworzenie szczegółowych widoków.

Development

Rozpoczynamy kodowanie Twojego projektu. Oprogramowanie jest rozwijane w oparciu o metodologię Agile. Każdy projekt jest podzielony na szereg tygodniowych lub dwutygodniowych sprintów. Po każdym sprincie konieczna jest akceptacja aby przejść do dalszych działań. Każdy sprint zakończy się spotkaniem, w ramach którego zaprezentujemy wyniki dotychczasowej pracy.

Testy

Następnym krokiem w procesie są testy. Nasi testerzy są odpowiedzialni za zapewnienie wysokiej jakości i niezawodności oprogramowania. Wykonują oni testy manualne i automatyczne, aby upewnić się, że rozwiązanie jest spójne z Twoja wizją.

Wdrożenie produkcyjne

Deployment to faza, w której projekt jest wdrażany na serwer określony przez klienta, aby był dostępny i widoczny dla użytkowników końcowych.

Obsługa gwarancyjna

Świadczymy kompleksową obsługę gwarancyjną naszych rozwiązań. Dzięki temu, możesz być pewien, że Twój system będzie działać sprawnie i bezproblemowo.

Rozwój projektu

W Appwise oferujemy opcjonalną usługę rozwoju produktu. Jeśli będziesz chciał w przyszłości wzbogacić swój projekt o dodatkowe funkcje i moduły, wesprzemy Cię w tym procesie kompleksowo.

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Case study

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Zobacz Portfolio naszych klientów i sprawdź historię ich sukcesu

Rozpocznij swój projekt z Appwise!

Wypełnij formularz i opowiedz nam więcej o swoich celach biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę projektu w 48h.

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise