Strona WWW Growbots

Tworzymy szybkie i elastyczne strony internetowe

Chcesz zbudować zaawansowaną stronę internetową która pomoże Ci osiągnąć sukces w biznesie? Appwise software house oferuje rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć twoje cele. Nasz zespół specjalistów projektowych i developerów tworzy strony, które są funkcjonalne, wydajne i atrakcyjne wizualnie. Projektujemy zaawansowane funkcje, takie jak interfejsy API, integracje z zewnętrznymi systemami, a także wiele innych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu stron internetowych mamy szeroką bazę zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług.

Zacznijmy współpracę

W czym możemy Ci pomóc?

Mindbox

Strony internetowe oparte na WordPress

Zajmujemy się tworzeniem szybkich i skutecznych stron internetowych, opartych na WordPress.

GEO AWSOME

Landing page

Tworzymy zaawansowane Landing Page, dopasowane do Twojej grupy docelowej generujące leady sprzedażowe.

Adapter

Integracja z zewnętrznymi rozwiązaniami

Zintegrujemy wszystkie Twoje systemy w jednym miejscu. Potrzebujesz połączyć system sprzedaży z bramką płatności albo systemem księgowym? Zajmiemy się tym.

Notiomi - dedykowany system e-learning

Tworzenie i modyfikacja wtyczek WordPress

Potrzebujesz własnych, niestandardowych funkcjonalności w systemie WordPress? Stworzymy je dla Ciebie.

Projects in 2022

Optymalizacja i aktualizacja witryn

Rozbudujemy dla Ciebie witrynę o nowe funkcje, zaktualizujemy treści oraz poprawimy niedziałające skrypty. 

Stacja.it

Strona korporacyjna

Stworzymy dla Ciebie zaawansowane strony internetowe jeśli potrzebujesz wymagających rozwiązań IT dla swojej firmy.

Bartosz Lewicki

Umów się na darmową wycenę Twojego projektu.

Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów i dowiedz się jak może wyglądać nasza współpraca.

Formy współpracy

Nowy projekt

Model współpracy w którym wspieramy Twój projekt od A-Z. Od specyfikacji technicznej oraz makiet graficznych przez development kończąc na wdrożeniu.

Rozwój i utrzymanie

Oferujemy kompleksowe usługi związane z rozwojem i utrzymaniem projektów ongoing, w tym refaktoryzacja kodu, rozbudowa o nowe moduły i funkcjonalności.

Outsourcing

Oferujemy body leasing developerów, zapewniając elastyczny, dobrze wykwalifikowany i wysoce wydajny zespół programistów do Twojego projektu.

Dlaczego warto wybrać nasz software house?

Jeśli szukasz profesjonalnego partnera do tworzenia zaawansowanych stron internetowych, to trafiłeś w dobre miejsce. Appwise software house jest wiodącą firmą dostarczającą profesjonalne usługi w zakresie projektowania stron internetowych. Od ponad 5 lat nasz zespół wdraża  nowoczesne platformy dla klientów z całego świata. Nasze projekty opierają się na najnowszych technologiach, które pozwalają osiągnąć doskonałe rezultaty. Realizujemy pomysły zgodnie z filozofią mobile-first, dzięki czemu zapewniamy optymalne wrażenia użytkownikom na urządzeniach mobilnych i lepszą widoczność w wyszukiwarkach. Każda realizacja jest starannie zaprojektowana i dostosowana do wymagań klienta.

0

osób

Tyle osób aktualnie pracuje w zespole Appwise.

0

zrealizowanych projektów

Zrealizowanych projektów w naszej firmie, sprawia, że mamy naprawdę spore doświadczenie w dowożeniu.

O czym warto pamiętać tworząc stronę?

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Strona internetowa musi być prosta i intuicyjna dla użytkownika. Strona powinna ładować się szybko, aby zapewnić dobre wrażenie i zachęcić użytkowników do dalszego korzystania.

Responsywność

Responsywność

Strona powinna być responsywna, czyli dostosowywać swój wygląd do różnych rozmiarów ekranów, aby być czytelna na każdym urządzeniu.

Personalizacja

Projekt i wygląd

Warto zadbać o atrakcyjny i przyjazny dla użytkownika projekt strony, który będzie odpowiadał potrzebom i oczekiwaniom grupy docelowej.

Skalowalność

SEO

Strona powinna być zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych, tak aby była łatwo dostępna dla potencjalnych użytkowników.

Ochrona danych

Bezpieczeństwo

Strona powinna być zabezpieczona przed atakami hakerskimi i innymi zagrożeniami, aby chronić dane użytkowników.

Testowanie

Testowanie

Strona powinna być przetestowana na różnych urządzeniach i przeglądarkach, aby upewnić się, że działa poprawnie.

Dlaczego strona internetowa jest ważna?

Jak zdobyć przewagę konkurencyjną poprzez stronę internetową?

Jak przebiega współpraca?

Analiza projektu

Pierwszym krokiem w procesie jest rozmowa z Sales Managerem, która pozwoli nam na zapoznanie się z Twoimi potrzebami. Prowadzimy również opcjonalne warsztaty, na których pomożemy Ci doprecyzować kwestie związane z projektem oraz doborem odpowiedniej technologii.

Wycena

W kolejnym etapie zespół programistów oszacuje wartość Twojego projektu. Wycena będzie rozbita na poszczególne moduły składające się na projekt wraz z godzinami przeznaczonymi na konkretne zadania. Dzięki temu będziesz w stanie swobodnie zredukować lub rozszerzyć zakres realizowanego projektu.

Projekt kick-off

Od tego momentu współpracę przejmuje Project Manager. Na tym etapie poznasz cały zespół, który zajmie się realizacją Twojego projektu. Otrzymasz również szczegółowy zakres i harmonogram działań, tak abyś mógł łatwo kontrolować cały proces.

Design

Jeśli nie posiadasz projektu graficznego, nasz specjalista UX/UI stworzy go dla Ciebie w oparciu o Twoje oczekiwania. Pierwszym etapem będzie przygotowanie makiet Lo-Fi, a po ich akceptacji, stworzenie szczegółowych widoków.

Development

Rozpoczynamy kodowanie Twojego projektu. Oprogramowanie jest rozwijane w oparciu o metodologię Agile. Każdy projekt jest podzielony na szereg tygodniowych lub dwutygodniowych sprintów. Po każdym sprincie konieczna jest akceptacja aby przejść do dalszych działań. Każdy sprint zakończy się spotkaniem, w ramach którego zaprezentujemy wyniki dotychczasowej pracy.

Testy

Następnym krokiem w procesie są testy. Nasi testerzy są odpowiedzialni za zapewnienie wysokiej jakości i niezawodności oprogramowania. Wykonują oni testy manualne i automatyczne, aby upewnić się, że rozwiązanie jest spójne z Twoja wizją.

Wdrożenie produkcyjne

Deployment to faza, w której projekt jest wdrażany na serwer określony przez klienta, aby był dostępny i widoczny dla użytkowników końcowych.

Obsługa gwarancyjna

Świadczymy kompleksową obsługę gwarancyjną naszych rozwiązań. Dzięki temu, możesz być pewien, że Twój system będzie działać sprawnie i bezproblemowo.

Rozwój projektu

W Appwise oferujemy opcjonalną usługę rozwoju produktu. Jeśli będziesz chciał w przyszłości wzbogacić swój projekt o dodatkowe funkcje i moduły, wesprzemy Cię w tym procesie kompleksowo.

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Case study

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Zobacz Portfolio naszych klientów i sprawdź historię ich sukcesu

Rozpocznij swój projekt z Appwise!

Wypełnij formularz i opowiedz nam więcej o swoich celach biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę projektu w 48h.

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise