Strona WWW Growbots

Tworzymy szybkie i responsywne strony internetowe

Profesjonalne strony internetowe to obecnie podstawa do tego, aby osiągnąć sukces, zwiększyć rozpoznawalność oraz zdobyć przewagę nad konkurencją. Nasz zespół składa się z doświadczonych oraz wykwalifikowanych projektantów, oraz developerów, którzy tworzą nowoczesne i ciekawe projekty, spełniające nawet najbardziej wygórowane oczekiwania użytkowników. Oferujemy projektowanie stron internetowych wyposażonych w zaawansowane funkcjonalności z możliwością integracji z systemami zewnętrznymi. Do tej pory zaufało nam wielu klientów z różnych branż i teraz Ty możesz do nich dołączyć. Rozwiń swój biznes w sieci i zleć nam zaprojektowanie oraz stworzenie Twojej strony www.

Zacznijmy współpracę

Projektowanie stron internetowych dla firm – co możemy Ci zaoferować?

Mindbox

Strony internetowe oparte na WordPress

Wykorzystujemy ten jeden z najpopularniejszych oraz najbardziej praktycznych systemów zarządzania stroną z intuicyjną obsługą do tworzenia dedykowanych stron internetowych.

GEO AWSOME

Landing page

Tworzymy zaawansowane i skuteczne landing page’e, dopasowane do Twojej grupy docelowej tak, aby generować leady i zwiększać sprzedaż.

Adapter

Integracja z zewnętrznymi rozwiązaniami

Pomożemy Ci połączyć stronę z bramką płatniczą, systemem księgowym oraz innymi rozwiązaniami, z których korzystasz

Notiomi - dedykowany system e-learning

Tworzenie i modyfikacja wtyczek WordPress

Dostosujemy Twoją witrynę opartą na systemie WordPress do indywidualnych potrzeb i wyposażymy ją w niestandardowe funkcjonalności.

Projects in 2022

Optymalizacja i aktualizacja strony WWW

Rozbudujemy dla Ciebie witrynę o nowe funkcje, zaktualizujemy treści oraz poprawimy niedziałające skrypty. 

Gepetto widok produktu

Tworzenie stron internetowych ze sklepem

Oferujemy także usługi e-commerce, zakładające projektowanie atrakcyjnych sklepów internetowych.

Bartosz Lewicki

Sprawdź, ile kosztuje własna strona internetowa – skontaktuj się z nami!

Aby poznać koszt stworzenia strony internetowej w Appwise, wypełnij formularz i opisz nam szczegóły projektu, który chcesz zrealizować. Nasz doradca przygotuje dla Ciebie wycenę oraz skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin.

Appwise – firma z Wrocławia, tworząca interaktywne strony internetowe

Appwise to zaufany partner do tworzenia zaawansowanych stron www i landing page’y. Na swoim koncie mamy ponad 250 zrealizowanych projektów, które obejmują zarówno proste witryny, jak i rozbudowane interaktywne strony. Jesteśmy liderem w branży firm tworzących strony internetowe, dlatego możesz nam w pełni zaufać.

W codziennej pracy wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne oraz sprawdzone rozwiązania. Innowacyjne technologie pozwalają nam osiągnąć doskonałe rezultaty, co potwierdzają liczne współprace z firmami z różnych branż.

0

osób

Tyle osób aktualnie pracuje w zespole Appwise.

0

zrealizowanych projektów

Zrealizowanych projektów w naszej firmie, sprawia, że mamy naprawdę spore doświadczenie w dowożeniu.

Czym powinna wyróżniać się dobra strona www?

Wysokiej jakości witryna musi być zgodna z potrzebami zarówno przedsiębiorcy, jak i jego klientów. Sprawdź najważniejsze cechy, które powinna dobrze zaprojektowana strona internetowa.

Funkcjonalność

Funkcjonalność

Tworzenie stron internetowych dla firm musi uwzględniać specyfikę biznesu oraz potrzeby potencjalnych klientów. Strona powinna ładować się szybko, aby zapewnić dobre wrażenie i zachęcić użytkowników do dalszego korzystania.

Responsywność

Responsywność

Optymalizacja strony powinna obejmować dopasowanie wyglądu witryny do różnych rozmiarów ekranów, aby jej treść była zawsze czytelna.

Personalizacja

Projekt i wygląd

Warto zadbać o atrakcyjny i przyjazny dla użytkownika projekt strony, który będzie odpowiadał potrzebom i oczekiwaniom grupy docelowej.

Skalowalność

SEO

Strona powinna być zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych, tak aby była łatwo dostępna dla potencjalnych użytkowników.

Ochrona danych

Bezpieczeństwo

Wszystkie dane użytkowników muszą być właściwie chronione przed atakami hakerów.

Testowanie

Testowanie

Strona przed oddaniem do użytku musi być przetestowana na różnych urządzeniach i przeglądarkach, aby upewnić się, że działa poprawnie.

Dlaczego własna strona internetowa jest tak ważna?

Projektowanie, wykonanie oraz właściwa optymalizacja strony internetowej pozwoli Ci zdobyć przewagę nad konkurencją. Skuteczny langing page lub dobrze przygotowana strona internetowa:

Zapoznaj się z naszym portfolio oraz pełną ofertą usług i zleć nam projektowanie landing page oraz optymalizację strony internetowej, aby wyprzedzić konkurencję.

Jak tworzymy strony internetowe?

Analiza projektu

Podczas pierwszej rozmowy z naszym Sales Managerem poprosimy Cię o przedstawienie potrzeb związanych z budowaniem nowej lub zoptymalizowaniem aktualnej strony internetowej.

Wycena

Podczas spotkania omówimy szczegółowy plan działań i harmonogram, który znacznie ułatwi nam terminowe przeprowadzenie całego procesu projektowania strony internetowej.

Projekt kick-off

Od tego momentu współpracę przejmuje Project Manager. Na tym etapie poznasz cały zespół, który zajmie się realizacją Twojego projektu. Otrzymasz również szczegółowy zakres i harmonogram działań, tak abyś mógł łatwo kontrolować cały proces.

Design

Jeśli nie posiadasz projektu graficznego, nasz specjalista UX/UI stworzy go dla Ciebie w oparciu o Twoje oczekiwania i najwyższe standardy tworzenia stron www.

Development

Programiści przystępują do implementacji projektu, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i założeniami. Działają zgodnie z metodyką Agile, gwarantującą elastyczność i łatwą adaptację do koniecznych zminan.

Testy

Wykonujemy testy manualne i automatyczne, których celem jest potwierdzenie, że projekt spełnia wszystkie wcześniej określone wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne. Dodatkowo sprawdzamy optymalizację strony pod kątem szybkości ładowania, responsywności na różnych urządzeniach oraz zgodności z różnymi przeglądarkami.

Uruchomienie strony

Przenosimy pliki i bazę danych na wybrany serwer, konfigurujemy środowisko produkcyjne, a także zapewniamy bezpieczeństwo, np. poprzez wgranie certyfikatu SSL.

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Case study

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Zobacz Portfolio naszych klientów i sprawdź historię ich sukcesu

Rozpocznij swój projekt z Appwise!

Wypełnij formularz i opowiedz nam więcej o swoich celach biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę projektu w 48h.

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise