i-Gym.pl

Tworzymy dedykowane systemy rezerwacyjne

W dobie cyfryzacji i nieustannego poszukiwania nowych, wydajniejszych rozwiązań, Appwise wyrusza naprzeciw współczesnym wyzwaniom, oferując innowacyjne systemy rezerwacyjne, które rewolucjonizują sposób, w jaki Twoja firma zarządza rezerwacjami i interakcjami z klientami. Nasze projekty to przemyślane platformy, odzwierciedlające rzeczywiste potrzeby rynku i zapewniające płynność, efektywność oraz intuicyjność każdego procesu rezerwacji. Odkryj, jak możesz przekształcić swoją firmę i przyczynić się do jej rozwoju z Appwise!

Zacznijmy współpracę

Jakie systemy rezerwacyjne możemy dla Ciebie stworzyć?

Przełamując stereotypy i konwencje, nasze systemy rezerwacyjne są czymś więcej niż tylko narzędziami do planowania i organizacji. To kompleksowe rozwiązania, które zmieniają zasady gry, dostosowując się do dynamicznych potrzeb Twojej firmy oraz oczekiwań klientów. Systemy te stanowią inteligentne, wielofunkcyjne platformy, które nie tylko umożliwiają klientom łatwe i szybkie rezerwowanie usług czy produktów, ale także automatyzują i optymalizują procesy biznesowe, oszczędzając Twój czas i zasoby. To idealne rozwiązanie dla specjalistycznych branż czy przedsiębiorstw zajmujących się wynajmem różnego rodzaju sprzętu, szukającym sposobu na ułatwienie całej procedury.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię gotowy system rezerwacji, czy inne specjalistyczne i dedykowane do potrzeb danej firmy oprogramowanie, nasze rozwiązania są modularne i elastyczne, co pozwala na ich łatwą adaptację i integrację z istniejącymi narzędziami, które już wykorzystujesz.

Aplikacje internetowe - projektowanie i modernizacja

Dedykowane systemy rezerwacyjne

Jeśli Twoje usługi wymagają rezerwacji – sprawimy by proces ten był szybki i sprawny. Klienci bezpośrednio na Twojej stronie będą mogli zarezerwować usługę, dokonać płatności, a także otrzymać fakturę.

Tworzenie dedykowanego oprogramowania dla firm

Platformy rezerwacyjne oparte o gotowe komponenty

Wykonamy dowolne, responsywne i nowoczesne platformy do kompleksowego zarządzania rezerwacjami w Twoim przedsiębiorstwie.

Platformy edukacyjne

Integracja z zewnętrznymi systemami

Zapewniamy efektywną integrację systemów rezerwacyjnych  z zewnętrznymi rozwiązaniami IT, pozwalającą na swobodny przepływ danych i usprawnienie  pracy.

Tworzenie sklepów internetowych

Rozwój i utrzymanie istniejących rozwiązań

Oferujemy rozbudowę  istniejących rozwiązań oraz utrzymanie i wsparcie funkcjonujących lub niedokończonych pomysłów.

Bartosz Lewicki

Umów się na darmową wycenę Twojego nowego systemu rezerwacyjnego

Standardowe rozwiązania nie odpowiadają potrzebom Twojej firmy? Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o szczegółach systemu rezerwacyjnego, który możemy dla Ciebie przygotować.

Formy współpracy przy projektowaniu systemów rezerwacyjnych

Nowy projekt

Model współpracy w którym wspieramy Twój projekt od A-Z. Od specyfikacji technicznej oraz makiet graficznych przez development kończąc na wdrożeniu.

Rozwój i utrzymanie

Oferujemy kompleksowe usługi związane z rozwojem i utrzymaniem projektów ongoing, w tym refaktoryzacja kodu, rozbudowa o nowe moduły i funkcjonalności.

Outsourcing

Oferujemy body leasing developerów, zapewniając elastyczny, dobrze wykwalifikowany i wysoce wydajny zespół programistów do Twojego projektu.

Dlaczego warto wybrać nasz software house do zaprogramowania funkcjonalnego systemu rezerwacyjnego?

Wybierając Appwise, stawiasz nie tylko profesjonalizm i jakość, ale także partnera, który zrozumie Twoje potrzeby i pomoże osiągnąć nowy poziom funkcjonalności i efektywności.

Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych ekspertów, którzy posiadają bogate doświadczenie w tworzeniu różnorodnych systemów rezerwacyjnych. Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy, i traktujemy go indywidualnie, dostosowując rozwiązania do specyficznych potrzeb i wymagań klienta.

Ciągle poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań, które pomogą naszym klientom osiągnąć sukces. Nasze systemy rezerwacyjne są stale udoskonalane i aktualizowane, aby były zawsze o krok przed konkurencją.

0

osób

Tyle osób aktualnie pracuje w zespole Appwise.

0

zrealizowanych projektów w Appwise

Zrealizowanych projektów w naszej firmie, sprawie, że mamy naprawdę spore doświadczenie w dowożeniu.

Dlaczego warto stworzyć systemy rezerwacyjne?

Poznaj główne zalety systemów rezerwacyjnych:

O czym warto pamiętać budując systemy rezerwacyjne?

Zwróć uwagę na kilka aspektów:

Jak przebiega współpraca przy tworzeniu systemów rezerwacyjnych?

Analiza projektu

Cały proces rozpoczynamy od rozmowy i analizy Twoich potrzeb i wymagań. Organizujemy także warsztaty produktowe, aby jak najlepiej zrozumieć specyfikę Twojego biznesu i oczekiwania wobec systemu rezerwacyjnego.

Wycena

Na podstawie zgromadzonych informacji, nasz zespół dokładnie oszacowuje wartość danego systemu rezerwacyjnego, prezentując Ci szczegółową wycenę, która jest klarowna i transparentna.

Projekt kick-off

Po akceptacji wyceny, przechodzimy do fazy kick-offu projektu. W jej ramach zapoznasz się z zespołem, który będzie pracować nad Twoim systemem rezerwacji, a my przedstawimy Ci szczegółowy zakres i harmonogram działań.

Design

Nasz specjalista UX/UI przygotuje projekt graficzny, który będzie odpowiadał na potrzeby użytkowników i spełniał wysokie standardy estetyczne.

Development

W tej fazie rozpoczyna się właściwe kodowanie. Pracujemy w metodyce Agile, podzielonej na sprinty (najczęściej dwutygodniowe), co pozwala na bieżące monitorowanie postępów i ewentualne wprowadzanie zmian.

Testy

Nasi testerzy upewniają się, że oprogramowanie działa płynnie, jest niezawodne i spełnia wszystkie założone wymagania.

Wdrożenie produkcyjne

Ostatni etap to wdrożenie systemu na serwer, aby był dostępny dla użytkowników.

Obsługa gwarancyjna

Świadczymy kompleksową obsługę gwarancyjną naszych rozwiązań. Po wdrożeniu oferujemy Ci wsparcie i pomoc w razie jakichkolwiek problemów.

Rozwój projektu

Jesteśmy gotowi na dalszy rozwój i udoskonalenie systemu, zgodnie z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami.

Kto i kiedy powinien wybrać nasze systemy rezerwacyjne?

Systemy rezerwacyjne od Appwise to dobrze przygotowane rozwiązania, które znajdą zastosowanie w różnorodnych branżach i sektorach. Warto jednak wiedzieć kto konkretnie powinien w nie zainwestować. Do grupy tych osób zaliczyć można wszystkich tych, którzy chcą przyspieszyć i usprawnić procesy rezerwacyjne, zwiększając zadowolenie swoich klientów i automatyzując rutynowe zadania:

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Case study

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Zobacz nasze portfolio i sprawdź historię sukcesu naszych

Rozpocznij swój projekt z Appwise!

Wypełnij formularz i opowiedz nam więcej o swoich celach biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę projektu w 48h.

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise