Lekko - WooCommerce

Tworzymy dedykowane sklepy internetowe oparte o WooCommerce

Appwise to software house, który specjalizuje się w usługach związanych z Woocommerce - platformą, która obecnie dominuje na rynku e-Commerce. Woocommerce jest wspierana przez wiele firm i programistów, co oznacza łatwą integrację z innymi narzędziami i rozszerzeniami, takimi jak płatności online, wysyłka, stany magazynowe i wiele innych. Nasze doświadczenie pozwala nam na stworzenie profesjonalnego, nowoczesnego i skutecznego sklepu internetowego. Jesteśmy zawsze gotowi, aby pomóc i zapewnić niezbędne wsparcie w kwestiach technicznych, jak również w utrzymaniu oraz aktualizacji sklepu. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, Twój sklep internetowy będzie skutecznie przyciągać klientów i generować zyski.

Zacznijmy współpracę

W czym możemy Ci pomóc?

Aplikacje internetowe - projektowanie i modernizacja

Sklepy internetowe oparte o WooCommerce

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia platform sprzedażowych opartych o WooCommerce.

Tworzenie dedykowanego oprogramowania dla firm

Customowe rozwiązania oparte na WooCommerce

Projektujemy, tworzymy i wdrażamy dedykowane rozwiązania dla branży e-commerce dopasowane do celów biznesowych Twojej firmy.

Tworzenie sklepów internetowych

Integracja z zewnętrznymi platformami

Oferujemy efektywną integrację systemów informatycznych dla Twojej firmy.

Platformy edukacyjne

Tworzenie i modyfikacja wtyczek WordPress

Zajmujemy się modyfikacja oraz tworzeniem dedykowanych wtyczek do platformy WordPress.

Optymalizacja i aktualizacja sklepów internetowych

Zapewniamy kompleksową analizę oraz optymalizację i aktualizację Twojej platformy e-commerce.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Wsparcie techniczne

Oferujemy  pomoc i wsparcie techniczne dla komfortowego prowadzenia sprzedaży internetowej.

Bartosz Lewicki

Umów się na darmową wycenę Twojego projektu.

Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów i dowiedz się jak może wyglądać nasza współpraca.

Formy współpracy

Nowy projekt

Model współpracy w którym wspieramy Twój projekt od A-Z. Od specyfikacji technicznej oraz makiet graficznych przez development kończąc na wdrożeniu.

Rozwój i utrzymanie

Oferujemy kompleksowe usługi związane z rozwojem i utrzymaniem projektów ongoing, w tym refaktoryzacja kodu, rozbudowa o nowe moduły i funkcjonalności.

Outsourcing

Oferujemy body leasing developerów, zapewniając elastyczny, dobrze wykwalifikowany i wysoce wydajny zespół programistów do Twojego projektu.

Dlaczego warto wybrać nasz software house?

W Appwise, nasz zespół specjalistów w dziedzinie e-commerce, pomoże Ci stworzyć profesjonalne, nowoczesne i skuteczne sklepy internetowe na platformie WooCommerce. Gwarantujemy stałą opiekę, aby zapewnić prawidłowe działanie, aktualizacje oraz bezpieczeństwo Twojego sklepu. Wspólnie z nami, zyskasz więcej klientów, dzięki skutecznej i niezawodnej platformie sprzedażowej. W ciągu ostatnich lat mieliśmy okazję pracować nad wieloma ambitnymi projektami z różnych dziedzin m.in. w obszarze logistyki i transportu,zdrowia, e-commerce, finansów.

0

osób

Tyle osób aktualnie pracuje w zespole Appwise.

0

zrealizowanych projektów

Zrealizowanych projektów w naszej firmie, sprawia, że mamy naprawdę spore doświadczenie w dowożeniu.

Dlaczego warto wybrać WooCommerce przy tworzeniu platformy sprzedażowej?

Łatwość obsługi

Łatwość obsługi

WooCommerce jest łatwym w użyciu narzędziem, co pozwala na wygodne dodawanie i zarządzanie produktami, a także akceptowanie płatności online.

Elastyczność

Skalowalność

WooCommerce pozwala na rozwijanie sklepu internetowego w miarę jego wzrostu, bez konieczności zmiany platformy.

Minimum

Duża liczba wtyczek i dodatków

WooCommerce posiada dużą liczbę dostępnych wtyczek i dodatków, co pozwala na dostosowanie sklepu do własnych potrzeb.

Integracja z WP

Integracja z WordPress

WooCommerce jest zintegrowane z popularną platformą blogową WordPress, co pozwala na łatwe dodawanie treści i funkcjonalności do sklepu.

Niskie koszty

Niskie koszty

WooCommerce posiada niskie koszty utrzymania, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla małych i średnich firm.

Niskie koszty

Promocje

WooCommerce umożliwia tworzenie promocji oraz kuponów rabatowych, co przekłada się na wzrost składanych zamówień.

Jak działa WooCommerce?

WooCommerce w skrócie.

Jak przebiega współpraca?

Analiza projektu

Pierwszym krokiem w procesie jest rozmowa z Sales Managerem, która pozwoli nam na zapoznanie się z Twoimi potrzebami. Prowadzimy również opcjonalne warsztaty, na których pomożemy Ci doprecyzować kwestie związane z projektem oraz doborem odpowiedniej technologii.

Wycena

W kolejnym etapie zespół programistów oszacuje wartość Twojego projektu. Wycena będzie rozbita na poszczególne moduły składające się na projekt wraz z godzinami przeznaczonymi na konkretne zadania. Dzięki temu będziesz w stanie swobodnie zredukować lub rozszerzyć zakres realizowanego projektu.

Projekt kick-off

Od tego momentu współpracę przejmuje Project Manager. Na tym etapie poznasz cały zespół, który zajmie się realizacją Twojego projektu. Otrzymasz również szczegółowy zakres i harmonogram działań, tak abyś mógł łatwo kontrolować cały proces.

Design

Jeśli nie posiadasz projektu graficznego, nasz specjalista UX/UI stworzy go dla Ciebie w oparciu o Twoje oczekiwania. Pierwszym etapem będzie przygotowanie makiet Lo-Fi, a po ich akceptacji, stworzenie szczegółowych widoków.

Development

Rozpoczynamy kodowanie Twojego projektu. Oprogramowanie jest rozwijane w oparciu o metodologię Agile. Każdy projekt jest podzielony na szereg tygodniowych lub dwutygodniowych sprintów. Po każdym sprincie konieczna jest akceptacja aby przejść do dalszych działań. Każdy sprint zakończy się spotkaniem, w ramach którego zaprezentujemy wyniki dotychczasowej pracy.

Testy

Następnym krokiem w procesie są testy. Nasi testerzy są odpowiedzialni za zapewnienie wysokiej jakości i niezawodności oprogramowania. Wykonują oni testy manualne i automatyczne, aby upewnić się, że rozwiązanie jest spójne z Twoja wizją.

Wdrożenie produkcyjne

Deployment to faza, w której projekt jest wdrażany na serwer określony przez klienta, aby był dostępny i widoczny dla użytkowników końcowych.

Obsługa gwarancyjna

Świadczymy kompleksową obsługę gwarancyjną naszych rozwiązań. Dzięki temu, możesz być pewien, że Twój system będzie działać sprawnie i bezproblemowo.

Rozwój projektu

W Appwise oferujemy opcjonalną usługę rozwoju produktu. Jeśli będziesz chciał w przyszłości wzbogacić swój projekt o dodatkowe funkcje i moduły, wesprzemy Cię w tym procesie kompleksowo.

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Case study

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Zobacz Portfolio naszych klientów i sprawdź historię ich sukcesu

Rozpocznij swój projekt z Appwise!

Wypełnij formularz i opowiedz nam więcej o swoich celach biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę projektu w 48h.

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise