Tworzymy szybkie i elastyczne strony internetowe

Chcesz zbudować zaawansowaną stronę internetową która pomoże Ci osiągnąć sukces w biznesie? Appwise software house oferuje rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć twoje cele. Nasz zespół specjalistów projektowych i developerów tworzy strony, które są funkcjonalne, wydajne i atrakcyjne wizualnie. Projektujemy zaawansowane funkcje, takie jak interfejsy API, integracje z zewnętrznymi systemami, a także wiele innych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu stron internetowych mamy szeroką bazę zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług.

Zacznijmy współpracę

W czym możemy Ci pomóc?

Strony internetowe oparte na WordPress

Zajmujemy się tworzeniem szybkich i skutecznych stron internetowych, opartych na WordPress.

Landing page

Tworzymy zaawansowane Landing Page, dopasowane do Twojej grupy docelowej generujące leady sprzedażowe.

Integracja z zewnętrznymi rozwiązaniami

Zintegrujemy wszystkie Twoje systemy w jednym miejscu. Potrzebujesz połączyć system sprzedaży z bramką płatności albo systemem księgowym? Zajmiemy się tym.

Tworzenie i modyfikacja wtyczek WordPress

Potrzebujesz własnych, niestandardowych funkcjonalności w systemie WordPress? Stworzymy je dla Ciebie.

Optymalizacja i aktualizacja witryn

Rozbudujemy dla Ciebie witrynę o nowe funkcje, zaktualizujemy treści oraz poprawimy niedziałające skrypty. 

Strona korporacyjna

Stworzymy dla Ciebie zaawansowane strony internetowe jeśli potrzebujesz wymagających rozwiązań IT dla swojej firmy.

Formy współpracy

Nowy projekt

Model współpracy w którym wspieramy Twój projekt od A-Z. Od specyfikacji technicznej oraz makiet graficznych przez development kończąc na wdrożeniu.

Rozwój i utrzymanie

Oferujemy kompleksowe usługi związane z rozwojem i utrzymaniem projektów ongoing, w tym refaktoryzacja kodu, rozbudowa o nowe moduły i funkcjonalności.

Outsourcing

Oferujemy body leasing developerów, zapewniając elastyczny, dobrze wykwalifikowany i wysoce wydajny zespół programistów do Twojego projektu.

Dlaczego warto wybrać nasz software house?

Jeśli szukasz profesjonalnego partnera do tworzenia zaawansowanych stron internetowych, to trafiłeś w dobre miejsce. Appwise software house jest wiodącą firmą dostarczającą profesjonalne usługi w zakresie projektowania stron internetowych. Od ponad 5 lat nasz zespół wdraża  nowoczesne platformy dla klientów z całego świata. Nasze projekty opierają się na najnowszych technologiach, które pozwalają osiągnąć doskonałe rezultaty. Realizujemy pomysły zgodnie z filozofią mobile-first, dzięki czemu zapewniamy optymalne wrażenia użytkownikom na urządzeniach mobilnych i lepszą widoczność w wyszukiwarkach. Każda realizacja jest starannie zaprojektowana i dostosowana do wymagań klienta.

0

osób

Tyle osób aktualnie pracuje w zespole Appwise.

0

zrealizowanych projektów

Zrealizowanych projektów w naszej firmie, sprawia, że mamy naprawdę spore doświadczenie w dowożeniu.

bl

Umów się na darmową wycenę Twojego projektu.

Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów i dowiedz się jak może wyglądać nasza współpraca.

O czym warto pamiętać tworząc stronę?

Funkcjonalność

Strona internetowa musi być prosta i intuicyjna dla użytkownika. Strona powinna ładować się szybko, aby zapewnić dobre wrażenie i zachęcić użytkowników do dalszego korzystania.

Responsywność

Strona powinna być responsywna, czyli dostosowywać swój wygląd do różnych rozmiarów ekranów, aby być czytelna na każdym urządzeniu.

Projekt i wygląd

Warto zadbać o atrakcyjny i przyjazny dla użytkownika projekt strony, który będzie odpowiadał potrzebom i oczekiwaniom grupy docelowej.

SEO

Strona powinna być zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych, tak aby była łatwo dostępna dla potencjalnych użytkowników.

Bezpieczeństwo

Strona powinna być zabezpieczona przed atakami hakerskimi i innymi zagrożeniami, aby chronić dane użytkowników.

Testowanie

Strona powinna być przetestowana na różnych urządzeniach i przeglądarkach, aby upewnić się, że działa poprawnie.

Dlaczego strona internetowa jest ważna?

Jak zdobyć przewagę konkurencyjną poprzez stronę internetową?

Jak przebiega współpraca?

Analiza projektu

Pierwszym krokiem w procesie jest rozmowa z Sales Managerem, która pozwoli nam na zapoznanie się z Twoimi potrzebami. Prowadzimy również opcjonalne warsztaty, na których pomożemy Ci doprecyzować kwestie związane z projektem oraz doborem odpowiedniej technologii.

Wycena

W kolejnym etapie zespół programistów oszacuje wartość Twojego projektu. Wycena będzie rozbita na poszczególne moduły składające się na projekt wraz z godzinami przeznaczonymi na konkretne zadania. Dzięki temu będziesz w stanie swobodnie zredukować lub rozszerzyć zakres realizowanego projektu.

Projekt kick-off

Od tego momentu współpracę przejmuje Project Manager. Na tym etapie poznasz cały zespół, który zajmie się realizacją Twojego projektu. Otrzymasz również szczegółowy zakres i harmonogram działań, tak abyś mógł łatwo kontrolować cały proces.

Design

Jeśli nie posiadasz projektu graficznego, nasz specjalista UX/UI stworzy go dla Ciebie w oparciu o Twoje oczekiwania. Pierwszym etapem będzie przygotowanie makiet Lo-Fi, a po ich akceptacji, stworzenie szczegółowych widoków.

Development

Rozpoczynamy kodowanie Twojego projektu. Oprogramowanie jest rozwijane w oparciu o metodologię Agile. Każdy projekt jest podzielony na szereg tygodniowych lub dwutygodniowych sprintów. Po każdym sprincie konieczna jest akceptacja aby przejść do dalszych działań. Każdy sprint zakończy się spotkaniem, w ramach którego zaprezentujemy wyniki dotychczasowej pracy.

Testy

Następnym krokiem w procesie są testy. Nasi testerzy są odpowiedzialni za zapewnienie wysokiej jakości i niezawodności oprogramowania. Wykonują oni testy manualne i automatyczne, aby upewnić się, że rozwiązanie jest spójne z Twoja wizją.

Wdrożenie produkcyjne

Deployment to faza, w której projekt jest wdrażany na serwer określony przez klienta, aby był dostępny i widoczny dla użytkowników końcowych.

Obsługa gwarancyjna

Świadczymy kompleksową obsługę gwarancyjną naszych rozwiązań. Dzięki temu, możesz być pewien, że Twój system będzie działać sprawnie i bezproblemowo.

Rozwój projektu

W Appwise oferujemy opcjonalną usługę rozwoju produktu. Jeśli będziesz chciał w przyszłości wzbogacić swój projekt o dodatkowe funkcje i moduły, wesprzemy Cię w tym procesie kompleksowo.

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Case study

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Zobacz Portfolio naszych klientów i sprawdź historię ich sukcesu

Wyceńmy Twój projekt

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise