Tworzymy dedykowane systemy rezerwacyjne

Appwise software house oferuje skuteczne systemy rezerwacji dla firm, które umożliwiają klientom bukowanie usług lub produktów bezpośrednio przez stronę internetową bądź aplikację. Platformy te pozwalają na wybór preferowanej daty i godziny, a także oferują opcje płatności i fakturowania. Są one dostosowane do potrzeb firmy i pozwalają na automatyzację procesów rezerwacji, co usprawnia pracę i zwiększa efektywność. Platformy rezerwacji są doskonałym rozwiązaniem dla firm, które chcą ułatwić swoim klientom proces przedsprzedaży oraz zapewnić wygodne i szybkie doświadczenia zakupowe.

Zacznijmy współpracę

W czym możemy Ci pomóc?

Dedykowane systemy rezerwacyjne

Jeśli Twoje usługi wymagają rezerwacji – sprawimy by proces ten był szybki i sprawny. Klienci bezpośrednio na Twojej stronie będą mogli zarezerwować usługę, dokonać płatności, a także otrzymać fakturę.

Platformy rezerwacyjne oparte o gotowe komponenty

Wykonamy dowolne, responsywne i nowoczesne  platformy do kompleksowego zarządzania rezerwacjami w Twoim przedsiębiorstwie.

Integracja z zewnętrznymi systemami

Zapewniamy efektywną integrację systemów rezerwacyjnych  z zewnętrznymi rozwiązaniami IT, pozwalającą na swobodny przepływ danych i usprawnienie  pracy.

Rozwój i utrzymanie istniejących rozwiązań

Oferujemy rozbudowę  istniejących rozwiązań oraz utrzymanie i wsparcie funkcjonujących lub niedokończonych pomysłów.

Formy współpracy

Nowy projekt

Model współpracy w którym wspieramy Twój projekt od A-Z. Od specyfikacji technicznej oraz makiet graficznych przez development kończąc na wdrożeniu.

Rozwój i utrzymanie

Oferujemy kompleksowe usługi związane z rozwojem i utrzymaniem projektów ongoing, w tym refaktoryzacja kodu, rozbudowa o nowe moduły i funkcjonalności.

Outsourcing

Oferujemy body leasing developerów, zapewniając elastyczny, dobrze wykwalifikowany i wysoce wydajny zespół programistów do Twojego projektu.

Dlaczego warto wybrać nasz software house?

Appwise software house jest liderem w dostarczaniu skutecznych systemów rezerwacji dla różnych branż. 

W swoim porftolio posiadamy wiele firm dla których  stworzyliśmy niezwykle skuteczne  systemy rezerwacji, zaprojektowane pod indywidualne potrzeby i wymagania partnerów. Opracowanie systemów rezerwacji przez Appwise to inwestycja, która zapewni Ci wiele korzyści. Tworzymy skuteczne narzędzia, które umożliwiają uproszczenie działań, łatwą administrację, połączenie z innymi technologiami oraz elastyczność i adaptację do potrzeb przedsiębiorstwa.

0

osób

Tyle osób aktualnie pracuje w zespole Appwise.

0

zrealizowanych projektów w Appwise

Zrealizowanych projektów w naszej firmie, sprawie, że mamy naprawdę spore doświadczenie w dowożeniu.
bl

Umów się na darmową wycenę Twojego projektu.

Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów i dowiedz się jak może wyglądać nasza współpraca.

Dlaczego warto stworzyć systemy rezerwacyjne?

Poznaj główne zalety systemów rezerwacyjnych.

O czym warto pamiętać budując systemy rezerwacyjne?

Zwróć uwagę na kilka aspektów.

Jak przebiega współpraca?

Analiza projektu

Pierwszym krokiem w procesie jest rozmowa z Sales Managerem, która pozwoli nam na zapoznanie się z Twoimi potrzebami. Prowadzimy również opcjonalne warsztaty, na których pomożemy Ci doprecyzować kwestie związane z projektem oraz doborem odpowiedniej technologii.

Wycena

W kolejnym etapie zespół programistów oszacuje wartość Twojego projektu. Wycena będzie rozbita na poszczególne moduły składające się na projekt wraz z godzinami przeznaczonymi na konkretne zadania. Dzięki temu będziesz w stanie swobodnie zredukować lub rozszerzyć zakres realizowanego projektu.

Projekt kick-off

Od tego momentu współpracę przejmuje Project Manager. Na tym etapie poznasz cały zespół, który zajmie się realizacją Twojego projektu. Otrzymasz również szczegółowy zakres i harmonogram działań, tak abyś mógł łatwo kontrolować cały proces.

Design

Jeśli nie posiadasz projektu graficznego, nasz specjalista UX/UI stworzy go dla Ciebie w oparciu o Twoje oczekiwania. Pierwszym etapem będzie przygotowanie makiet Lo-Fi, a po ich akceptacji, stworzenie szczegółowych widoków.

Development

Rozpoczynamy kodowanie Twojego projektu. Oprogramowanie jest rozwijane w oparciu o metodologię Agile. Każdy projekt jest podzielony na szereg tygodniowych lub dwutygodniowych sprintów. Po każdym sprincie konieczna jest akceptacja aby przejść do dalszych działań. Każdy sprint zakończy się spotkaniem, w ramach którego zaprezentujemy wyniki dotychczasowej pracy.

Testy

Następnym krokiem w procesie są testy. Nasi testerzy są odpowiedzialni za zapewnienie wysokiej jakości i niezawodności oprogramowania. Wykonują oni testy manualne i automatyczne, aby upewnić się, że rozwiązanie jest spójne z Twoja wizją.

Wdrożenie produkcyjne

Deployment to faza, w której projekt jest wdrażany na serwer określony przez klienta, aby był dostępny i widoczny dla użytkowników końcowych.

Obsługa gwarancyjna

Świadczymy kompleksową obsługę gwarancyjną naszych rozwiązań. Dzięki temu, możesz być pewien, że Twój system będzie działać sprawnie i bezproblemowo.

Rozwój projektu

W Appwise oferujemy opcjonalną usługę rozwoju produktu. Jeśli będziesz chciał w przyszłości wzbogacić swój projekt o dodatkowe funkcje i moduły, wesprzemy Cię w tym procesie kompleksowo.

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Case study

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Zobacz Portfolio naszych klientów i sprawdź historię ich sukcesu

Wyceńmy Twój projekt

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise