Agrosharing
  • Cel: Stworzenie aplikacji umożliwiającej wypożyczenie sprzętu rolniczego
  • Branża: rolnicza
  • Technologie: Wordpress, PHP8, SCSS, Vue, JS, HTML5
  • Czas trwania projektu: miesiąc

Co zrobiliśmy?

TECHNOLOGIE

Wykorzystane w projekcie

Transparentny i przejrzysty widok ścieżki rezerwacji

Na głównej stronie stworzyliśmy panel, który umożliwia rezerwację maszyn, dzięki zaktualizowanej dostępności sprzętu na stronie. Stworzyliśmy również ścieżkę, która pozwala poznać dane techniczne urządzenia, dodać do zestawu pozostałe akcesoria i stworzyć kompletne zamówienie.

Agrosharing ścieżka rezerwacji
Agrosharing tworzenie zestawów

Cennik prezentujący produkty z możliwością tworzenia zestawów

Stworzyliśmy również możliwość tworzenia zestawów produktowych, dzięki czemu klienci mogą nabyć komplety maszyn w atrakcyjniejszych cenach. Dodatkowo obok głównego produktu wyświetlają się polecane do głównego produktu maszyny, które mogą ułatwić wykonanie prac rolnych. Ceny aktualizowane są ze względu na czas trwania wynajmu oraz wielkość zamówienia.

Widok produktowy

Widok produktów jest bardzo przejrzysty. Klient ma możliwość filtrowania produktów ze względu na kategorię np. przyczepy, rozrzutniki itd., dostępność lokalizacji odbioru sprzętu oraz termin. Każda maszyna jest również bardzo dokładnie opisana technicznie, dzięki czemu klient nie ma żadnych wątpliwości, czy dana maszyna poradzi sobie z wyzwaniem.

Agrosharing dostawa

Możliwość dostarczenia sprzętu do domu/odbiór osobisty

Klient ma możliwość skorzystania w dwóch opcji odbioru sprzętu. Odbiór osobisty w placówkach Agrosharing lub możliwość dostarczenia sprzętu do domu klienta, gdzie koszt dostawy jest indywidualnie ustalany z Przedstawicielem Handlowym.

Dedykowana grafika aplikacji/układ strony/layout

Grafika aplikacji jest stworzona przez nasz zespół UX Designerów, którzy prostotą strony chcieli jak najlepiej dopasować się do wymagań potencjalnych odbiorców strony. Układ jest prosty i intuicyjny. Na stronie nie znajdziemy niepotrzebnych zakładek/podstron, które mogłyby wprowadzać chaos w oczach klientów. Nasz zespół UX Design postawił tu na prostą budowę strony, w której tkwi siła.

Logika działania strony

W procesie rezerwacji, zamówienie jest dodawane do bazy danych, z której wysyłana jest wiadomość i mail do klienta oraz administracji, która zajmuje się danym zamówieniem. Ze względu na ilość umów, kontakt z potencjalnym klientem jest kontynuowany telefonicznie. 

Proces jest zatem półautomatyczny, jednak na horyzoncie jest aplikacja MVP, aby sprawdzić jak faktycznie w rzeczywistości działają procesy, a kolejnym etapem będzie spełnienie wszystkich założeń biznesowych klienta. Współpraca z klientem była bardzo satysfakcjonująca, dlatego nie możemy doczekać się dalszych etapów projektowych.

Copyright © 2023 Appwise