Kreatywne projekty potrzebują kreatywnych ludzi - dołącz do nas już dzisiaj!

Appwise to zespołów świetnych specjalistów – od UX/UI Designerów, po Software Testerów i Programistów. Wykorzystują oni swoją wiedzę i umiejętności realizując projekty naszych klientów i partnerów z całego świata. Pomagamy w tworzeniu stron internetowych, rozwiązań eCommerce, a także w rozwoju zaawansowanych aplikacji mobilnych i web’owych. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz skupieniu się na potrzebach klientów, zespół Appwise prężnie się rozwija i ciągle szuka ambitnych osób do współpracy. Aplikuj do nas już dzisiaj i rozwijaj swoją karierę w IT pod skrzydłami Appwise.

Kariera w software housie Appwise
Zespół Appwise

Jak pracuje się w Appwise?

Appwise to nie tylko praca, ale przede wszystkim ludzie. Wierzymy, że nasza firma opiera się na relacjach, a ich budowanie wspieramy licznymi integracjami w ciągu roku. Praca zdalna staje się przyjemniejsza i skuteczniejsza, gdy zespół posiada realne odzwierciedlenie w relacjach międzyludzkich.

Nasze standardy

Watch

Elastyczność

Godziny pracy dopasowane do Ciebie. Możliwość pracy z biura we Wrocławiu lub całkowicie zdalnie.

Hat

Szkolenia

Zależy nam żebyś mógł się rozwiajać, dlatego każdy pracownik ma do dyspozycji budżet na rozwój!

Screen

Sprzęt

Dobry sprzęt to podstawa sukcesu, zagwarantujemy Ci dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi.

Gift

Benefity

Nie mamy owocowych czwartków, ale solidna opieka zdrowotna, multisport i domek letniskowy, są do Twojej dyspozycji.

Drink

Eventy Integracyjne

Większość zespołu pracuje zdalnie, dlatego dbamy o częste spotkania.

Proces rekrutacji

Pen

Ankieta

Przesłałeś CV i nie wiesz co dalej? Uzupełnij wysłaną przez nas ankietę, dzięki której będziemy mogli poznać lepiej Ciebie oraz Twoje oczekiwania.

Phone

Rozmowa telefoniczna

Z najlepiej dobranymi kandydatami przeprowadzamy rozmowę wstępną, podczas której możesz nam o sobie więcej opowiedzieć i bliżej poznać naszą firmę i czekające na Ciebie zadania.

ChalkboardTeacher

Rozmowa techniczna

Przyszedł czas na sprawdzenie Twoich umiejętności! Rozmowa techniczna prowadzona przez Twojego przyszłego Team Leadera pozwoli Ci lepiej poznać specyfikę naszej pracy projektowej, a nam pozwoli lepiej poznać Twoje zdolności w praktyce i teorii.

Note

Oferta / umowa

Następnym etapem są najważniejsze kwestie administracyjne. Proponujemy Ci świetne warunki współpracy dopasowane do Twoich potrzeb. Dwa podpisy i już możemy zaczynać wspólną przygodę.

RocketLaunch

Onboarding

Każdy kandydat, który weźmie udział w rozmowie technicznej otrzyma feedback z informacją, dlaczego został wybrany, bądź też dlaczego nie został zaproszony do współpracy. Nowi pracownicy rozpoczynają pierwszy dzień od onboardingu i poznają wszystkie szczegóły codziennej pracy.

Dostępne oferty pracy

Appwise Software House jest dynamicznie rozwijającą się firmą, tworzącą rozwiązania IT dla firm i partnerów na całym świecie – nasz zespół składa się ze świetnych specjalistów. Wykorzystują oni swoją wiedzę i umiejętności realizując projekty naszych klientów i partnerów. Pomagamy im w tworzeniu stron internetowych, rozwiązań eCommerce, a także w tworzeniu zaawansowanych aplikacji mobilnych i web’owych.

Zapewniamy realizację ambitnych projektów, rozwój zawodowy i satysfakcjonujące wynagrodzenie. Jeżeli szukasz ciekawej pracy, fascynuje Cię programowanie, a przy tym jesteś otwartą i komunikatywną osobą, aplikuj do nas już dzisiaj i rozwijaj swoją karierę w IT pod skrzydłami Appwise Software House!

Aktualnie poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko PHP Developer.

Lokalizacja: Wrocław // Zdalnie (pracuj skąd chcesz!)

OBOWIĄZKI:

  • rozwój aplikacji przy użyciu języka PHP, Node.js i baz danych MySQL/MariaDB
  • przygotowywanie warstwy wizualnej aplikacji z wykorzystaniem HTML, CSS i Javascript – mile widziane
  • współpraca z innymi zespołami (graficy, testerzy)
  • prezentacje dostarczonych funkcjonalności wraz z zespołem

NASZE OCZEKIWANIA:

  • minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w PHP, Node.js
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem lub na stanowisku eksperckim (Senior Developer)
  • znajomość wzorców projektowych i takich zagadnień jak SOLID, KISS i DDD.
  • bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego frameworka (Zend, Symfony, Laravel itp.)
  • doświadczenie w budowaniu serwisów RESTowych.
  • dobra znajomość HTML, CSS i Javascript
  • znajomość systemu kontroli wersji Git
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (MariaDB, MySQL, PostgreSQL, MSSQL)

MILE WIDZIANE UMIEJĘTNOŚCI:

  • doświadczenie w budowanie aplikacji konteneryzowanych (Docker)
  • znajomość frameworków frontendowych (Vue, React)
  • zaawansowana znajomość CSS (animacje, transformacje, flex)
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji SPA
  • znajomość GitlabCI i umiejętność budowania pipeline’ów
  • doświadczenie w pracy z chmurą AWS
  • doświadczenie z platformami ecommerce (Wellcommerce, Woocommerce, Shopify)

OFERUJEMY:

  • komfortowe biuro we Wrocławiu, z łatwym dojazdem z dowolnej części miasta
  • elastyczne godziny pracy dostosowane do Ciebie
  • wybrany sprzęt bardzo dobrej klasy
  • możliwość pracy zdalnej bez ograniczeń
  • prywatną opiekę medyczną i karty multisport

komentarze pracowników

Zobacz co o nas mówią!

FAQ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.