GEO AWSOME - WordPress

Tworzymy dedykowane rozwiązania oparte na WordPress

Appwise to software house z 5-letnim doświadczeniem, który specjalizuje się w tworzeniu stron i aplikacji opartych o CMS WordPress. Obecnie jest to jedno z najpopularniejszych narzędzi do tworzenia i zarządzania stronami internetowymi. Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi i dużej liczbie dostępnych motywów i wtyczek, WordPress jest często wybierany przez właścicieli stron i blogów, jak również przez firmy do tworzenia profesjonalnych witryn.Współpracując z Appwise, możesz być pewien, że otrzymasz funkcjonalną, skuteczną i profesjonalną platformę dla swojego biznesu.

Zacznijmy współpracę

W czym możemy Ci pomóc?

Aplikacje internetowe - projektowanie i modernizacja

Strony internetowe oparte na WordPress

Zajmujemy się tworzeniem dedykowanych stron internetowych opartych o WordPress – od projektowania, przez programowanie po wsparcie techniczne i konsulting.

Tworzenie dedykowanego oprogramowania dla firm

Customowe rozwiązania na WordPress

Stworzymy indywidualne i niestandardowe funkcje w systemie WordPress których potrzebujesz.

Tworzenie sklepów internetowych

Integracja z zewnętrznymi platformami

Zintegrujemy stronę oraz sklep internetowy oparte o WordPress z dowolnymi zewnętrznymi systemami informatycznymi.

Platformy edukacyjne

Tworzenie i modyfikacja wtyczek WordPress

Tworzymy proste i zaawansowane pluginy do WordPressa oraz modyfikujemy funkcjonalne rozszerzenia.

Optymalizacja i aktualizacja witryn i aplikacji

Zajmujemy się analizą, optymalizacją i rozbudową serwisów opartych na WordPress. Chętnie zadbamy również o Twój projekt!

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Wsparcie techniczne

Oferujemy pomoc i konsulting w zakresie audytu oraz wsparcia technicznego dla stron opartych o CMS WordPress.

Bartosz Lewicki

Umów się na darmową wycenę Twojego projektu.

Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów i dowiedz się jak może wyglądać nasza współpraca.

Formy współpracy

Nowy projekt

Model współpracy w którym wspieramy Twój projekt od A-Z. Od specyfikacji technicznej oraz makiet graficznych przez development kończąc na wdrożeniu.

Rozwój i utrzymanie

Oferujemy kompleksowe usługi związane z rozwojem i utrzymaniem projektów ongoing, w tym refaktoryzacja kodu, rozbudowa o nowe moduły i funkcjonalności.

Outsourcing

Oferujemy body leasing developerów, zapewniając elastyczny, dobrze wykwalifikowany i wysoce wydajny zespół programistów do Twojego projektu.

Dlaczego warto wybrać nasz software house?

Nasz zespół składa się z ponad 50 wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy gwarantują profesjonalną realizację każdego projektu.

Oferujemy kompleksowe usługi, włączając w to projekt graficzny, opiekę project managera i zespół testerów, którzy zapewnią, że projekt będzie funkcjonować prawidłowo oraz zgodnie z Twoimi wymaganiami. Project manager będzie Twoim głównym punktem kontaktu, prowadząc Cię przez cały proces realizacji.

Jeśli szukasz profesjonalnych i skutecznych rozwiązań w tworzeniu stron i aplikacji opartych o CMS WordPress, to Appwise jest dla Ciebie. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zapewnij sobie najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

0

osób

Tyle osób aktualnie pracuje w zespole Appwise.

0

zrealizowanych projektów

Zrealizowanych projektów w naszej firmie, sprawia, że mamy naprawdę spore doświadczenie w dowożeniu.

Dlaczego warto wybrać WordPress?

Użytkowanie

Łatwe użytkowanie

WordPress jest prosty w obsłudze, co sprawia, że jest to dobre rozwiązanie dla początkujących i średniozaawansowanych użytkowników.

Duża społeczność

Duża społeczność i wsparcie

 WordPress jest jednym z najbardziej popularnych systemów zarządzania treścią.

Minimum

Wiele motywów i wtyczek

WordPress oferuje szeroki wybór motywów i wtyczek, co pozwala dostosować wygląd i funkcjonalność strony do indywidualnych potrzeb.

SEO-friendly

SEO-friendly

WordPress jest przyjazny dla wyszukiwarek, co pomaga w pozycjonowaniu strony i zwiększa jej widoczność w wynikach wyszukiwania.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

WordPress regularnie udostępnia aktualizacje zabezpieczeń, co pomaga chronić stronę przed atakami hakerów i innymi zagrożeniami bezpieczeństwa.

Responsywność

Responsywność

WordPress może być używany do tworzenia różnych typów stron, takich jak blogi, strony e-commerce, portfolia i wiele innych.

Jak działa WordPress?

Najpopularniejszy CMS w kilku punktach.

Jak przebiega współpraca?

Analiza projektu

Pierwszym krokiem w procesie jest rozmowa z Sales Managerem, która pozwoli nam na zapoznanie się z Twoimi potrzebami. Prowadzimy również opcjonalne warsztaty, na których pomożemy Ci doprecyzować kwestie związane z projektem oraz doborem odpowiedniej technologii.

Wycena

W kolejnym etapie zespół programistów oszacuje wartość Twojego projektu. Wycena będzie rozbita na poszczególne moduły składające się na projekt wraz z godzinami przeznaczonymi na konkretne zadania. Dzięki temu będziesz w stanie swobodnie zredukować lub rozszerzyć zakres realizowanego projektu.

Projekt kick-off

Od tego momentu współpracę przejmuje Project Manager. Na tym etapie poznasz cały zespół, który zajmie się realizacją Twojego projektu. Otrzymasz również szczegółowy zakres i harmonogram działań, tak abyś mógł łatwo kontrolować cały proces.

Design

Jeśli nie posiadasz projektu graficznego, nasz specjalista UX/UI stworzy go dla Ciebie w oparciu o Twoje oczekiwania. Pierwszym etapem będzie przygotowanie makiet Lo-Fi, a po ich akceptacji, stworzenie szczegółowych widoków.

Development

Rozpoczynamy kodowanie Twojego projektu. Oprogramowanie jest rozwijane w oparciu o metodologię Agile. Każdy projekt jest podzielony na szereg tygodniowych lub dwutygodniowych sprintów. Po każdym sprincie konieczna jest akceptacja aby przejść do dalszych działań. Każdy sprint zakończy się spotkaniem, w ramach którego zaprezentujemy wyniki dotychczasowej pracy.

Testy

Następnym krokiem w procesie są testy. Nasi testerzy są odpowiedzialni za zapewnienie wysokiej jakości i niezawodności oprogramowania. Wykonują oni testy manualne i automatyczne, aby upewnić się, że rozwiązanie jest spójne z Twoja wizją.

Wdrożenie produkcyjne

Deployment to faza, w której projekt jest wdrażany na serwer określony przez klienta, aby był dostępny i widoczny dla użytkowników końcowych.

Obsługa gwarancyjna

Świadczymy kompleksową obsługę gwarancyjną naszych rozwiązań. Dzięki temu, możesz być pewien, że Twój system będzie działać sprawnie i bezproblemowo.

Rozwój projektu

W Appwise oferujemy opcjonalną usługę rozwoju produktu. Jeśli będziesz chciał w przyszłości wzbogacić swój projekt o dodatkowe funkcje i moduły, wesprzemy Cię w tym procesie kompleksowo.

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Case study

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Zobacz Portfolio naszych klientów i sprawdź historię ich sukcesu

Rozpocznij swój projekt z Appwise!

Wypełnij formularz i opowiedz nam więcej o swoich celach biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę projektu w 48h.

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise