GEO AWSOME - WordPress

Tworzymy dedykowane rozwiązania oparte na WordPressie

WordPress to obecnie jeden z najbardziej popularnych systemów zarządzania treścią, wykorzystywanych do tworzenia stron internetowych. Może być używany do stawiania różnych typów stron, między innymi blogów, portfolio czy też stron e-commerce. Jest prosty w obsłudze, dlatego stanowi dobre rozwiązanie dla początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników. Właśnie dlatego od ponad 5 lat z powodzeniem wykorzystujemy to oprogramowanie do budowania funkcjonalnych stron internetowych i landing page'y.

Zacznijmy współpracę

WordPress development – zakres naszych usług

Aplikacje internetowe - projektowanie i modernizacja

Strony internetowe oparte na WordPressie

Zajmujemy się tworzeniem dedykowanych stron internetowych opartych o WordPress – od projektowania, przez programowanie po wsparcie techniczne i consulting.

Tworzenie dedykowanego oprogramowania dla firm

Customowe rozwiązania na WordPressa

Stworzymy indywidualne i niestandardowe funkcje, których potrzebujesz w systemie WordPress.

Tworzenie sklepów internetowych

Integracja z zewnętrznymi platformami

Zintegrujemy stronę oraz sklep internetowy oparte o WordPress z dowolnymi zewnętrznymi systemami informatycznymi.

Platformy edukacyjne

Tworzenie i modyfikacja wtyczek WordPress

Tworzymy proste i zaawansowane pluginy do WordPressa oraz modyfikujemy funkcjonalne rozszerzenia.

Projects in 2022

Optymalizacja i aktualizacja witryn i aplikacji

Zajmujemy się analizą, optymalizacją i rozbudową serwisów opartych na WordPressie. Chętnie zadbamy również o Twój projekt!

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Wsparcie techniczne

Oferujemy pomoc i konsulting w zakresie audytu oraz wsparcia technicznego dla stron opartych o CMS WordPress.

Bartosz Lewicki

Tworzenie strony na WordPressie – skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej wyceny

Nasi klienci dostają zestawienie kosztów sporządzone na podstawie czasu niezbędnego na wykonanie konkretnych zadań, potrzebnych do zaprojektowania i uruchomienia strony internetowej na WordPressie. Specjalista Appwisie może ją dla Ciebie przygotować w 48 godzin.

Formy współpracy przy projektach WordPress

Nowy projekt na WordPressie

Chcesz stworzyć sklep internetowy, standardową stronę internetową lub landing page w oparciu o system WordPress? Nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez cały proces od A do Z.

Rozwój i utrzymanie strony lub sklepu

Stale rozwijasz swoją działalność i chcesz, żeby było to też widoczne w internecie? Skorzystaj z naszej pomocy przy optymalizacji stron i rozbudowaniu istniejących projektów.

Outsourcing przy projektowaniu stron internetowych na WordPressie

Specjaliści UX/UI oraz programiści z zespołu Appwise są w stanie pomóc przy każdym zleceniu z zakresu WordPress develompentu.

Tworzenie stron internetowych na WordPressie – dlaczego warto nam je zlecić?

Appwise to software house, który specjalizuje się w tworzeniu stron i aplikacji opartych o CMS WordPress. Nasz zespół składa się z ponad pięćdziesięciu wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy gwarantują profesjonalną realizację każdego projektu. Decydując się na podjęcie z współpracy z naszymi WordPress developerami, masz pewność otrzymania funkcjonalnej, skutecznej i profesjonalnej platformy dla Twojego biznesu.

0

osób

Tyle osób aktualnie pracuje w zespole Appwise.

0

zrealizowanych projektów

Zrealizowanych projektów w naszej firmie, sprawia, że mamy naprawdę spore doświadczenie w dowożeniu.

Dlaczego warto wybrać WordPress?

Użytkowanie

Łatwe użytkowanie

WordPress jest prosty w obsłudze, co sprawia, że jest to dobre rozwiązanie dla początkujących i średniozaawansowanych użytkowników.

Duża społeczność

Duża społeczność i wsparcie

 WordPress jest jednym z najbardziej popularnych systemów zarządzania treścią.

Minimum

Wiele motywów i wtyczek

WordPress oferuje szeroki wybór motywów i wtyczek, co pozwala dostosować wygląd i funkcjonalność strony do indywidualnych potrzeb.

SEO-friendly

SEO-friendly

WordPress jest przyjazny dla wyszukiwarek, co pomaga w pozycjonowaniu strony i ułatwia prace nad zwiększaniem jej widoczności w wynikach wyszukiwania.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

WordPress regularnie udostępnia aktualizacje zabezpieczeń, co pomaga chronić stronę przed atakami hakerów i innymi zagrożeniami bezpieczeństwa.

Responsywność

Responsywność

WordPress może być używany do tworzenia różnych typów stron, takich jak blogi, strony e-commerce, portfolia i wiele innych.

Jak działa WordPress?

Najpopularniejszy CMS w kilku punktach:

Realizacja projektu strony WWW na WordPressie – krok po kroku

Analiza projektu

Proces tworzenia stron WordPress z Appwise rozpoczyna się od rozmowy z Sales Managerem, dzięki której jesteśmy w stanie zapoznać się z Twoimi potrzebami i stworzyć ogólny zarys projektu.

Wycena

Na podstawie analizy projektu szacujemy wartość zlecenia i przygotowujemy dla Ciebie wstępną wycenę.

Projekt kick-off

Następnie współpracę przejmuje Project Manager, a Ty poznajesz zespół, który zajmie się realizacją Twojego projektu. Na tym etapie otrzymujesz również szczegółowy zakres i harmonogram działań, dzięki któremu będziesz w stanie łatwo kontrolować cały proces.

Design

W Appwise możemy stworzyć stronę WordPress w oparciu o Twój własny projekt graficzny lub wykonać projekt na miejscu, uwzględniając przy tym Twoje oczekiwania.

Development

Następną fazą realizacji projektu jest WordPress development, czyli kodowanie, które podzielone jest na szereg sprintów. Po każdym z nich prezentujemy Ci wyniki dotychczasowej pracy i, uzyskawszy Twoją aprobatę, przechodzimy do dalszych działań.

Testy

Kolejnym krokiem w procesie są testy manualne i automatyczne, które pozwalają się upewnić co do wysokiej jakości i niezawodności strony WordPress, a także jej spójności z Twoją wizją.

Wdrożenie produkcyjne

Następnie strona jest wdrażana i staje się dostępna dla użytkowników końcowych.

Obsługa gwarancyjna

Świadczymy również kompleksową obsługę gwarancyjną naszych rozwiązań, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój system będzie zawsze działać sprawnie i bezproblemowo.

Rozwój projektu

Jeżeli będziesz mieć ochotę w przyszłości wzbogacić swoją stronę WordPress o dodatkowe funkcje i moduły, wesprzemy Cię w tym procesie w kompleksowy sposób.

Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Case study

Dołącz do grona zadowolonych firm!

Zobacz Portfolio naszych klientów i sprawdź historię ich sukcesu

Rozpocznij swój projekt z Appwise!

Wypełnij formularz i opowiedz nam więcej o swoich celach biznesowych. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę projektu w 48h.

    Szczegóły projektu

    Copyright © 2023 Appwise